Copa Argentina

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
9 mai Argentinos Juniors 2 - 1 Independiente Ch… Vezi evenimente Mai multe informaţii
16 mai Chacarita Juniors 0 - 3 Deportivo Maipú Vezi evenimente Mai multe informaţii
17 mai Unión Santa Fe 2 - 0 Juventud Unida G. Vezi evenimente Mai multe informaţii
18 mai Racing Club 0 - 1 Sarmiento Resist… Vezi evenimente Mai multe informaţii
Defensa y Justicia 1 - 0 Club Atlético Mitre Vezi evenimente Mai multe informaţii
19 mai Newell s Old Boys 2 - 0 Deportivo Rincón Vezi evenimente Mai multe informaţii
21 mai Belgrano 0 - 1 Platense Vezi evenimente Mai multe informaţii
26 mai Arsenal Sarandí 0 - 0
P 2 - 3
Cipolletti Mai multe informaţii
16 iulie Agropecuario 0 - 1 Luján Vezi evenimente Mai multe informaţii
17 iulie San Lorenzo 1 - 0 Racing Córdoba Vezi evenimente Mai multe informaţii
Vélez Sársfield 1 - 1
P 3 - 4
Central Córdoba SdE Vezi evenimente Mai multe informaţii
18 iulie Villa Dálmine 0 - 0
P 4 - 3
UAI Urquiza Mai multe informaţii
19 iulie Banfield 1 - 1
P 2 - 3
General Lamadrid Vezi evenimente Mai multe informaţii
20 iulie Tigre 1 - 0 Guillermo Brown Vezi evenimente Mai multe informaţii
Olimpo 1 - 1
P 4 - 3
Aldosivi Vezi evenimente Mai multe informaţii
21 iulie Independiente 8 - 0 Central Ballester Vezi evenimente Mai multe informaţii
San Martín de Sa… 0 - 0
P 4 - 5
Brown de Adrogué Mai multe informaţii
Gimnasia La Plata 1 - 0 Sportivo Belgrano Vezi evenimente Mai multe informaţii
22 iulie Colón Santa Fe 1 - 1
P 4 - 3
Deportivo Morón Vezi evenimente Mai multe informaţii
Atlético Tucumán 1 - 0 Tristán Suárez Vezi evenimente Mai multe informaţii
23 iulie River Plate 7 - 0 Central Norte Vezi evenimente Mai multe informaţii
24 iulie Godoy Cruz 1 - 1
P 2 - 4
Defensores Unidos Vezi evenimente Mai multe informaţii
Atlético Rafaela 4 - 1 Defensores de Be… Vezi evenimente Mai multe informaţii
25 iulie Estudiantes La Plata 4 - 0 Central Córdoba Vezi evenimente Mai multe informaţii
26 iulie Huracán 1 - 0 Victoriano Arenas Vezi evenimente Mai multe informaţii
27 iulie Patronato 1 - 2 San Martín de Tu… Vezi evenimente Mai multe informaţii
Temperley 1 - 0 Estudiantes Caseros Vezi evenimente Mai multe informaţii
30 iulie Almagro 1 - 0 Gimnasia Jujuy Vezi evenimente Mai multe informaţii
31 iulie Lanús 1 - 1
P 4 - 2
Douglas Haig Vezi evenimente Mai multe informaţii
1 august Talleres Córdoba 2 - 1 Midland Vezi evenimente Mai multe informaţii
2 august Boca Juniors 6 - 0 Alvarado Vezi evenimente Mai multe informaţii
3 august Rosario Central 6 - 0 Juventud Antoniana Vezi evenimente Mai multe informaţii