FFA Cup

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
7 aprilie Bluebirds United 2 - 0 Southside United Mai multe informaţii
11 aprilie Whittlesea Ranges 6 - 1 Yarraville Mai multe informaţii
Altona Magic 2 - 0 Hoppers Crossing Mai multe informaţii
Goulburn Valley Suns 2 - 1 Eltham Redbacks Mai multe informaţii
Essendon Royals 0 - 1 Hume City Mai multe informaţii
Caulfield Unite… 0 - 1 Whittlesea United Mai multe informaţii
North Sunshine E… 4 - 2 North Geelong Wa… Mai multe informaţii
17 aprilie Dandenong Thunder 0 - 1 Moreland Zebras Mai multe informaţii
Northcote City 2 - 0 Green Gully Mai multe informaţii
Preston Lions 0 - 1 Richmond Mai multe informaţii
Port Melbourne 3 - 0 Sunshine Georgies Mai multe informaţii
Cairnlea 0 - 2 Murray United Mai multe informaţii
18 aprilie Mornington 2 - 0 Brunswick City Mai multe informaţii
24 aprilie Doon Villa 12 : 00 Wide Bay Buccaneers Mai multe informaţii
Gold Coast Knights 12 : 00 Gold Coast United Mai multe informaţii
Oakleigh Cannons 12 : 30 Sydenham Park Mai multe informaţii
St. Kilda Celts 12 : 30 Bentleigh Greens Mai multe informaţii
Bulleen Lions 13 : 15 Avondale Mai multe informaţii
Kingston 13 : 30 Manningham Unite… Mai multe informaţii
25 aprilie Gwelup Croatia 09 : 30 Cockburn City Mai multe informaţii
Balcatta 09 : 30 Armadale Mai multe informaţii
Bayswater City 09 : 30 Floreat Athena Mai multe informaţii
Swan United 09 : 30 Dianella White E… Mai multe informaţii
Joondalup United 10 : 15 Forrestfield United Mai multe informaţii
Subiaco 10 : 15 Stirling Lions Mai multe informaţii
Sorrento 12 : 30 Perth Mai multe informaţii
ECU Joondalup 12 : 30 UWA Nedlands Mai multe informaţii
27 aprilie Logan Lightning 12 : 00 Mitchelton Mai multe informaţii
Ipswich City II 12 : 00 Peninsula Power Mai multe informaţii
Queensland Lions 12 : 00 Eastern Suburbs … Mai multe informaţii
Brisbane City 12 : 00 Western Pride Mai multe informaţii
Moreton Bay Unit… 12 : 00 Souths United Mai multe informaţii
28 aprilie South Hobart 05 : 00 Hobart Zebras Mai multe informaţii
Launceston City 06 : 00 Hobart United Mai multe informaţii
Northern Rangers 09 : 30 Taroona Mai multe informaţii
29 aprilie Devonport City 07 : 30 Olympia Warriors Mai multe informaţii
2 mai Gladesville Ryd… - Dunbar Rovers Mai multe informaţii
Hills Brumbies - BTH Raiders Mai multe informaţii
Balmain Tigers - Kirrawee Kangaroos Mai multe informaţii
Terrigal United - Sydney Olympic Mai multe informaţii
Hawkesbury City - Berkeley Vale Mai multe informaţii
SD Raiders - Albion Park Whit… Mai multe informaţii
Wollongong Olympic - APIA Leichhardt … Mai multe informaţii
Tarrawanna Blueys - UNSW Mai multe informaţii
Sydney United - Henwood Park Mai multe informaţii
Wollongong Wolves - GHFA Spirit Mai multe informaţii
Manly United - Blacktown City Mai multe informaţii
Mounties Wanderers - Gazy Auburn Mai multe informaţii
Hurstville - Central Coast United Mai multe informaţii
Rockdale City Suns - Bankstown United Mai multe informaţii
Sutherland Sharks - Hakoah Sydney City Mai multe informaţii
Maroubra United - St George City FA Mai multe informaţii
Bulli - St. George Saints Mai multe informaţii
Marconi Stallions - Gladesville Ravens Mai multe informaţii
Northern Tigers - Bonnyrigg White … Mai multe informaţii
Bomaderry - Killarney Districts Mai multe informaţii
Southside Comets 12 : 00 FNQ Heat Mai multe informaţii
North Queenslan… 12 : 00 MA Olympic Mai multe informaţii
Magpies Crusaders 12 : 00 Mackay Wanderers Mai multe informaţii
5 mai The Lakes 11 : 00 Brisbane Strikers Mai multe informaţii
Olympic 11 : 30 Centenary Stormers Mai multe informaţii
Rochedale Rovers 12 : 00 WDSC Wolves Mai multe informaţii
9 mai Alice Springs Vi… 12 : 30 Verdi Mai multe informaţii
16 mai Celtic 12 : 30 Stormbirds Mai multe informaţii