Copa Sudamericana

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Gen. Sportivo Luqueño 2 - 0 Deportivo Cuenca
14 februarie Sportivo Luqueño 2 - 0 Deportivo Cuenca Vezi evenimente Mai multe informaţii
8 martie Deportivo Cuenca 02 : 30 Sportivo Luqueño Mai multe informaţii
Gen. UTC Cajamarca 2 - 0 Rampla Juniors
14 februarie UTC Cajamarca 2 - 0 Rampla Juniors Vezi evenimente Mai multe informaţii
9 martie Rampla Juniors 00 : 15 UTC Cajamarca Mai multe informaţii
Gen. Zamora 0 - 2 Colón Santa Fe
14 februarie Zamora 0 - 2 Colón Santa Fe Vezi evenimente Mai multe informaţii
7 martie Colón Santa Fe 02 : 30 Zamora Mai multe informaţii
Gen. Nacional Asunción 0 - 0 Mineros de Guayana
16 februarie Nacional Asunción 0 - 0 Mineros de Guayana Mai multe informaţii
9 martie Mineros de Guayana 00 : 15 Nacional Asunción Mai multe informaţii
Gen. Unión Española 0 - 0 Sport Huancayo
16 februarie Unión Española 0 - 0 Sport Huancayo Vezi evenimente Mai multe informaţii
9 martie Sport Huancayo 02 : 30 Unión Española Mai multe informaţii
Gen. Defensa y Justicia 0 - 1 América de Cali
16 februarie Defensa y Justicia 0 - 1 América de Cali Vezi evenimente Mai multe informaţii
9 martie América de Cali 02 : 30 Defensa y Justicia Mai multe informaţii
Gen. Sport Rosario 0 - 0 Cerro
21 februarie Sport Rosario 0 - 0 Cerro Mai multe informaţii
8 martie Cerro 00 : 15 Sport Rosario Mai multe informaţii
Gen. Barcelona 0 - 0 General Díaz
21 februarie Barcelona 0 - 0 General Díaz Vezi evenimente Mai multe informaţii
8 martie General Díaz 00 : 15 Barcelona Mai multe informaţii
Gen. Lanús   Sporting Cristal
22 februarie Lanús 00 : 15 Sporting Cristal Mai multe informaţii
8 martie Sporting Cristal 02 : 30 Lanús Mai multe informaţii
Gen. San José   El Nacional
23 februarie El Nacional 00 : 15 San José Mai multe informaţii
7 martie San José 00 : 15 El Nacional Mai multe informaţii
Gen. Everton   Caracas
23 februarie Everton 02 : 30 Caracas Mai multe informaţii
7 martie Caracas 02 : 30 Everton Mai multe informaţii
Gen. LDU Quito   Guabirá
11 aprilie LDU Quito 01 : 15 Guabirá Mai multe informaţii
9 mai Guabirá 01 : 15 LDU Quito Mai multe informaţii
Gen. Jaguares de Córdoba   Boston River
11 aprilie Jaguares de Córdoba 01 : 15 Boston River Mai multe informaţii
11 mai Boston River 01 : 15 Jaguares de Córdoba Mai multe informaţii
Gen. Deportivo Cali   Danubio
11 aprilie Deportivo Cali 03 : 30 Danubio Mai multe informaţii
9 mai Danubio 03 : 30 Deportivo Cali Mai multe informaţii
Gen. Estudiantes Mérida   Deportes Temuco
11 aprilie Estudiantes Mérida 03 : 30 Deportes Temuco Mai multe informaţii
10 mai Deportes Temuco 01 : 15 Estudiantes Mérida Mai multe informaţii
Gen. San Lorenzo   Atlético Mineiro
12 aprilie San Lorenzo 01 : 15 Atlético Mineiro Mai multe informaţii
9 mai Atlético Mineiro 03 : 30 San Lorenzo Mai multe informaţii
Gen. Blooming   Bahia
12 aprilie Blooming 03 : 45 Bahia Mai multe informaţii
9 mai Bahia 01 : 15 Blooming Mai multe informaţii
Gen. Nacional Potosí   Fluminense
12 aprilie Fluminense 03 : 45 Nacional Potosí Mai multe informaţii
11 mai Nacional Potosí 03 : 30 Fluminense Mai multe informaţii
Gen. Botafogo   Audax Italiano
13 aprilie Audax Italiano 01 : 15 Botafogo Mai multe informaţii
10 mai Botafogo 03 : 45 Audax Italiano Mai multe informaţii
Gen. Newell s Old Boys   Atlético PR
13 aprilie Atlético PR 01 : 15 Newell s Old Boys Mai multe informaţii
11 mai Newell s Old Boys 01 : 15 Atlético PR Mai multe informaţii
Gen. São Paulo   Rosario Central
13 aprilie Rosario Central 03 : 30 São Paulo Mai multe informaţii
10 mai São Paulo 03 : 45 Rosario Central Mai multe informaţii
Gen. Independiente Medellín   Sol de América
13 aprilie Sol de América 03 : 30 Independiente Me… Mai multe informaţii
11 mai Independiente Me… 03 : 30 Sol de América Mai multe informaţii