Meciuri amicale

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
1 ianuarie Jamhuri 1 - 1 URA Mai multe informaţii
Mlandege 2 - 1 Zimamoto Mai multe informaţii
JKU 0 - 0 Taifa ya Jang'ombe Mai multe informaţii
2 ianuarie Singida United 3 - 2 Zimamoto Mai multe informaţii
Simba 1 - 1 Mwenge Mai multe informaţii
Young Africans 2 - 1 Mlandege Mai multe informaţii
3 ianuarie URA 1 - 0 Mwenge Mai multe informaţii
Azam 4 - 0 Jamhuri Mai multe informaţii
4 ianuarie Arema 5 - 3 PSIS Semarang Mai multe informaţii
JKU 0 - 1 Young Africans Mai multe informaţii
Simba 3 - 1 Jamhuri Mai multe informaţii
5 ianuarie Mlandege 0 - 3 Singida United Mai multe informaţii
Hansa Rostock 6 - 0 Dynamo Schwerin Mai multe informaţii
URA 1 - 0 Azam Mai multe informaţii
Young Africans 2 - 0 Taifa ya Jang'ombe Mai multe informaţii
6 ianuarie Moreton Bay Unit… 6 - 0 WDSC Wolves Mai multe informaţii
Optik Rathenow 0 - 3 BAK '07 Mai multe informaţii
Sonnenhof Großaspach 3 - 1 SSV Ulm 1846 Mai multe informaţii
JKU 0 - 2 Singida United Mai multe informaţii
Simba 0 - 1 Azam Mai multe informaţii
7 ianuarie International Le… 0 - 3 Hallescher FC Mai multe informaţii
St. Pauli II 3 - 0 Barmbek-Uhlenhorst Mai multe informaţii
Hansa Rostock 4 - 0 Stargard Szczeciński Mai multe informaţii
Zimamoto 0 - 1 Young Africans Mai multe informaţii
8 ianuarie Simba 0 - 1 URA Mai multe informaţii
Young Africans 1 - 1 Singida United Mai multe informaţii
9 ianuarie Madura United 2 - 0 Persela Mai multe informaţii
Persija 1 - 1 Kedah Mai multe informaţii
Stuttgarter Kickers 0 - 4 VfR Aalen Mai multe informaţii
ZFC Meuselwitz 1 - 2 FSV Zwickau Mai multe informaţii
VfL Wolfsburg II 1 - 1 Sportfreunde Lotte Mai multe informaţii
Karlsruher SC 6 - 1 UD San Fernando Mai multe informaţii
CfR Pforzheim 0 - 4 FC Saarbrücken Mai multe informaţii
Hertha Berlin II 3 - 2 Optik Rathenow Mai multe informaţii
10 ianuarie Elche 4 - 3 Lokeren Mai multe informaţii
VfL Osnabrück 2 - 1 Mechelen Mai multe informaţii
Hansa Rostock 3 - 2 Neustrelitz Mai multe informaţii
Hannover 96 II 0 - 3 Germania Halberstadt Mai multe informaţii
URA 0 - 0
P 5 - 4
Young Africans Mai multe informaţii
Eintracht Brauns… ANUL Shanghai Shenhua Mai multe informaţii
FC Utrecht 4 - 3 Anderlecht Mai multe informaţii
Charleroi 1 - 0 Seoul Mai multe informaţii
Azam 1 - 0 Singida United Mai multe informaţii
Sonnenhof Großaspach 2 - 1 Backnang Mai multe informaţii
11 ianuarie Bustese Milano City 0 - 2 Chiasso Mai multe informaţii
Havelse 2 - 1 Gifhorn Mai multe informaţii
12 ianuarie Persija 0 - 1 Persela Mai multe informaţii
North Pine 4 - 2 Albany Creek Exc… Mai multe informaţii
JJK 0 - 0 KuPS Mai multe informaţii
Ružomberok 6 - 0 Liptovský Mikuláš Mai multe informaţii
Madura United 2 - 2 Kedah Mai multe informaţii
Alessandria 0 - 0 FeralpiSalò Mai multe informaţii
Start 11 - 0 Donn Mai multe informaţii
Sarpsborg 08 3 - 0 Moss Mai multe informaţii
Liefering 4 - 2 Amstetten Mai multe informaţii
Raufoss 4 - 1 Gjøvik-Lyn Mai multe informaţii
Markranstädt 0 - 8 Lokomotive Leipzig Mai multe informaţii
13 ianuarie Logan Lightning 1 - 3 Western Pride Mai multe informaţii
Rochedale Rovers 3 - 3 Redlands United Mai multe informaţii
Mariehamn 2 - 1 Åland Mai multe informaţii
Partizán Bardejov 1 - 3 Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Beroe 3 - 0 Sozopol Mai multe informaţii
Carl Zeiss Jena 1 - 1 SV Babelsberg 03 Mai multe informaţii
Dortmund II 1 - 2 SC Fortuna Köln Mai multe informaţii
BFC Dynamo 2 - 2 Bischofswerdaer FV Mai multe informaţii
Vasas 3 - 0 Szekszárd Mai multe informaţii
Inter Turku 4 - 0 KaaPo Mai multe informaţii
FC Saarbrücken 6 - 0 Oberachern Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldo… 1 - 1 St. Pauli II Mai multe informaţii
TuRU 1880 Düsseldorf 0 - 5 Erndtebrück Mai multe informaţii
Altglienicke 2 - 1 CFC Hertha Mai multe informaţii
HJK 3 - 4 Hammarby Mai multe informaţii
CfR Pforzheim 0 - 6 SV 07 Elversberg Mai multe informaţii
Rödinghausen 0 - 3 Paderborn Mai multe informaţii
URA 0 - 0
P 3 - 4
Azam Mai multe informaţii
14 ianuarie CS U Craiova 2 - 4 Meppen Mai multe informaţii
Arema 2 - 0 Barito Putera Mai multe informaţii
VfL Osnabrück 1 - 0 Schwarz-Weiß Rehden Mai multe informaţii
Juventus Bucuresti 2 - 0 Akzhayik Mai multe informaţii
15 ianuarie CSM Iaşi 2 - 1 Olmaliq Mai multe informaţii
16 ianuarie Podbrezová 1 - 3 Pohronie Mai multe informaţii
Slaven Koprivnica 8 - 0 Brinje-Grosuplje Mai multe informaţii
Jiangsu Suning 0 - 2 Altglienicke Mai multe informaţii
FC Köln II 3 - 2 Velbert Mai multe informaţii
Deportivo Lara 1 - 1 Trujillanos Mai multe informaţii
Caracas 0 - 1 Monagas Mai multe informaţii
17 ianuarie Zamora 2 - 0 Atlético Venezuela Mai multe informaţii
Concordia Chiajna ANUL Dordoi Bishkek Mai multe informaţii
South Melbourne 3 - 2 Port Melbourne Mai multe informaţii
Cherno More 2 - 0 Chernomorets Balchik Mai multe informaţii
Dolgie Prudy 2 - 1 Kaluga Mai multe informaţii
Beroe 2 - 1 Maritsa Plovdiv Mai multe informaţii
Juventus Bucuresti 1 - 1 Kamza Mai multe informaţii
SpVgg Unterhaching 0 - 2 FC Bayern München II Mai multe informaţii
Lokomotiva Zagreb 1 - 1 Gorica Mai multe informaţii
Puskás 4 - 0 Linense Mai multe informaţii
Optik Rathenow 4 - 3 Neustrelitz Mai multe informaţii
Hibernians 3 - 0 Levski Sofia Mai multe informaţii
Castellon 0 - 4 CFR Cluj Mai multe informaţii
Sprockhövel 1 - 1 Fortuna Düsseldo… Mai multe informaţii
Rödinghausen ANUL Schwarz-Weiß Rehden Mai multe informaţii
Teutonia Hamburg 1 - 3 VfB Lübeck Mai multe informaţii
FC Wil 8 - 0 Gossau ZH Mai multe informaţii
Mönchengladbach II ANUL FC Kleve Mai multe informaţii
Mineros de Guayana 2 - 1 Atlético Venezuela Mai multe informaţii
Monagas 1 - 0 Metropolitanos Mai multe informaţii
18 ianuarie Zulia 01 : 00 Deportivo Lara Mai multe informaţii
Universitario 03 : 00 Independiente Me… Mai multe informaţii
Dunav 2010 13 : 00 Botev Galabovo Mai multe informaţii
FCSB 16 : 00 Olimpik Donetsk Mai multe informaţii
Stadl-Paura 20 : 00 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Astoria Walldorf 20 : 00 Neckarsulmer SU Mai multe informaţii
Altonaer FC 20 : 45 Dortmund II Mai multe informaţii
Rapperswil-Jona 21 : 00 Brühl Mai multe informaţii
Caracas 21 : 00 Metropolitanos Mai multe informaţii
Zulia 23 : 00 Trujillanos Mai multe informaţii
19 ianuarie Zamora 01 : 00 Mineros de Guayana Mai multe informaţii
Spartak Moskva II 11 : 00 Chertanovo Mai multe informaţii
Hamburger SV II 12 : 30 Dortmund II Mai multe informaţii
Botev Plovdiv 14 : 30 Maritsa Plovdiv Mai multe informaţii
Aris 16 : 00 Dinamo Bucureşti Mai multe informaţii
Seoul 17 : 00 Vaduz Mai multe informaţii
Rödinghausen 20 : 30 Germania Egestorf Mai multe informaţii
20 ianuarie Juventus Bucuresti - Stal Kamianske Mai multe informaţii
Concordia Chiajna - Saburtalo Mai multe informaţii
Millonarios 02 : 00 América de Cali Mai multe informaţii
Redlands United 09 : 00 Western Pride Mai multe informaţii
Campbelltown City 10 : 30 MetroStars Mai multe informaţii
Da Nang 10 : 30 Yokohama Mai multe informaţii
Rochedale Rovers 11 : 00 Logan Lightning Mai multe informaţii
Vasas 11 : 00 Vecsés Mai multe informaţii
Balmazújváros Sport 12 : 00 Ceglédi Mai multe informaţii
Budaörs 12 : 00 Paksi SE Mai multe informaţii
ROW Rybnik 12 : 00 Katowice Mai multe informaţii
Znicz Pruszków 12 : 00 Polonia Varşovia Mai multe informaţii
Lørenskog 13 : 00 Grorud Mai multe informaţii
BATE 13 : 00 Belshina Mai multe informaţii
Olimpia Elbląg 13 : 00 Bytovia Bytów Mai multe informaţii
Pogoń Siedlce 13 : 00 Radomiak Radom Mai multe informaţii
JJK 13 : 15 MP Mai multe informaţii
Jaro 13 : 45 JBK Mai multe informaţii
Kelantan 14 : 00 Ratchaburi Mai multe informaţii
BFC Dynamo 14 : 00 Optik Rathenow Mai multe informaţii
Vitosha Bistritsa 14 : 00 Strumska slava Mai multe informaţii
Sogndal 15 : 00 Florø Mai multe informaţii
Hessen Kassel 15 : 00 Wiedenbrück Mai multe informaţii
VfB Lübeck 15 : 00 Neustrelitz Mai multe informaţii
Kriens 15 : 00 Wohlen Mai multe informaţii
Viktoria Köln 15 : 00 Oberneuland Mai multe informaţii
Bærum 15 : 00 Frigg Mai multe informaţii
SC Verl 1924 15 : 00 LSK Hansa Mai multe informaţii
Eintracht Brauns… 15 : 00 Viktoria Berlin Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC 15 : 00 Bruck/Leitha Mai multe informaţii
Aluminij 15 : 00 Allerheiligen Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldo… 15 : 00 Wegberg-Beeck Mai multe informaţii
Lahti 15 : 15 Flora Mai multe informaţii
Puskás 15 : 30 Shanghai Shenhua Mai multe informaţii
Trans 15 : 45 Tulevik Mai multe informaţii
Nafta 16 : 00 Maribor Mai multe informaţii
Şahtior Doneţk 16 : 00 Ludogorets Mai multe informaţii
Videoton 16 : 30 Beijing Renhe Mai multe informaţii
VPS 17 : 45 Umeå Mai multe informaţii
Raufoss 18 : 00 Asker Mai multe informaţii
Rijeka 18 : 30 Gorica Mai multe informaţii
21 ianuarie Santa Fe 00 : 00 Deportivo Cali Mai multe informaţii
CSM Iaşi - Cernomoreţ Odessa Mai multe informaţii
Sydney United 09 : 00 Hakoah Sydney City Mai multe informaţii
Sutherland Sharks 09 : 30 St. George Saints Mai multe informaţii
Hertha Berlin II 14 : 00 Lichtenberg Mai multe informaţii
Rudar 15 : 00 Ilirija Mai multe informaţii
22 ianuarie Jaguares de Córdoba 00 : 30 Independiente Me… Mai multe informaţii
Barranquilla 02 : 30 Real Cartagena Mai multe informaţii
24 ianuarie Gaz Metan Mediaş - Veres Mai multe informaţii
HamKam 20 : 00 Nybergsund Mai multe informaţii
25 ianuarie Concordia Chiajna - Neftçi Mai multe informaţii
26 ianuarie CFR Cluj - Videoton Mai multe informaţii
Juventus Bucuresti - Metaloglobus Mai multe informaţii
Jerv 19 : 00 Vindbjart Mai multe informaţii
27 ianuarie SJK 15 : 30 VIFK Mai multe informaţii
Hønefoss 15 : 30 Frigg Mai multe informaţii
28 ianuarie CFR Cluj - Beijing Renhe Mai multe informaţii
Gaz Metan Mediaş - Spartak Subotica Mai multe informaţii
FCSB 17 : 00 Jiangsu Suning Mai multe informaţii
30 ianuarie FCSB 17 : 00 Osijek Mai multe informaţii
2 februarie Kongsvinger 15 : 00 HamKam Mai multe informaţii
Notodden 16 : 00 Jerv Mai multe informaţii
3 februarie Ullensaker / Kisa 14 : 00 KFUM Mai multe informaţii
Hammarby 22 : 00 Shamrock Rovers Mai multe informaţii
6 februarie Sogndal 13 : 15 Las Palmas II Mai multe informaţii
8 februarie Sarpsborg 08 - Kalmar Mai multe informaţii
9 februarie Ullensaker / Kisa 17 : 00 HamKam Mai multe informaţii
Jerv 20 : 00 Pors Grenland Mai multe informaţii
10 februarie Kongsvinger 14 : 00 Nybergsund Mai multe informaţii
Karlslund 14 : 00 Piteå Mai multe informaţii
Flora 15 : 00 HJK Mai multe informaţii
Hønefoss 15 : 30 Bærum Mai multe informaţii
11 februarie Mariehamn 18 : 00 Paide Mai multe informaţii
15 februarie Sandefjord - Tromsø Mai multe informaţii
16 februarie Jerv 20 : 00 Sandnes Ulf Mai multe informaţii
17 februarie Strømmen 14 : 00 HamKam Mai multe informaţii
Mjøndalen 15 : 00 Kongsvinger Mai multe informaţii
Ullensaker / Kisa 15 : 00 Raufoss Mai multe informaţii
18 februarie Moss 17 : 00 Hønefoss Mai multe informaţii
21 februarie Odd 15 : 00 Jerv Mai multe informaţii
Raufoss 19 : 00 HamKam Mai multe informaţii
23 februarie Kongsvinger 13 : 00 Ullensaker / Kisa Mai multe informaţii
Sogndal 20 : 00 Florø Mai multe informaţii
24 februarie JJK 13 : 30 OPS Mai multe informaţii
Hønefoss 15 : 00 Gjøvik-Lyn Mai multe informaţii
25 februarie Hønefoss 13 : 00 Valdres Mai multe informaţii
1 martie Jerv 20 : 30 Bryne Mai multe informaţii
3 martie HamKam 15 : 00 Fram Mai multe informaţii
4 martie Sarpsborg 08 - Stabæk Mai multe informaţii
9 martie Sogndal 20 : 00 Hødd Mai multe informaţii
11 martie Hønefoss 13 : 00 Alta Mai multe informaţii
Piteå 15 : 00 Djurgården Mai multe informaţii
16 martie Arendal 17 : 00 Jerv Mai multe informaţii
17 martie Hønefoss 15 : 00 KFUM Mai multe informaţii
18 martie Ullensaker / Kisa 19 : 00 Strømmen Mai multe informaţii
21 martie Kongsvinger 15 : 00 Degerfors Mai multe informaţii
23 martie Sarpsborg 08 - Strømmen Mai multe informaţii
HamKam 18 : 00 Florø Mai multe informaţii
24 martie AIK ANUL Djurgården Mai multe informaţii
Mariehamn 15 : 00 Oskarshamns AIK Mai multe informaţii
Elverum 15 : 00 Hønefoss Mai multe informaţii
26 martie Sogndal 17 : 00 Åsane Mai multe informaţii
Fredrikstad 19 : 00 Ullensaker / Kisa Mai multe informaţii
27 martie Viking 18 : 00 Jerv Mai multe informaţii
29 martie JJK 18 : 30 MiPK Mai multe informaţii
7 aprilie Västerås SK 14 : 00 Djurgården Mai multe informaţii
Raufoss 17 : 00 Hønefoss Mai multe informaţii