FFA Cup

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
15 februarie Pine Hills 2 - 1 Moggill Mai multe informaţii
16 februarie Brisbane Knights 4 - 5 Annerley Mai multe informaţii
Toowong 4 - 5 Caboolture Mai multe informaţii
Slacks Creek 1 - 4 New Farm United Mai multe informaţii
Brisbane Athletic 3 - 2 Newmarket Mai multe informaţii
17 februarie Logan City Kings 6 - 3 Kangaroo Point R… Mai multe informaţii
Western Spirit 5 - 0 Logan Village Mai multe informaţii
Samford Rangers 3 - 2 Taringa Rovers Mai multe informaţii
Narangba United 1 - 2 Tarragindi Tigers Mai multe informaţii
St George Willawong 12 - 1 Springfield United Mai multe informaţii
Acacia Ridge 3 - 4 North Star Mai multe informaţii
AC Carina ANUL Redcliffe PCYC Mai multe informaţii
Jimboomba United 4 - 2 North Brisbane Mai multe informaţii
Bethania Rams 4 - 0 Logan Metro Mai multe informaţii
The Lakes 6 - 2 Bardon Latrobe Mai multe informaţii
18 februarie Clairvaux 1 - 1
P 5 - 6
Westside Mai multe informaţii
Oxley United 6 - 1 Mooroondu Mai multe informaţii
Logan Roos 2 - 2
P 3 - 4
Ridge Hills United Mai multe informaţii
23 februarie Lismore Thistles 8 - 3 Ballina Mai multe informaţii
25 februarie Shores United ANUL Goonellabah Mai multe informaţii
Bangalow 8 - 1 Casino Cobras Mai multe informaţii
27 februarie Ipswich City 7 - 0 Park Ridge Mai multe informaţii
2 martie Ringwood City 3 - 2 Reservoir Yeti Mai multe informaţii
3 martie Fitzroy City 1 - 3 Berwick City Mai multe informaţii
Northern Falcons 6 - 1 North Melbourne … Mai multe informaţii
Brandon Park 2 - 1 Monash University Mai multe informaţii
Noble Park United 4 - 1 Wangaratta City Mai multe informaţii
Geelong Rangers 3 - 2 Doncaster Rovers Mai multe informaţii
Monbulk Rangers ANUL Westvale Mai multe informaţii
Laverton 1 - 4 Heidelberg Eagles Mai multe informaţii
Tatura 4 - 2 West Preston Mai multe informaţii
South Yarra 1 - 2 Diamond Valley U… Mai multe informaţii
Somerville Eagles 0 - 4 Point Cook Mai multe informaţii
Spring Hills 3 - 4 Whitehorse United Mai multe informaţii
Yarra Jets 1 - 8 Bayside Argonauts Mai multe informaţii
Heatherton United 4 - 2 RMIT Mai multe informaţii
Sandown Lions 3 - 2 Old Xaverians Mai multe informaţii
La Trobe University 0 - 2 Mooroolbark Mai multe informaţii
Old Scotch 7 - 1 Seaford United Mai multe informaţii
Heidelberg Stars 0 - 3 Mill Park Mai multe informaţii
Healesville 1 - 5 Brimbank Stallions Mai multe informaţii
Harrisfield Hurr… 1 - 1
P 6 - 5
Williamstown Mai multe informaţii
St Kevins Old Boys 1 - 4 Craigieburn City Mai multe informaţii
Westgate 2 - 1 Darebin United Mai multe informaţii
Epping City 6 - 0 Lara United Mai multe informaţii
Watsonia Heights 0 - 6 Boroondara - Carey Mai multe informaţii
Frankston Pines 1 - 2 Ashburton United Mai multe informaţii
Moreland United 2 - 3 Essendon United Mai multe informaţii
Mt Lilydale 0 - 1 Marcellin Old Co… Mai multe informaţii
Altona East Phoenix 1 - 2 Keilor Wolves Mai multe informaţii
Western Eagles 2 - 5 Cairnlea Mai multe informaţii
Myrtleford Savoy 3 - 1 Elwood City Mai multe informaţii
Sebastopol Vikings 2 - 3 Mazenod Victory Mai multe informaţii
Brunswick Zebras 3 - 2 Skye United Mai multe informaţii
Whittlesea United 1 - 0 Dandenong Warriors Mai multe informaţii
Doveton 4 - 1 Springvale City Mai multe informaţii
Dingley Stars 1 - 0 Mount Waverley City Mai multe informaţii
Peninsula Strikers 1 - 0 Waverley Wanderers Mai multe informaţii
Bell Park 1 - 1
P 4 - 1
Glenroy Lions Mai multe informaţii
Hume United 0 - 1 East Brighton United Mai multe informaţii
Brighton 5 - 1 Melton Phoenix Mai multe informaţii
Truganina Hornets 2 - 1 Corio Mai multe informaţii
4 martie Port United 6 - 0 Wallamba Mai multe informaţii
5 martie Strathmore 2 - 0 Knox City Mai multe informaţii
6 martie North Caulfield 3 - 4 Lalor United Mai multe informaţii
9 martie Mosman ANUL Leichhardt Tiger… Mai multe informaţii
Coogee United 1 - 2 Bulli Mai multe informaţii
Orara Valley 1 - 9 Boambee Mai multe informaţii
Urunga 6 - 1 Westlawn Tigers Mai multe informaţii
Sawtell Scorpions ANUL Coffs City United Mai multe informaţii
Auburn ANUL Port Kembla Mai multe informaţii
10 martie Glebe Wanderers 2 - 1 Yagoona Lions Mai multe informaţii
Waverley Old Boys 6 - 1 Hornsby Heights Mai multe informaţii
Revesby Rovers 2 - 1 White City Sydney Mai multe informaţii
Coledale Waves 0 - 4 Peninsula Strikers Mai multe informaţii
Northern Storm T… 1 - 3 Coffs City United Mai multe informaţii
West Ryde Rovers 2 - 1 Baulkham Hills Mai multe informaţii
Lokomotiv Cove 2 - 3 Randwick City Mai multe informaţii
Leeton United 0 - 1 North Beach Mai multe informaţii
Glenmore Park 1 - 2 St Patricks (GHFA) Mai multe informaţii
Glebe Gorillas 5 - 2 Sydney Dragon Mai multe informaţii
Blue Mountains 5 - 1 Mt Annan Mustangs Mai multe informaţii
Arncliffe Aurora 2 - 3 Carlton Rovers Mai multe informaţii
Central Sydney W… 3 - 3
P 5 - 4
Winston Hills Mai multe informaţii
Norwest 0 - 13 Wollongong Olympic Mai multe informaţii
11 martie Armidale City We… 0 - 9 Tamworth Mai multe informaţii
Moree Services 0 - 2 Demon Knights Mai multe informaţii
Tumut Eagles 0 - 2 Wyoming Mai multe informaţii
The Ponds 0 - 1 Toukley Gorokan Mai multe informaţii
Chatswood Rangers 3 - 1 The Entrance Bat… Mai multe informaţii
Murray District … 1 - 9 Kingsley Mai multe informaţii
Ararat 1 - 4 Revesby Workers Mai multe informaţii
Sydney CBD 2 - 1 Strathfield Mai multe informaţii
Coptic United 1 - 2 Sydney North West Mai multe informaţii
Menai Hawks 0 - 1 Cronulla Seagulls Mai multe informaţii
Balmain & Districts 0 - 14 Pennant Hills Mai multe informaţii
Canning Buffers ANUL Cracovia White E… Mai multe informaţii
Challenger 0 - 8 Perth AFC Mai multe informaţii
Fraser Park 0 - 0
P 4 - 5
Warnbro Strikers Mai multe informaţii
Bunbury United 3 - 0 Kalamunda United Mai multe informaţii
Kwinana United 4 - 2 North Beach Mai multe informaţii
Collie Power 1 - 6 BrOzzy Mai multe informaţii
Perth Royals 0 - 3 Busselton Mai multe informaţii
Maccabi SC 1 - 2 Phoenix Glory Mai multe informaţii
Kirrawee Kangaroos 3 - 0 North Epping Mai multe informaţii
Kariong 4 - 5 Hurstville Glory Mai multe informaţii
Woongarrah Wildcats 4 - 2 South West Phoenix Mai multe informaţii
Abbotsford Junior 3 - 0 Sydney Rangers Mai multe informaţii
Putney Rangers 0 - 1 East Gosford Mai multe informaţii
Ballajura ANUL Boulder City Mai multe informaţii
Parramatta City 1 - 3 Harrington United Mai multe informaţii
13 martie Doonside Hawks 2 - 1 Wollongong Olympic Mai multe informaţii
Parklea 1 - 5 North Sydney United Mai multe informaţii
14 martie Hamersley Rovers 2 - 1 Joondanna Blues Mai multe informaţii
Southern Spirit 2 - 2
P 2 - 4
Woodvale Mai multe informaţii
17 martie North Companions 6 - 1 Narrabri Mai multe informaţii
Cardiff City 4 - 4
P 6 - 5
Newcastle Suns Mai multe informaţii
Hunter Simba 5 - 5
P 5 - 6
Maitland Junior Mai multe informaţii
Mayfield United … 12 - 0 Dudley Redhead U… Mai multe informaţii
Barnsley United 6 - 1 Medowie Mai multe informaţii
Bolwarra Lorn 2 - 1 Maryland Fletcher Mai multe informaţii
Dudley Redhead S… 2 - 2
P 4 - 2
Kotara South Mai multe informaţii
MA Olympic 2 - 1 Brothers Townsville Mai multe informaţii
Townsville Warriors 6 - 5 Rebels Gunners Mai multe informaţii
Sporting Warriors ANUL Albany Bayswater Mai multe informaţii
Albany Rovers 1 - 2 Yanchep United Mai multe informaţii
18 martie Merewether Advance ANUL Muswellbrook Mai multe informaţii
Lennox Head ANUL Italo Stars Mai multe informaţii
Jesmond 0 - 1 Hamilton Azzurri Mai multe informaţii
Charlestown Junior 3 - 1 Morisset United Mai multe informaţii
Swansea 4 - 1 Westlakes Wildcats Mai multe informaţii
Stockton Sharks 1 - 1
P 6 - 7
Warners Bay Mai multe informaţii
Garden Suburb 3 - 1 West Wallsend Mai multe informaţii
Wembley Downs 2 - 4 Bunbury Dynamos Mai multe informaţii
Dalyellup Park R… 0 - 3 Northern City Mai multe informaţii
20 martie Raymond Terrace 4 - 2 Newcastle University Mai multe informaţii
Stratford Dolphins 0 - 3 Leichhardt Lions Mai multe informaţii
22 martie Western Strikers 9 - 0 Adelaide Thunder Mai multe informaţii
Rostrevor Old Co… 2 - 3 Adelaide University Mai multe informaţii
Adelaide Hills Hawks 2 - 1 Immanuel Old Sch… Mai multe informaţii
23 martie Salisbury United ANUL Renmark Olympic Mai multe informaţii
24 martie Eastern United 4 - 3 Pontian Eagles Mai multe informaţii
Wallis Lake ANUL Macleay Valley R… Mai multe informaţii
Playford City Pa… 2 - 3 Brahma Lodge Mai multe informaţii
Woodside Warriors 2 - 9 Elizabeth Vale Mai multe informaţii
UniSA 1 - 7 Adelaide Pumas Mai multe informaţii
Cardijn Old Coll… 3 - 4 Mount Barker United Mai multe informaţii
Prince Alfred Ol… 2 - 4 Seaford Rangers Mai multe informaţii
Northern Demons 2 - 0 Adelaide Univers… Mai multe informaţii
White City Woodville 4 - 2 Port Adelaide Pi… Mai multe informaţii
Modbury Vista 0 - 8 Cumberland United Mai multe informaţii
The Cove 0 - 2 Noarlunga United Mai multe informaţii
Salisbury Inter 4 - 3 Vipers Mai multe informaţii
Adelaide Raiders 0 - 0
P 2 - 4
Adelaide Blue Eagles Mai multe informaţii
25 martie Fulham United 2 - 3 Gawler Mai multe informaţii
Parafield Gardens 4 - 3 Adelaide Cobras Mai multe informaţii
Elizabeth Downs 4 - 6 Modbury Jets Mai multe informaţii
Blackfriars Old … 5 - 0 Adelaide Victory Mai multe informaţii
26 martie Innisfail United ANUL Marlin Coast Rangers Mai multe informaţii
27 martie Beresfield United 2 - 0 Nelson Bay Mai multe informaţii
28 martie Mercedes Old Col… 0 - 1 Ghan Kilburn Mai multe informaţii
29 martie Palm Beach 0 - 3 Surfers Paradis… Mai multe informaţii
31 martie Mackay Lions ANUL Mackay City Brothers Mai multe informaţii
3 aprilie Kempsey Saints 2 - 1 Wauchope Mai multe informaţii
4 aprilie Taree Wildcats 2 - 4 Port Saints Mai multe informaţii
7 aprilie Across The Waves 5 - 3
G
KSS Jets Mai multe informaţii
8 aprilie Kingaroy 6 - 2 Warwick Wolves Mai multe informaţii
Rockville Rovers 1 - 2 USQ Mai multe informaţii
Gatton 2 - 3 Williamstown Mai multe informaţii