NM Cupen

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
17 aprilie Moss 4 - 0 Kråkerøy Mai multe informaţii
18 aprilie Bjørnevatn 0 - 3 Alta Mai multe informaţii
Harstad 5 - 3
G
Mosjøen Mai multe informaţii
Kvik Halden 0 - 4 Fredrikstad Mai multe informaţii
Østsiden 2 - 9 Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
Årvoll 0 - 8 Vålerenga Mai multe informaţii
Ullern 3 - 5
G
Stabæk Mai multe informaţii
Frigg 0 - 3 Strømmen Mai multe informaţii
Lommedalen 0 - 2 Skeid Mai multe informaţii
Korsvoll 0 - 1 Lørenskog Mai multe informaţii
Oppsal 0 - 4 Kongsvinger Mai multe informaţii
Bærum 2 - 1 Drøbak / Frogn Mai multe informaţii
Kløfta 0 - 3 Lillestrøm Mai multe informaţii
Gjelleråsen 0 - 3 Ullensaker / Kisa Mai multe informaţii
Eidsvold 1 - 3 Kjelsås Mai multe informaţii
Grorud 2 - 0 Tønsberg Mai multe informaţii
Asker 5 - 0 Follo Mai multe informaţii
Raufoss 6 - 0 Skjetten Mai multe informaţii
Nybergsund 0 - 1 Elverum Mai multe informaţii
Vestfossen 1 - 4 Strømsgodset Mai multe informaţii
Lillehammer 0 - 2 Hønefoss Mai multe informaţii
Ørn Horten 3 - 1 Lyn Mai multe informaţii
Eik-Tønsberg 1 - 6 Sandefjord Mai multe informaţii
Flint 2 - 4
G
Mjøndalen Mai multe informaţii
Halsen 0 - 4 Fram Mai multe informaţii
Skarphedin 0 - 9 Odd Mai multe informaţii
Pors Grenland 1 - 2
G
Notodden Mai multe informaţii
Vigør 1 - 8 Start Mai multe informaţii
Vindbjart 1 - 2 Jerv Mai multe informaţii
Eiger 0 - 1 Egersund Mai multe informaţii
Staal Jørpeland 0 - 1 Bryne Mai multe informaţii
Sola 2 - 3 Sandnes Ulf Mai multe informaţii
Vidar 5 - 1 Vardeneset Mai multe informaţii
Madla 0 - 2 Viking Mai multe informaţii
Skjold 0 - 3 Haugesund Mai multe informaţii
Os 1 - 6 Åsane Mai multe informaţii
Øystese 1 - 4 Sogndal Mai multe informaţii
Sotra 1 - 1
P 5 - 3
Vard Mai multe informaţii
Arna-Bjørnar 1 - 1
P 1 - 4
Lysekloster Mai multe informaţii
Fana 0 - 1 Nest-Sotra Mai multe informaţii
Tertnes 0 - 1 Fyllingsdalen Mai multe informaţii
Fjøra 2 - 3
G
Florø Mai multe informaţii
Bergsøy 2 - 1 Aalesund Mai multe informaţii
Herd 1 - 4 Brattvåg Mai multe informaţii
Volda 0 - 1 Hødd Mai multe informaţii
Træff 1 - 6 Molde Mai multe informaţii
Sunndal 0 - 4 Kristiansund Mai multe informaţii
Kvik Trondheim 0 - 1 Ranheim Mai multe informaţii
Stjørdals-Blink 6 - 0 Kolstad Mai multe informaţii
Orkla 2 - 1 Nardo Mai multe informaţii
Byåsen 0 - 3 Levanger Mai multe informaţii
Steinkjer 4 - 2 Strindheim Mai multe informaţii
Sortland 1 - 2
G
Mjølner Mai multe informaţii
Fløya 1 - 3
G
Tromsdalen Mai multe informaţii
Senja 2 - 1 Finnsnes Mai multe informaţii
Skjervøy 1 - 3 Tromsø Mai multe informaţii
Arendal 2 - 0 Flekkerøy Mai multe informaţii
Sandviken 1 - 6 Brann Mai multe informaţii
Valdres 2 - 1
G
Brumunddal Mai multe informaţii
Junkeren 1 - 0 Mo Mai multe informaţii
Tynset 0 - 3 HamKam Mai multe informaţii
19 aprilie Melbo IL 1 - 4 Bodø / Glimt Mai multe informaţii
Lokomotiv Oslo 0 - 3 KFUM Mai multe informaţii
Trygg/Lade 2 - 4 Rosenborg Mai multe informaţii