Cupa

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Gen. Municipal Santiago 0 - 6 Santiago Wanderers
25 aprilie Municipal Santiago 0 - 1 Santiago Wanderers Vezi evenimente Mai multe informaţii
5 mai Santiago Wanderers 5 - 0 Municipal Santiago Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Lautaro de Buin 1 - 3 La Serena
25 aprilie Lautaro de Buin 1 - 0 La Serena Vezi evenimente Mai multe informaţii
17 mai La Serena 3 - 0 Lautaro de Buin Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Deportes Linares 2 - 3 Deportes Valdivia
26 aprilie Deportes Linares 2 - 1 Deportes Valdivia Vezi evenimente Mai multe informaţii
3 mai Deportes Valdivia 2 - 0 Deportes Linares Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Deportes Limache 3 - 3 Copiapó
26 aprilie Deportes Limache 2 - 2 Copiapó Vezi evenimente Mai multe informaţii
3 mai Copiapó 1 - 1
P 3 - 0
Deportes Limache Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Tomás Greig 1 - 5 Magallanes
26 aprilie Tomás Greig 0 - 2 Magallanes Vezi evenimente Mai multe informaţii
6 mai Magallanes 3 - 1 Tomás Greig Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. San Antonio Unido 2 - 4 Cobresal
28 aprilie San Antonio Unido 2 - 0 Cobresal Vezi evenimente Mai multe informaţii
6 mai Cobresal 4 - 0 San Antonio Unido Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Provincial Ovalle 1 - 7 Cobreloa
28 aprilie Provincial Ovalle 1 - 4 Cobreloa Vezi evenimente Mai multe informaţii
4 mai Cobreloa 3 - 0 Provincial Ovalle Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Malleco Unido 2 - 6 Puerto Montt
29 aprilie Malleco Unido 1 - 3 Puerto Montt Vezi evenimente Mai multe informaţii
6 mai Puerto Montt 3 - 1 Malleco Unido Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Iberia 3 - 4 Rangers
29 aprilie Iberia 1 - 3 Rangers Vezi evenimente Mai multe informaţii
5 mai Rangers 1 - 2 Iberia Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Deportes Vallenar 1 - 3 San Marcos
29 aprilie Deportes Vallenar 0 - 2 San Marcos Vezi evenimente Mai multe informaţii
6 mai San Marcos 1 - 1 Deportes Vallenar Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Colchagua 2 - 2 Unión San Felipe
29 aprilie Colchagua 0 - 1 Unión San Felipe Vezi evenimente Mai multe informaţii
5 mai Unión San Felipe 1 - 2
P 3 - 4
Colchagua Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. General Velásquez 2 - 1 Melipilla
29 aprilie General Velásquez 0 - 0 Melipilla Vezi evenimente Mai multe informaţii
5 mai Melipilla 1 - 2 General Velásquez Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Fernández Vial 0 - 4 Ñublense
29 aprilie Fernández Vial 0 - 2 Ñublense Vezi evenimente Mai multe informaţii
6 mai Ñublense 2 - 0 Fernández Vial Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Recoleta 1 - 6 Coquimbo Unido
1 mai Recoleta 0 - 4 Coquimbo Unido Vezi evenimente Mai multe informaţii
6 mai Coquimbo Unido 2 - 1 Recoleta Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Deportes Santa Cruz 0 - 5 Barnechea
3 mai Deportes Santa Cruz 0 - 1 Barnechea Vezi evenimente Mai multe informaţii
6 mai Barnechea 4 - 0 Deportes Santa Cruz Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gen. Independiente 4 - 4 Santiago Morning
6 mai Independiente 1 - 1 Santiago Morning Vezi evenimente Mai multe informaţii
16 mai Santiago Morning 3 - 3
P 1 - 3
Independiente Vezi evenimente Mai multe informaţii