FFA Cup

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
3 martie Nelson Eastern S… 1 - 1
P 4 - 5
Hobart United Mai multe informaţii
Southern 0 - 4 New Town Eagles Mai multe informaţii
Launceston United 0 - 10 Taroona Mai multe informaţii
Burnie United 2 - 2
P 3 - 4
Ulverstone Mai multe informaţii
Metro Claremont 0 - 1 Riverside Olympic Mai multe informaţii
University of Ta… 3 - 1 BeachSide Mai multe informaţii
8 martie Boroondara - Carey 3 - 2
G
Monbulk Rangers Mai multe informaţii
9 martie Keilor Wolves 0 - 7 North Sunshine E… Mai multe informaţii
Mooroolbark 1 - 0 Old Scotch Mai multe informaţii
Mazenod Victory 2 - 2
P 4 - 2
Sandown Lions Mai multe informaţii
10 martie Caulfield Unite… 3 - 1 Epping City Mai multe informaţii
Craigieburn City 0 - 2 Cairnlea Mai multe informaţii
St. Kilda Celts 5 - 1
G
Bayside Argonauts Mai multe informaţii
Geelong Rangers 0 - 1 Western Suburbs Mai multe informaţii
Mill Park 2 - 3
G
Heidelberg Eagles Mai multe informaţii
Preston Lions 4 - 0 Westgate Mai multe informaţii
Warragul United 2 - 4 Sydenham Park Mai multe informaţii
Clifton Hill 3 - 4
G
Eltham Redbacks Mai multe informaţii
Beaumaris 1 - 3 Essendon Royals Mai multe informaţii
Morwell Pegasus 0 - 6 Richmond Mai multe informaţii
Point Cook 3 - 0 South Springvale Mai multe informaţii
Malvern City 5 - 1 Noble Park United Mai multe informaţii
Manningham Unite… 13 - 0 Tatura Mai multe informaţii
Mornington 2 - 0 Casey Comets Mai multe informaţii
East Brighton United 3 - 4 Banyule City Mai multe informaţii
Keilor Park 0 - 2 Berwick City Mai multe informaţii
Strathmore 5 - 2 Bell Park Mai multe informaţii
Dingley Stars 2 - 1 Diamond Valley U… Mai multe informaţii
Brunswick Zebras 2 - 5 Yarraville Mai multe informaţii
Northern Falcons 5 - 0 Harrisfield Hurr… Mai multe informaţii
Whittlesea United 0 - 0
P 6 - 5
Whitehorse United Mai multe informaţii
Brandon Park 3 - 1 Brimbank Stallions Mai multe informaţii
Ashburton United 2 - 4 Brighton Mai multe informaţii
Peninsula Strikers 1 - 0 Lalor United Mai multe informaţii
Geelong SC 7 - 2 Doveton Mai multe informaţii
Frenchville 2 - 2
P 2 - 4
Clinton Mai multe informaţii
Hoppers Crossing ANUL Altona City Mai multe informaţii
Truganina Hornets 1 - 0 Essendon United Mai multe informaţii
Marcellin Old Co… 0 - 2 Heatherton United Mai multe informaţii
Bluebirds United 2 - 1 Nerimbera Mai multe informaţii
11 martie Ringwood City 3 - 2 Myrtleford Savoy Mai multe informaţii
13 martie Jimboomba United 1 - 4 AC Carina Mai multe informaţii
Annerley 6 - 3 Western Spirit Mai multe informaţii
Logan City Kings 0 - 2 The Lakes Mai multe informaţii
Ipswich City 3 - 1 Bayside United Mai multe informaţii
Grange Thistle 2 - 2
P 1 - 4
New Farm United Mai multe informaţii
Centenary Stormers 4 - 2 Oxley United Mai multe informaţii
Albany Creek 6 - 3 Bethania Rams Mai multe informaţii
Virginia United 5 - 2 North Pine Mai multe informaţii
14 martie Helensburgh Thistle 1 - 5 Coniston Mai multe informaţii
Univ. Queensland 4 - 0 Ridge Hills United Mai multe informaţii
Westside 1 - 4 North Star Mai multe informaţii
St George Willawong 2 - 1 The Gap Mai multe informaţii
Samford Rangers 3 - 2 Brisbane Athletic Mai multe informaţii
Pine Hills 2 - 3 Mt Gravatt Mai multe informaţii
17 martie Revesby Rovers 1 - 7 Kirrawee Kangaroos Mai multe informaţii
Padstow United 1 - 6 Glebe Wanderers Mai multe informaţii
Bega Devils 1 - 8 St Patricks (GHFA) Mai multe informaţii
Wollongong Olympic 11 - 0 Bass Hill Mai multe informaţii
Glenhaven 3 - 0 Bringelly Mai multe informaţii
Sans Souci 4 - 0 Forest Rangers Mai multe informaţii
Budgewoi 6 - 0 Tolland Mai multe informaţii
Western Condors 2 - 1 Prospect United Mai multe informaţii
West Ryde Rovers 1 - 4 Randwick City Mai multe informaţii
Epping Eastwood 8 - 2 Callala Mai multe informaţii
Harrington United 3 - 6 Hurstville Glory Mai multe informaţii
Brookvale 0 - 4 Albion Park Whit… Mai multe informaţii
Kogarah Waratah 1 - 5 Abbotsford Junior Mai multe informaţii
Blue Mountains 3 - 2 Central Sydney W… Mai multe informaţii
West Pennant Hills 2 - 4 South Coast Flame Mai multe informaţii
Holroyd Rangers 0 - 4 Cronulla Seagulls Mai multe informaţii
Hazelbrook 0 - 1 Glebe Gorillas Mai multe informaţii
Southside United ANUL Virginia United Mai multe informaţii
Ryde Saints United 1 - 2 Balmain Tigers Mai multe informaţii
18 martie ANU 3 - 1 Canberra White E… Mai multe informaţii
Gazy Auburn 5 - 4 Revesby Workers Mai multe informaţii
Sydney North West 1 - 5 Tarrawanna Blueys Mai multe informaţii
Connells Point R… 2 - 4 Henwood Park Mai multe informaţii
Kellyville Kolts 2 - 1 Gerringong Breakers Mai multe informaţii
Woongarrah Wildcats 4 - 1 Sydney CBD Mai multe informaţii
Central Coast United 2 - 0 Wyoming Mai multe informaţii
Cranebrook United 1 - 2 Bankstown RSL Dr… Mai multe informaţii
Hurstville City 8 - 0 Lugarno Mai multe informaţii
Leichhardt Saints 0 - 4 Bomaderry Mai multe informaţii
Pendle Hill 2 - 4 North Sydney United Mai multe informaţii
Gladesville Ravens 6 - 1 North Ryde Mai multe informaţii
Chatswood Rangers 1 - 4 Bankstown United Mai multe informaţii
19 martie Waverley Old Boys 4 - 0 Pagewood Botany Mai multe informaţii
20 martie Western NSW Mariners 3 - 1 Lindfield Mai multe informaţii
Lane Cove 0 - 3 Granville Rage Mai multe informaţii
UNSW 3 - 1 Bankstown City Lions Mai multe informaţii
Hurstville 2 - 1 Dulwich Hill Mai multe informaţii
Killarney Districts 3 - 0 Doonside Hawks Mai multe informaţii
Bulli 6 - 1 Inter Lions Mai multe informaţii
Emu Plains 2 - 1 Stanmore Hawks Mai multe informaţii
Quakers Hill Junior 0 - 6 Terrigal United Mai multe informaţii
Kenthurst and Di… 5 - 1 Toukley Gorokan Mai multe informaţii
Greenacre Eagles 0 - 13 Sydney University Mai multe informaţii
Lilli Pilli 2 - 5
G
Gladesville Ryd… Mai multe informaţii
Caboolture 2 - 0 Tarragindi Tigers Mai multe informaţii
Berkeley Vale 5 - 1 Hills Hawks FC Mai multe informaţii
Minchinbury Jets 0 - 12 BTH Raiders Mai multe informaţii
21 martie Marayong Sports 4 - 2 Mosman Mai multe informaţii
Dunbar Rovers 3 - 0 Port Kembla Mai multe informaţii
Redbacks 0 - 6 Hawkesbury City Mai multe informaţii
St George City FA 7 - 4 Camden Tigers Mai multe informaţii
23 martie Bunbury United 1 - 4 Busselton Mai multe informaţii
24 martie Maroubra United 5 - 1 Woy Woy Mai multe informaţii
Burdekin 1 - 2 Saints Eagles South Mai multe informaţii
MA Olympic 0 - 0
P 8 - 7
Townsville Warriors Mai multe informaţii
Gwelup Croatia 3 - 1 Quinns Mai multe informaţii
Kelmscott Ross 2 - 1 Morley Windmills Mai multe informaţii
South West Phoenix 10 - 0 Yanchep United Mai multe informaţii
Joondalup City 1 - 5 Ashfield Mai multe informaţii
Olympic Kingsway 3 - 0 Mandurah City Mai multe informaţii
Balga 4 - 1 Shamrock Rovers … Mai multe informaţii
Wanneroo City 7 - 1 Woodvale Mai multe informaţii
North Companions 1 - 2 Tamworth Mai multe informaţii
25 martie Oxley United 2 - 2
P 5 - 4
Demon Knights Mai multe informaţii
Penrith Rovers 1 - 4 Banksia Tigers Mai multe informaţii
Albany Bayswater 1 - 5 Gosnells City Mai multe informaţii
Northern City 5 - 8 Bunbury Dynamos Mai multe informaţii
Phoenix Glory 1 - 5 Swan United Mai multe informaţii
Kwinana United 4 - 0 Warnbro Strikers Mai multe informaţii
Ballajura 0 - 3 Canning City Mai multe informaţii
Perth AFC 0 - 6 Western Knights Mai multe informaţii
BrOzzy 3 - 0 Cracovia White E… Mai multe informaţii
Narellan Rangers 0 - 1 Carlton Rovers Mai multe informaţii
26 martie Gungahlin Juventus 2 - 0 Brindabella Blues Mai multe informaţii
27 martie Dianella White E… 7 - 1 Curtin University Mai multe informaţii
Leichhardt Lions 0 - 6 Southside Comets Mai multe informaţii
Casuarina 1 - 2 Mindil Aces Mai multe informaţii
28 martie UWA Nedlands 2 - 1 Hamersley Rovers Mai multe informaţii
Murdoch Uni Melville 0 - 2 Fremantle City Mai multe informaţii
Peakhurst United JFC 3 - 5 SD Raiders Mai multe informaţii
Gundaroo 2 - 3 UC Pumas Mai multe informaţii
East Gosford 1 - 4 Nepean Mai multe informaţii
Queanbeyan City 5 - 0 Narrabundah Mai multe informaţii
O'Connor Knights 2 - 0 Weston Molonglo Mai multe informaţii
29 martie Boambee 3 - 1 Coffs City United Mai multe informaţii
Kingsley 1 - 5 Rockingham City Mai multe informaţii
3 aprilie STU 2 - 0 Woden Valley Mai multe informaţii
Coffs Coast Tigers 1 - 4 Urunga Mai multe informaţii
Bangalow 2 - 0 Lennox Head Mai multe informaţii
Lismore Thistles 1 - 1
P 6 - 5
Goonellabah Mai multe informaţii
6 aprilie Gold Coast Knights 1 - 0 Surfers Paradis… Mai multe informaţii
7 aprilie Murwillumbah 1 - 3 Broadbeach United Mai multe informaţii
9 aprilie Blackfriars Old … 5 - 0 Mount Barker United Mai multe informaţii
10 aprilie Mayfield United … 2 - 2
P 2 - 3
Thornton Redbacks Mai multe informaţii
Cardiff City 1 - 0 Barnsley United Mai multe informaţii
Mackay Wanderers 5 - 0 Mackay Magpies Mai multe informaţii
Brahma Lodge 2 - 3 Modbury Jets Mai multe informaţii
Palmerston Rovers 3 - 1 Darwin Hearts Mai multe informaţii
Salisbury Inter 2 - 4 Adelaide University Mai multe informaţii
11 aprilie Hamilton Azzurri 3 - 1 Merewether Advance Mai multe informaţii
Wallsend 5 - 0 New Lambton Eagles Mai multe informaţii
Swansea 3 - 1 Belmont Swansea Mai multe informaţii
Dudley Redhead S… 5 - 3 West Wallsend Mai multe informaţii
Singleton Strikers 1 - 1
P 4 - 2
Charlestown Junior Mai multe informaţii
Warners Bay 3 - 4 South Cardiff Mai multe informaţii
Garden Suburb 4 - 2 Bolwarra Lorn Mai multe informaţii
Cooks Hill United 0 - 2 Kahibah Mai multe informaţii
Elizabeth Vale 2 - 3 Seaford Rangers Mai multe informaţii
Ghan Kilburn 2 - 1 White City Woodville Mai multe informaţii
12 aprilie Maitland Junior 2 - 3 Toronto Awaba Mai multe informaţii
Raymond Terrace 4 - 1 Beresfield United Mai multe informaţii
13 aprilie Western Strikers 3 - 1 Northern Demons Mai multe informaţii
14 aprilie MetroStars 2 - 1 Campbelltown City Mai multe informaţii
Para Hills Knights 2 - 2
P 4 - 5
Croydon Kings Mai multe informaţii
Sturt Lions 1 - 5 Adelaide Comets Mai multe informaţii
Eastern United 0 - 5 West Adelaide Mai multe informaţii
Gawler 3 - 1 Adelaide Hills Hawks Mai multe informaţii
Adelaide Blue Eagles 2 - 1 West Torrens Bir… Mai multe informaţii
South Adelaide P… 0 - 3 Adelaide City Mai multe informaţii
Noarlunga United 4 - 1 Adelaide Pumas Mai multe informaţii
Tinana 2 - 15 Brothers Aston Villa Mai multe informaţii
Salisbury United 0 - 2 Cumberland United Mai multe informaţii
Doon Villa 4 - 1 Across The Waves Mai multe informaţii
Adelaide Olympic 4 - 1 Parafield Gardens Mai multe informaţii
17 aprilie Uni Azzurri 1 - 0 Port Darwin Mai multe informaţii
18 aprilie Woombye Snakes 2 - 2
P 5 - 4
Caloundra Mai multe informaţii
21 aprilie Port United 5 - 3 Wallis Lake Mai multe informaţii
Kempsey Saints 3 - 2 Port Saints Mai multe informaţii
22 aprilie Willowburn 3 - 1 West Wanderers U… Mai multe informaţii