Meciuri amicale

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
1 ianuarie Jamhuri 1 - 1 URA Mai multe informaţii
Mlandege 2 - 1 Zimamoto Mai multe informaţii
JKU 0 - 0 Taifa ya Jang'ombe Mai multe informaţii
2 ianuarie Singida United 3 - 2 Zimamoto Mai multe informaţii
Simba 1 - 1 Mwenge Mai multe informaţii
Young Africans 2 - 1 Mlandege Mai multe informaţii
3 ianuarie URA 1 - 0 Mwenge Mai multe informaţii
Azam 4 - 0 Jamhuri Mai multe informaţii
4 ianuarie Arema 5 - 3 PSIS Semarang Mai multe informaţii
JKU 0 - 1 Young Africans Mai multe informaţii
Simba 3 - 1 Jamhuri Mai multe informaţii
5 ianuarie Mlandege 0 - 3 Singida United Mai multe informaţii
Hansa Rostock 6 - 0 Dynamo Schwerin Mai multe informaţii
URA 1 - 0 Azam Mai multe informaţii
Young Africans 2 - 0 Taifa ya Jang'ombe Mai multe informaţii
6 ianuarie Moreton Bay Unit… 6 - 0 WDSC Wolves Mai multe informaţii
Optik Rathenow 0 - 3 BAK '07 Mai multe informaţii
Sonnenhof Großaspach 3 - 1 SSV Ulm 1846 Mai multe informaţii
JKU 0 - 2 Singida United Mai multe informaţii
Simba 0 - 1 Azam Mai multe informaţii
7 ianuarie International Le… 0 - 3 Hallescher FC Mai multe informaţii
St. Pauli II 3 - 0 Barmbek-Uhlenhorst Mai multe informaţii
Hansa Rostock 4 - 0 Stargard Szczeciński Mai multe informaţii
Zimamoto 0 - 1 Young Africans Mai multe informaţii
8 ianuarie Simba 0 - 1 URA Mai multe informaţii
Young Africans 1 - 1 Singida United Mai multe informaţii
9 ianuarie Stuttgarter Kickers 0 - 4 VfR Aalen Mai multe informaţii
ZFC Meuselwitz 1 - 2 FSV Zwickau Mai multe informaţii
VfL Wolfsburg II 1 - 1 Sportfreunde Lotte Mai multe informaţii
Karlsruher SC 6 - 1 UD San Fernando Mai multe informaţii
CfR Pforzheim 0 - 4 FC Saarbrücken Mai multe informaţii
Hertha Berlin II 3 - 2 Optik Rathenow Mai multe informaţii
10 ianuarie Elche 4 - 3 Lokeren Mai multe informaţii
VfL Osnabrück 2 - 1 Mechelen Mai multe informaţii
Hansa Rostock 3 - 2 Neustrelitz Mai multe informaţii
Hannover 96 II 0 - 3 Germania Halberstadt Mai multe informaţii
URA 0 - 0
P 5 - 4
Young Africans Mai multe informaţii
FC Utrecht 4 - 3 Anderlecht Mai multe informaţii
Azam 1 - 0 Singida United Mai multe informaţii
Sonnenhof Großaspach 2 - 1 Backnang Mai multe informaţii
11 ianuarie Bustese Milano City 0 - 2 Chiasso Mai multe informaţii
Havelse 2 - 1 Gifhorn Mai multe informaţii
12 ianuarie North Pine 4 - 2 Albany Creek Mai multe informaţii
JJK 0 - 0 KuPS Mai multe informaţii
Ružomberok 6 - 0 Liptovský Mikuláš Mai multe informaţii
Alessandria 0 - 0 FeralpiSalò Mai multe informaţii
Start 11 - 0 Donn Mai multe informaţii
Sarpsborg 08 3 - 0 Moss Mai multe informaţii
Liefering 4 - 2 Amstetten Mai multe informaţii
Raufoss 4 - 1 Gjøvik-Lyn Mai multe informaţii
Markranstädt 0 - 8 Lokomotive Leipzig Mai multe informaţii
13 ianuarie Logan Lightning 1 - 3 Western Pride Mai multe informaţii
Rochedale Rovers 3 - 3 Redlands United Mai multe informaţii
Mariehamn 2 - 1 Åland Mai multe informaţii
Partizán Bardejov 1 - 3 Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Beroe 3 - 0 Sozopol Mai multe informaţii
Carl Zeiss Jena 1 - 1 SV Babelsberg 03 Mai multe informaţii
Dortmund II 1 - 2 SC Fortuna Köln Mai multe informaţii
BFC Dynamo 2 - 2 Bischofswerdaer FV Mai multe informaţii
Vasas 3 - 0 Szekszárd Mai multe informaţii
Inter Turku 4 - 0 KaaPo Mai multe informaţii
FC Saarbrücken 6 - 0 Oberachern Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldo… 1 - 1 St. Pauli II Mai multe informaţii
TuRU 1880 Düsseldorf 0 - 5 Erndtebrück Mai multe informaţii
Altglienicke 2 - 1 CFC Hertha Mai multe informaţii
HJK 3 - 4 Hammarby Mai multe informaţii
CfR Pforzheim 0 - 6 SV 07 Elversberg Mai multe informaţii
Rödinghausen 0 - 3 Paderborn Mai multe informaţii
URA 0 - 0
P 3 - 4
Azam Mai multe informaţii
14 ianuarie Universitatea Cr… 2 - 4 Meppen Mai multe informaţii
Arema 2 - 0 Barito Putera Mai multe informaţii
VfL Osnabrück 1 - 0 Schwarz-Weiß Rehden Mai multe informaţii
Daco-Getica 2 - 0 Akzhayik Mai multe informaţii
15 ianuarie Politehnica Iași 2 - 1 AGMK Mai multe informaţii
16 ianuarie Podbrezová 1 - 3 Pohronie Mai multe informaţii
Slaven Koprivnica 8 - 0 Brinje-Grosuplje Mai multe informaţii
Botoşani 1 - 2 Baltika Mai multe informaţii
Jiangsu Suning 0 - 2 Altglienicke Mai multe informaţii
FC Köln II 3 - 2 SSVg Velbert Mai multe informaţii
17 ianuarie South Melbourne 3 - 2 Port Melbourne Mai multe informaţii
Cherno More 2 - 0 Chernomorets Balchik Mai multe informaţii
Dolgoprudny 2 - 1 Kaluga Mai multe informaţii
Beroe 2 - 1 Maritsa Plovdiv Mai multe informaţii
Daco-Getica 1 - 1 Kamza Mai multe informaţii
SpVgg Unterhaching 0 - 2 FC Bayern München II Mai multe informaţii
Lokomotiva Zagreb 1 - 1 Gorica Mai multe informaţii
Puskás 4 - 0 Linense Mai multe informaţii
Botoşani 0 - 2 Ludogorets Mai multe informaţii
Optik Rathenow 4 - 3 Neustrelitz Mai multe informaţii
Hibernians 3 - 0 Levski Sofia Mai multe informaţii
Castellon 0 - 4 CFR Cluj Mai multe informaţii
Sprockhövel 1 - 1 Fortuna Düsseldo… Mai multe informaţii
Teutonia Hamburg 1 - 3 VfB Lübeck Mai multe informaţii
FC Wil 8 - 0 Gossau Mai multe informaţii
18 ianuarie Universitario 1 - 1 Independiente Me… Mai multe informaţii
Dunav 2010 3 - 1 Botev Galabovo Mai multe informaţii
FCSB 1 - 2 Olimpik Donetsk Mai multe informaţii
Stadl-Paura 0 - 4 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Astoria Walldorf 2 - 2 Neckarsulmer SU Mai multe informaţii
Altonaer FC 1 - 3 Dortmund II Mai multe informaţii
Rapperswil-Jona 2 - 0 Brühl Mai multe informaţii
19 ianuarie Spartak Moskva II 3 - 3 Chertanovo Mai multe informaţii
Hamburger SV II 2 - 0 Dortmund II Mai multe informaţii
Metalurh Zaporizhya 0 - 2 Kolos Kovalivka Mai multe informaţii
Botev Plovdiv 3 - 0 Maritsa Plovdiv Mai multe informaţii
Aris 0 - 5 Dinamo Bucureşti Mai multe informaţii
Seoul 0 - 1 Vaduz Mai multe informaţii
Rödinghausen 3 - 2 Germania Egestorf Mai multe informaţii
20 ianuarie Redlands United 1 - 5 Western Pride Mai multe informaţii
Campbelltown City 2 - 1 MetroStars Mai multe informaţii
Da Nang 0 - 0 Yokohama Mai multe informaţii
Rochedale Rovers 3 - 1 Logan Lightning Mai multe informaţii
Vasas 8 - 0 Vecsés Mai multe informaţii
Balmazújváros Sport 1 - 1 Ceglédi Mai multe informaţii
Budaörs 2 - 1 Paksi SE Mai multe informaţii
Znicz Pruszków 2 - 1 Polonia Varşovia Mai multe informaţii
Puskás 1 - 0 Shanghai Shenhua Mai multe informaţii
ACS Poli Timişoara 1 - 0 Ghiroda Mai multe informaţii
Lørenskog 1 - 1 Grorud Mai multe informaţii
BATE 1 - 1 Belshina Mai multe informaţii
Olimpia Elbląg 1 - 3 Bytovia Bytów Mai multe informaţii
Pogoń Siedlce 1 - 2 Radomiak Radom Mai multe informaţii
Vitosha Bistritsa 3 - 1 Strumska slava Mai multe informaţii
JJK 0 - 0 MP Mai multe informaţii
JBK 2 - 2 Jaro Mai multe informaţii
Kelantan 3 - 4 Ratchaburi Mai multe informaţii
BFC Dynamo 3 - 1 Optik Rathenow Mai multe informaţii
ROW Rybnik 1 - 5 Katowice Mai multe informaţii
Sogndal 1 - 1 Florø Mai multe informaţii
Hessen Kassel 1 - 3 Wiedenbrück Mai multe informaţii
Kriens 7 - 0 Wohlen Mai multe informaţii
Viktoria Köln 5 - 1 Oberneuland Mai multe informaţii
Bærum 3 - 2 Frigg Mai multe informaţii
SC Verl 1924 1 - 2 LSK Hansa Mai multe informaţii
Eintracht Brauns… 0 - 0 Viktoria Berlin Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC 5 - 2 Bruck/Leitha Mai multe informaţii
Aluminij 1 - 1 Allerheiligen Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldo… 1 - 1 Wegberg-Beeck Mai multe informaţii
Trans 6 - 3 Tulevik Mai multe informaţii
Concordia Chiajna 1 - 2 Saburtalo Mai multe informaţii
Maribor 4 - 2 Nafta Mai multe informaţii
Şahtior Doneţk 2 - 2 Ludogorets Mai multe informaţii
Daco-Getica 0 - 5 Stal Kamianske Mai multe informaţii
Vidi 1 - 1 Beijing Renhe Mai multe informaţii
Lahti 1 - 0 Flora Mai multe informaţii
RoPS 6 - 1 OPS Mai multe informaţii
VPS 1 - 0 Umeå FC Mai multe informaţii
Rijeka 0 - 0 Gorica Mai multe informaţii
Raufoss 0 - 0 Asker Mai multe informaţii
21 ianuarie Sydney United 0 - 1 Hakoah Sydney City Mai multe informaţii
Sutherland Sharks 2 - 3 St. George Saints Mai multe informaţii
Hertha Berlin II 1 - 1 Lichtenberg Mai multe informaţii
Rudar 1 - 1 Ilirija Mai multe informaţii
Naţional Sebiş 0 - 4 ACS Poli Timişoara Mai multe informaţii
Politehnica Iași 3 - 0 Cernomoreţ Odessa Mai multe informaţii
Universitatea Cr… 1 - 0 Lechia Gdansk Mai multe informaţii
Fløya 1 - 1 Tromsdalen Mai multe informaţii
22 ianuarie Estudiantes de S… 1 - 1
P 3 - 5
Juventud Unida Univ. Mai multe informaţii
Jaguares de Córdoba 1 - 1 Independiente Me… Mai multe informaţii
Junior 3 - 1 Real Cartagena Mai multe informaţii
Tusker 0 - 1 KCCA Mai multe informaţii
23 ianuarie Rangers 0 - 2 Curicó Unido Mai multe informaţii
Vitosha Bistritsa 2 - 0 Chernomorets Balchik Mai multe informaţii
Hermannstadt 3 - 0 ACS Poli Timişoara Mai multe informaţii
Allerheiligen 3 - 2 Gleisdorf 09 Mai multe informaţii
Brinkumer SV 1 - 2 Schwarz-Weiß Rehden Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldo… 2 - 3 SSVg Velbert Mai multe informaţii
24 ianuarie Logan Lightning 5 - 1 Redlands United Mai multe informaţii
Rochedale Rovers 1 - 8 Western Pride Mai multe informaţii
Zaglebie Sosnowiec 4 - 2 Podbeskidzie Mai multe informaţii
Nõmme Kalju 2 - 1 TPS Mai multe informaţii
Union Fürstenwalde 0 - 4 BAK '07 Mai multe informaţii
Leopards 2 - 1 KCCA Mai multe informaţii
Triglav 1 - 4 Rudar Mai multe informaţii
Voždovac 1 - 2 ACS Poli Timişoara Mai multe informaţii
SV 07 Elversberg 6 - 0 Aachen Mai multe informaţii
CSKA Sofia 8 - 0 Jiangsu Suning Mai multe informaţii
Neuchâtel Xamax 5 - 1 Yverdon Mai multe informaţii
HamKam 4 - 1 Nybergsund Mai multe informaţii
Havelse 3 - 1 Wunstorf Mai multe informaţii
SV Babelsberg 03 8 - 0 BSC Süd 05 Mai multe informaţii
Bonner SC 2 - 3 SSV Merten Mai multe informaţii
Gonsenheim 0 - 1 Mainz 05 II Mai multe informaţii
München 1860 11 - 0 Wörgl Mai multe informaţii
Gaz Metan Mediaş 3 - 1 Veres Mai multe informaţii
25 ianuarie Junior 1 - 0 Jaguares de Córdoba Mai multe informaţii
Real Cartagena 0 - 5 Independiente Me… Mai multe informaţii
MetroStars 1 - 2 Croydon Kings Mai multe informaţii
Concordia Chiajna 1 - 0 Neftçi Mai multe informaţii
Paide 3 - 5 TPS Mai multe informaţii
Forrestfield United 2 - 1 Armadale Mai multe informaţii
Nizhny Novgorod 4 - 2 Biolog Mai multe informaţii
Cockburn City 2 - 1 ECU Joondalup Mai multe informaţii
ACS Poli Timişoara 4 - 1 Ripensia Timişoara Mai multe informaţii
Universitatea Cr… 0 - 2 Ludogorets Mai multe informaţii
Tianjin Teda 2 - 1 Kickers Offenbach Mai multe informaţii
Selbak 0 - 4 Fredrikstad Mai multe informaţii
Ferencváros 0 - 1 Rijeka Mai multe informaţii
ASC Dortmund 2 - 2 Westfalia Rhynern Mai multe informaţii
26 ianuarie Sport Boys 0 - 0 Morelia Mai multe informaţii
Daco-Getica 3 - 1 Metaloglobus Mai multe informaţii
Paksi SE 1 - 1 Ceglédi Mai multe informaţii
Shonan Bellmare 1 - 0 Puskás Mai multe informaţii
Tychy 71 0 - 0 Puszcza Niepołomice Mai multe informaţii
MFK Karviná 0 - 1 Raków Czestochowa Mai multe informaţii
Sofapaka 0 - 0 KCCA Mai multe informaţii
Vidi 0 - 3 CFR Cluj Mai multe informaţii
FC Saarbrücken 1 - 0 Ulsan Mai multe informaţii
Dinamo Kiev 3 - 2 Osijek Mai multe informaţii
Aalesund 3 - 0 Hødd Mai multe informaţii
Jerv 4 - 0 Vindbjart Mai multe informaţii
Ingolstadt II 1 - 1 Eichstätt Mai multe informaţii
27 ianuarie Gryf Wejherowo 1 - 2 Odra Opole Mai multe informaţii
Vasas 0 - 2 Honvéd Mai multe informaţii
Soroksár SC 0 - 1 Szolnoki MÁV Mai multe informaţii
Chertanovo 14 - 0 Kolomna Mai multe informaţii
Pardubice 0 - 0 Vysocina Jihlava Mai multe informaţii
Nizhny Novgorod 2 - 1 Spartak Nal'chik Mai multe informaţii
MTE 1904 2 - 2 Inter Bratislava Mai multe informaţii
Luch Minsk 2 - 3 Dnepr Mogilev Mai multe informaţii
Podbeskidzie 1 - 1 Ruch Chorzów Mai multe informaţii
Balmazújváros Sport 1 - 0 Várda SE Mai multe informaţii
Debrecen 3 - 1 Szeged 2011 Mai multe informaţii
Pogoń Siedlce 1 - 3 Wisła Puławy Mai multe informaţii
Kluczbork 0 - 1 Jastrzębie Mai multe informaţii
CSKA Sofia 0 - 0 Dinamo Kiev Mai multe informaţii
Cham 1 - 3 Wohlen Mai multe informaţii
Stalowa Wola 2 - 3 Stal Mielec Mai multe informaţii
Empor Berlin 0 - 4 BFC Dynamo Mai multe informaţii
Miedź Legnica 1 - 0 Katowice Mai multe informaţii
Bærum 1 - 2 Moss Mai multe informaţii
Gorodeya 3 - 1 Slutsk Mai multe informaţii
Vitosha Bistritsa 3 - 2 Ludogorets II Mai multe informaţii
Florø 1 - 3 Strømmen Mai multe informaţii
Elverum 5 - 1 Nybergsund Mai multe informaţii
Hessen Kassel 3 - 1 Barockstadt Fuld… Mai multe informaţii
FC Schweinfurt 05 1 - 0 SV 07 Elversberg Mai multe informaţii
FC 08 Homburg Saar 0 - 1 FC Nürnberg II Mai multe informaţii
SJK 2 - 1 VIFK Mai multe informaţii
Hønefoss 2 - 2 Frigg Mai multe informaţii
Schaffhausen 2 - 0 Kriens Mai multe informaţii
Maribor 3 - 0 Weiz Mai multe informaţii
FC Aarau 1 - 2 Yverdon Mai multe informaţii
Deportivo Municipal 2 - 1 El Nacional Mai multe informaţii
28 ianuarie Junior 2 - 1 Independiente Me… Mai multe informaţii
Ñublense 1 - 0 Huachipato Mai multe informaţii
Real Cartagena 0 - 4 Jaguares de Córdoba Mai multe informaţii
Alianza Lima 0 - 2 Audax Italiano Mai multe informaţii
Manly United 0 - 2 Sydney Olympic Mai multe informaţii
Sutherland Sharks 3 - 0 Hakoah Sydney City Mai multe informaţii
Blacktown Spartans 0 - 3 Bonnyrigg White … Mai multe informaţii
CFR Cluj 6 - 0 Sfîntul Gheorghe Mai multe informaţii
VfL Osnabrück 1 - 1 Rödinghausen Mai multe informaţii
Diósgyőr 5 - 0 Rimavská Sobota Mai multe informaţii
Gefle 2 - 2 Team Thoren Mai multe informaţii
Wormatia Worms 2 - 2 FC Nürnberg II Mai multe informaţii
Seligenporten 1 - 4 SV 07 Elversberg Mai multe informaţii
Renova 0 - 0 Javor Ivanjica Mai multe informaţii
Gaz Metan Mediaş 0 - 2 Spartak Subotica Mai multe informaţii
FCSB 3 - 1 Jiangsu Suning Mai multe informaţii
Winterthur 2 - 2 YF Juventus Mai multe informaţii
Sporting Cristal 2 - 1 Universidad Chile Mai multe informaţii
30 ianuarie Rotor-2 2 - 1 Akademiya Futbola Mai multe informaţii
Neman Grodno 3 - 1 Gorodeya Mai multe informaţii
Torpedo BelAZ 4 - 0 Smolevichy-STI Mai multe informaţii
FCSB 2 - 0 Osijek Mai multe informaţii
Líšeň 0 - 3 Znojmo Mai multe informaţii
Oberneuland 1 - 2 Hannover 96 II Mai multe informaţii
31 ianuarie Barcelona 1 - 2 Delfin Mai multe informaţii
Emelec 4 - 1 Guayaquil City Mai multe informaţii
Khimki 1 - 1 Veles Mai multe informaţii
MetroStars 3 - 1 White City Woodville Mai multe informaţii
Dinamo Stavropol 1 - 0 Rotor-2 Mai multe informaţii
Vasas 1 - 2 MTK Mai multe informaţii
Ruch Chorzów 4 - 1 Rozwój Katowice Mai multe informaţii
Zaglebie Sosnowiec 0 - 0 Puszcza Niepołomice Mai multe informaţii
Honvéd 0 - 0 Balmazújváros Sport Mai multe informaţii
Győri ETO 2 - 1 Lokomotíva Zvolen Mai multe informaţii
Slutsk 2 - 0 Slavia Mai multe informaţii
Dortmund II 2 - 1 Rot Weiss Essen Mai multe informaţii
Győri ETO 2 - 2 MTE 1904 Mai multe informaţii
Gryf Wejherowo 1 - 1 Chrobry Głogów Mai multe informaţii
Arminia Bielefeld II 0 - 1 Rödinghausen Mai multe informaţii
Hessen Dreieich 5 - 5 FSV Frankfurt Mai multe informaţii
1 februarie Alianza Lima 1 - 0 Sport Boys Mai multe informaţii
Neman Grodno 0 - 0 Smolevichy-STI Mai multe informaţii
Tatran Prešov 1 - 1 Lokomotíva Košice Mai multe informaţii
Torpedo BelAZ 1 - 0 Gorodeya Mai multe informaţii
F91 Dudelange 0 - 0 Örebro Mai multe informaţii
Vasas 0 - 0 Pénzügyőr Mai multe informaţii
2 februarie MetroStars 2 - 0 Adelaide City Mai multe informaţii
Botev Vratsa 1 - 3 Vitosha Bistritsa Mai multe informaţii
Green Gully 3 - 0 Bulleen Lions Mai multe informaţii
Tychy 71 1 - 2 SFC Opava Mai multe informaţii
Kongsvinger 0 - 1 HamKam Mai multe informaţii
Notodden 1 - 3 Jerv Mai multe informaţii
Čukarički 0 - 0 MFK Karviná Mai multe informaţii
Aalesund 4 - 0 Brattvåg Mai multe informaţii
Röchling Völklingen 2 - 0 FC 08 Homburg Saar Mai multe informaţii
Flekkerøy 0 - 1 Arendal Mai multe informaţii
3 februarie Barcelona 1 - 1 Guayaquil City Mai multe informaţii
Emelec 3 - 1 Delfin Mai multe informaţii
South Hobart 2 - 1 Pascoe Vale Mai multe informaţii
Mito Hollyhock 3 - 4 Kashima Antlers Mai multe informaţii
Smolevichy-STI 1 - 4 Gorodeya Mai multe informaţii
Pardubice 8 - 0 Mohelnice Mai multe informaţii
MTK 1 - 3 Honvéd Mai multe informaţii
Debrecen 1 - 0 Várda SE Mai multe informaţii
Lippstadt 08 0 - 1 Wiedenbrück Mai multe informaţii
Miedź Legnica 3 - 3 Raków Czestochowa Mai multe informaţii
Torpedo BelAZ 1 - 1 Neman Grodno Mai multe informaţii
Górnik Leczna 1 - 0 Wisła Puławy Mai multe informaţii
Soroksár SC 2 - 1 Komárno Mai multe informaţii
Dinamo Minsk 0 - 1 Vitebsk Mai multe informaţii
Mačva Šabac 0 - 2 Javor Ivanjica Mai multe informaţii
Vítkovice 5 - 4 Odra Petřkovice Mai multe informaţii
Ullensaker / Kisa 7 - 0 KFUM Mai multe informaţii
Debrecen 3 - 3 Várda SE Mai multe informaţii
Hajduk Split II 0 - 2 Zlaté Moravce Mai multe informaţii
Fredrikstad 3 - 0 Kråkerøy Mai multe informaţii
Asker 1 - 2 Bærum Mai multe informaţii
4 februarie JEF United 1 - 4 Kashiwa Reysol Mai multe informaţii
Blacktown City 3 - 1 Mt Druitt Town Mai multe informaţii
GHFA Spirit 1 - 7 Bonnyrigg White … Mai multe informaţii
Manly United 2 - 2 Rockdale City Suns Mai multe informaţii
Marconi Stallions 1 - 3 St. George Saints Mai multe informaţii
Aluminij 1 - 1 Rogaška Mai multe informaţii
Vasas 7 - 0 Szabadkikötő Mai multe informaţii
Greuther Furth II 5 - 0 Eltersdorf Mai multe informaţii
Luch Minsk 0 - 3 Trakai Mai multe informaţii
Skeid 3 - 3 Moss Mai multe informaţii
Flora 2 - 0 Spartaks Jūrmala Mai multe informaţii
Tromsdalen 3 - 2 Salangen Mai multe informaţii
5 februarie Chernomorets 1 - 2 Rotor Volgograd Mai multe informaţii
Čukarički 1 - 1 Shakhtyor Mai multe informaţii
6 februarie Partizán Bardejov 0 - 0 Liptovský Mikuláš Mai multe informaţii
FC Köln II 1 - 2 Rot Weiss Essen Mai multe informaţii
Legion Dynamo 3 - 1 Angusht Mai multe informaţii
Khimki 3 - 0 Dolgoprudny Mai multe informaţii
7 februarie Argeș 2 - 1 Chindia Târgovişte Mai multe informaţii
Belshina 1 - 1 Dnepr Mogilev Mai multe informaţii
Odra Opole 1 - 0 SFC Opava Mai multe informaţii
Tarpeda 0 - 2 Vitebsk Mai multe informaţii
Krasnodar II 1 - 1 Akademiya Futbola Mai multe informaţii
Dunav 2010 4 - 1 Nesebar Mai multe informaţii
Cherno More 1 - 4 Ludogorets II Mai multe informaţii
Vasas 1 - 0 Iváncsa Mai multe informaţii
Førde 3 - 4 Florø Mai multe informaţii
Sturm Graz II 3 - 5 Lafnitz Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldo… 6 - 1 Düsseldorfer SC Mai multe informaţii
FC Cartagena 1 - 2 Meizhou Meixian … Mai multe informaţii
8 februarie Colo-Colo 1 - 1 UTC Cajamarca Mai multe informaţii
Spartak Nal'chik 3 - 0 Angusht Mai multe informaţii
Lokomotiv Sofia 1929 1 - 0 Vitosha Bistritsa Mai multe informaţii
Dinamo Kiev 3 - 1 Tianjin Teda Mai multe informaţii
9 februarie Neman Grodno 1 - 3 Trakai Mai multe informaţii
Vasas 7 - 0 III. Kerületi TUE Mai multe informaţii
Vitebsk 0 - 5 Naftan Mai multe informaţii
Hradec Králové 0 - 2 Miedź Legnica Mai multe informaţii
Vereya 2 - 1 Botev Galabovo Mai multe informaţii
Öster 0 - 2 Mjällby Mai multe informaţii
München 1860 2 - 1 Beijing Renhe Mai multe informaţii
Ullensaker / Kisa 0 - 0 HamKam Mai multe informaţii
Skeid 5 - 0 Alta Mai multe informaţii
SC Rot Weiss Obe… 2 - 2 TSV Steinbach Mai multe informaţii
Raufoss 3 - 3 Elverum Mai multe informaţii
10 februarie Heidelberg United 2 - 4 Sydney Olympic Mai multe informaţii
Volna 0 - 4 Isloch Mai multe informaţii
Žilina II 1 - 1 Frýdek-Místek Mai multe informaţii
Odra Opole 2 - 2 Rozwój Katowice Mai multe informaţii
Szombathelyi Haladás 3 - 2 Nafta Mai multe informaţii
Dorogi 4 - 0 Veľké Ludince Mai multe informaţii
Puskás 1 - 1 Tianjin Teda Mai multe informaţii
Chojniczanka Cho… 3 - 2 Bałtyk Gdynia Mai multe informaţii
Puszcza Niepołomice 2 - 4 SFC Opava Mai multe informaţii
Angusht 2 - 0 Biolog Mai multe informaţii
Ullern 1 - 7 Kjelsås Mai multe informaţii
Etar 2 - 1 Lovech Mai multe informaţii
CSKA Sofia 2 - 1 Tsarsko selo Mai multe informaţii
Ludogorets II 3 - 4 Dunav 2010 Mai multe informaţii
Soroksár SC 1 - 1 Balmazújváros Sport Mai multe informaţii
Aluminij 2 - 3 Radomlje Mai multe informaţii
Strømmen 3 - 0 Gjøvik-Lyn Mai multe informaţii
Kongsvinger 4 - 0 Nybergsund Mai multe informaţii
Karlslund 1 - 1 Carlstad United Mai multe informaţii
Krško 3 - 0 Rogaška Mai multe informaţii
Flora 1 - 1 HJK Mai multe informaţii
Gyirmót 2 - 3 Senica Mai multe informaţii
Botev Plovdiv 0 - 3 Botev Vratsa Mai multe informaţii
Beroe 3 - 0 Slavia Sofia Mai multe informaţii
Hønefoss 2 - 2 Bærum Mai multe informaţii
Gorica 1 - 2 Triglav Mai multe informaţii
Sotra 2 - 2 Åsane Mai multe informaţii
Mjøndalen 6 - 0 Fram Mai multe informaţii
Solin 2 - 0 Šibenik Mai multe informaţii
Vålerenga II 2 - 1 Follo Mai multe informaţii
11 februarie Rockdale City Suns 4 - 1 St. George Saints Mai multe informaţii
Blacktown City 4 - 4 Northern Tigers Mai multe informaţii
Dnepr Mogilev 2 - 0 Slavia Mai multe informaţii
Grorud 3 - 0 Alta Mai multe informaţii
Piteå 1 - 2 Skellefteå Mai multe informaţii
Mariehamn 2 - 1 Paide Mai multe informaţii
12 februarie Nosta 2 - 0 Krylya Sovetov II Mai multe informaţii
Orenburg II 0 - 1 Volga Ulyanovsk Mai multe informaţii
Vidi 3 - 1 Tianjin Teda Mai multe informaţii
13 februarie KAMAZ 3 - 1 Nosta Mai multe informaţii
14 februarie Balmazújváros Sport 2 - 0 Kazincbarcika Mai multe informaţii
Újpest 2 - 1 Gyirmót Mai multe informaţii
Vasas 3 - 0 Monori SE Mai multe informaţii
15 februarie Colo-Colo 3 - 1 Alianza Lima Mai multe informaţii
Ventspils 0 - 0 Wattens Mai multe informaţii
16 februarie Armavir 3 - 0 Kuban Krasnodar II Mai multe informaţii
Tychy 71 1 - 0 Górnik Polkowice Mai multe informaţii
Jerv 1 - 2 Sandnes Ulf Mai multe informaţii
Odd II 1 - 0 Stabæk II Mai multe informaţii
Bad Gleichenberg 4 - 1 Rapid Wien II Mai multe informaţii
Fredrikstad 0 - 0 Skeid Mai multe informaţii
17 februarie Bonnyrigg White … 3 - 0 Sydney Olympic Mai multe informaţii
Tarpeda 0 - 2 Isloch Mai multe informaţii
Hradec Králové 9 - 1 Viktorie Jirny Mai multe informaţii
Odra Opole 0 - 0 Kluczbork Mai multe informaţii
Pardubice 1 - 0 Viktoria Otrokovice Mai multe informaţii
Minsk 1 - 1 Luch Minsk Mai multe informaţii
Soroksár SC 2 - 1 Vasas Mai multe informaţii
Puszcza Niepołomice 2 - 2 Sandecja Nowy Sącz Mai multe informaţii
Mezőkövesd-Zsóry 1 - 1 Szolnoki MÁV Mai multe informaţii
Chojniczanka Cho… 3 - 1 Stomil Olsztyn Mai multe informaţii
Odra Opole 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała Mai multe informaţii
Wacker Innsbruck II 3 - 3 Kufstein Mai multe informaţii
Strømmen 2 - 1 HamKam Mai multe informaţii
Vålerenga II 3 - 1 Gjelleråsen Mai multe informaţii
Mezőkövesd-Zsóry 4 - 0 Ceglédi Mai multe informaţii
Ullensaker / Kisa 3 - 0 Raufoss Mai multe informaţii
Notodden 4 - 1 Bærum Mai multe informaţii
Elverum 3 - 1 Eidsvold Mai multe informaţii
BATE 3 - 0 Trakai Mai multe informaţii
Mjøndalen 2 - 0 Kongsvinger Mai multe informaţii
TPS 11 - 2 BK-46 Mai multe informaţii
Åsane 0 - 0 Florø Mai multe informaţii
18 februarie Rockdale City Suns 2 - 3 Sutherland Sharks Mai multe informaţii
Blacktown City 2 - 3 Sydney United Mai multe informaţii
Marconi Stallions 2 - 2 Manly United Mai multe informaţii
Belshina 1 - 3 Slutsk Mai multe informaţii
Hønefoss 1 - 1 Moss Mai multe informaţii
Alta 3 - 3 Tromsdalen Mai multe informaţii
Naftan 1 - 6 Smolevichy-STI Mai multe informaţii
20 februarie Roskilde 2 - 0 Desna Mai multe informaţii
21 februarie Minsk 3 - 1 Tarpeda Mai multe informaţii
Odd 2 - 0 Jerv Mai multe informaţii
Ventspils 0 - 2 Esbjerg Mai multe informaţii
Shakhtyor 2 - 0 KuPS Mai multe informaţii
Åsane 1 - 0 Lysekloster Mai multe informaţii
Raufoss 4 - 2 HamKam Mai multe informaţii
22 februarie Næstved 3 - 0 HIK Mai multe informaţii
Strømmen 2 - 1 Skeid Mai multe informaţii
Brodd 4 - 4 Vidar Mai multe informaţii
23 februarie Fredrikstad 1 - 1 Zenit II Mai multe informaţii
Raków Czestochowa 0 - 2 Tychy 71 Mai multe informaţii
Kongsvinger 2 - 1 Ullensaker / Kisa Mai multe informaţii
PS Kemi 3 - 1 TP-47 Mai multe informaţii
Odra Opole 1 - 0 Jastrzębie Mai multe informaţii
24 februarie Ural II 0 - 1 Chelyabinsk Mai multe informaţii
FC Schweinfurt 05 7 - 2 Eltersdorf Mai multe informaţii
Rozwój Katowice 3 - 3 Katowice Mai multe informaţii
Strogino 3 - 2 Ryazan Mai multe informaţii
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Gryf Wejherowo Mai multe informaţii
Grorud 1 - 4 Elverum Mai multe informaţii
Zaglebie Sosnowiec 0 - 1 Belchatów Mai multe informaţii
Kuban Krasnodar II 1 - 2 Biolog Mai multe informaţii
Neman Grodno 1 - 0 Luch Minsk Mai multe informaţii
Hønefoss 3 - 1 Gjøvik-Lyn Mai multe informaţii
Bryne 1 - 0 Vard Mai multe informaţii
Arendal 3 - 1 Fram Mai multe informaţii
Mjøndalen 3 - 1 Raufoss Mai multe informaţii
Sogndal 1 - 1 Florø Mai multe informaţii
25 februarie Hønefoss 6 - 1 Valdres Mai multe informaţii
27 februarie Sheriff 0 - 1 KuPS Mai multe informaţii
28 februarie Minsk 0 - 2 Gorodeya Mai multe informaţii
Kuban Krasnodar II 1 - 1 Druzhba Mai multe informaţii
1 martie LDU Quito 2 - 2
P 3 - 2
Phoenix Rising Mai multe informaţii
Ullensaker / Kisa 1 - 0 Sandnes Ulf Mai multe informaţii
Skovshoved 1 - 3 Florø Mai multe informaţii
2 martie Veles 2 - 2 Zorkiy Mai multe informaţii
3 martie Krasnodar II 3 - 0 Kuban Krasnodar II Mai multe informaţii
TP-47 4 - 4 OLS Mai multe informaţii
KFUM 2 - 2 Notodden Mai multe informaţii
Armavir 3 - 1 Dinamo Stavropol Mai multe informaţii
Asker 1 - 4 Skeid Mai multe informaţii
Chojniczanka Cho… 0 - 3 Gryf Wejherowo Mai multe informaţii
Örgryte 1 - 0 Fredrikstad Mai multe informaţii
Flekkerøy 0 - 3 Egersund Mai multe informaţii
HamKam 4 - 1 Fram Mai multe informaţii
4 martie Vålerenga II 3 - 2 Odd II Mai multe informaţii
PS Kemi 1 - 3 Team Thoren Mai multe informaţii
Sandnes Ulf 2 - 1 HJK Mai multe informaţii
6 martie Tekstilshchik 2 - 0 Spartak Kostroma Mai multe informaţii
7 martie Strømmen 4 - 1 Tromsdalen Mai multe informaţii
8 martie Jerv 1 - 1 Kongsvinger Mai multe informaţii
Fredrikstad 4 - 0 Raufoss Mai multe informaţii
Stjørdals-Blink 1 - 0 Steinkjer Mai multe informaţii
9 martie Bhayangkara 1 - 2 Barito Putera Mai multe informaţii
Persela 0 - 0 Persipura Mai multe informaţii
Sogndal 2 - 2 Hødd Mai multe informaţii
Viking 1 - 1 Åsane Mai multe informaţii
Asker 0 - 1 Alta Mai multe informaţii
10 martie Arendal 1 - 0 Notodden Mai multe informaţii
HIK 2 - 1 Akademisk Boldklub Mai multe informaţii
KFUM 3 - 0 Moss Mai multe informaţii
Vidar 2 - 2 Egersund Mai multe informaţii
Arezzo 0 - 1 Fano Mai multe informaţii
Aalesund 2 - 0 Florø Mai multe informaţii
Gefle 1 - 0 Syrianska Mai multe informaţii
11 martie Bhayangkara 0 - 1 Persipura Mai multe informaţii
Hønefoss 1 - 1 Alta Mai multe informaţii
Barito Putera 3 - 1 Persela Mai multe informaţii
Piteå 1 - 1 Djurgården Mai multe informaţii
Strømmen 1 - 1 Jerv Mai multe informaţii
12 martie Kongsvinger 6 - 1 Sichuan Longfor Mai multe informaţii
13 martie Hansa Rostock 2 - 1 Świt Skolwin Mai multe informaţii
Vålerenga II 2 - 2 Stabæk II Mai multe informaţii
14 martie Persipura 3 - 1 Barito Putera Mai multe informaţii
Persela 1 - 0 Bhayangkara Mai multe informaţii
Frej 3 - 0 Sollentuna Mai multe informaţii
15 martie Sogndal 3 - 1 Nest-Sotra Mai multe informaţii
Linense 2 - 2 Notodden Mai multe informaţii
Stjørdals-Blink 1 - 1 Verdal Mai multe informaţii
16 martie Arendal 1 - 1 Jerv Mai multe informaţii
Raufoss 3 - 2 Nybergsund Mai multe informaţii
17 martie Minsk 1 - 0 Tarpeda Mai multe informaţii
Hønefoss 2 - 2 KFUM Mai multe informaţii
Grorud 1 - 3 Vålerenga II Mai multe informaţii
Sandnes Ulf 1 - 1 Egersund Mai multe informaţii
Asker 1 - 0 Moss Mai multe informaţii
Frej 0 - 3 Brage Mai multe informaţii
Elverum 0 - 2 Bærum Mai multe informaţii
Viking 5 - 3 Flekkerøy Mai multe informaţii
Florø 3 - 2 Hødd Mai multe informaţii
PS Kemi 1 - 0 Skellefteå Mai multe informaţii
18 martie Strømmen 3 - 1 Sandefjord Mai multe informaţii
Fredrikstad 0 - 1 Mjøndalen Mai multe informaţii
19 martie Khimik Novomoskovsk 1 - 0 Strogino Mai multe informaţii
23 martie Mezőkövesd-Zsóry 1 - 1 Debrecen Mai multe informaţii
Ruch Chorzów 2 - 1 Frýdek-Místek Mai multe informaţii
Honvéd 2 - 2 Trenčín Mai multe informaţii
HamKam 2 - 0 Florø Mai multe informaţii
24 martie KFUM 4 - 1 Lyn Mai multe informaţii
Oulu 1 - 1 PS Kemi Mai multe informaţii
Beroe 3 - 1 Botev Galabovo Mai multe informaţii
Mariehamn 0 - 2 Oskarshamns AIK Mai multe informaţii
HJK 0 - 0 FCI Levadia Mai multe informaţii
Kjelsås 3 - 1 Vålerenga II Mai multe informaţii
Bytovia Bytów 2 - 1 Stargard Szczeciński Mai multe informaţii
25 martie Chivas 0 - 2 Tigres UANL Mai multe informaţii
Tromsdalen 0 - 0 Alta Mai multe informaţii
Sogndal 5 - 1 Åsane Mai multe informaţii
26 martie Fredrikstad 2 - 0 Ullensaker / Kisa Mai multe informaţii
27 martie Viking 2 - 6 Jerv Mai multe informaţii
Madla 1 - 1 Vidar Mai multe informaţii
28 martie FC Cartagena 2 - 1 ÍBV Mai multe informaţii
Asker 5 - 0 Ullern Mai multe informaţii
Kjelsås 2 - 1 Skeid Mai multe informaţii
Hønefoss 2 - 5 Elverum Mai multe informaţii
29 martie Fredrikstad 1 - 0 Kvik Halden Mai multe informaţii
JJK 3 - 0 MiPK Mai multe informaţii
31 martie Moss 0 - 2 Arendal Mai multe informaţii
2 aprilie KFUM 3 - 3 Kvik Halden Mai multe informaţii
Raufoss 3 - 2 Kjelsås Mai multe informaţii
3 aprilie RoPS 3 - 0 KPV Mai multe informaţii
7 aprilie KFUM 4 - 2 Asker Mai multe informaţii
Fredrikstad 1 - 2 Arendal Mai multe informaţii
Raufoss 3 - 1 Hønefoss Mai multe informaţii
8 aprilie Vålerenga II 7 - 0 Nybergsund Mai multe informaţii
Bryne 0 - 1 Vidar Mai multe informaţii
11 aprilie Hallescher FC 4 - 2 Lokomotive Leipzig Mai multe informaţii
14 aprilie Víkingur Ólafsvík 1 - 3 Stjarnan Mai multe informaţii
10 iunie Alianza 3 - 1 Olimpia Mai multe informaţii
13 iunie Erlangen-Bruck 1 - 4 FC Nürnberg II Mai multe informaţii
16 iunie Šmartno 0 - 10 Maribor Mai multe informaţii
17 iunie Eltersdorf 1 - 3 Greuther Furth II Mai multe informaţii
Herstedøster 0 - 6 Brøndby Mai multe informaţii
Legia Varşovia 5 - 1 Mazur Karczew Mai multe informaţii
23 iunie Slavoj Trebišov 0 - 2 Lokomotíva Košice Mai multe informaţii
Putnok VSE 2 - 8 Vasas Mai multe informaţii
24 iunie SC Preußen 06 Mü… 4 - 1 Münster 08 Mai multe informaţii
Lüstringen 0 - 8 VfL Osnabrück Mai multe informaţii
Viktoria Herxheim 0 - 4 Kaiserslautern Mai multe informaţii
26 iunie Meiendorfer SV 1 - 5 Drochtersen / Assel Mai multe informaţii
27 iunie Hamburger SV II ANUL Niendorfer TSV Mai multe informaţii
Hertha Berlin II 4 - 0 Neustrelitz Mai multe informaţii
Adler Riemke 0 - 17 Bochum Mai multe informaţii
29 iunie TB/ASV Regenstauf 1 - 13 Jahn Regensburg Mai multe informaţii
Sportfreunde Kön… 0 - 9 SC Rot Weiss Obe… Mai multe informaţii
Gleisdorf 09 2 - 1 Admira II Mai multe informaţii
Victoria Hamburg 2 - 3 Eintracht Norder… Mai multe informaţii
30 iunie Torpedo Moskva 3 - 3 Veles Mai multe informaţii
Hannover 96 II 2 - 3 Fortuna Düsseldo… Mai multe informaţii
Neustrelitz 1 - 2 BAK '07 Mai multe informaţii
Arsenal Kiev ANUL Kolos Kovalivka Mai multe informaţii
SC Verl 1924 1 - 0 Havelse Mai multe informaţii
SG Wattenscheid 09 5 - 1 Sportfreunde Siegen Mai multe informaţii
Stadeln 0 - 5 Greuther Fürth Mai multe informaţii
1 iulie Volgar Astrakhan 1 - 1 Chernomorets Mai multe informaţii
Hertha Zehlendorf 0 - 3 Bischofswerdaer FV Mai multe informaţii
Holzhausen 0 - 7 Sportfreunde Lotte Mai multe informaţii
4 iulie Fortuna Düsseldo… 3 - 1 Schonnebeck Mai multe informaţii
Süderelbe 1 - 5 LSK Hansa Mai multe informaţii
5 iulie Union Fürstenwalde 1 - 3 Union Berlin Mai multe informaţii
Meiendorfer SV 3 - 0 Sasel Mai multe informaţii
6 iulie Lyon Duchère 1 - 1 Bourg-en-Bresse Mai multe informaţii
Chelyabinsk 1 - 0 Ural II Mai multe informaţii
Viktoria Berlin 2 - 2 Holstein Kiel II Mai multe informaţii
7 iulie Astra 2 - 0 Baloteşti Mai multe informaţii
Kaiserslautern II 0 - 3 Fola Esch Mai multe informaţii
Hannover 96 II 2 - 0 HSC Hannover Mai multe informaţii
SV Babelsberg 03 3 - 3 Chemie Leipzig Mai multe informaţii
Leningradets 3 - 1 Pskov 747 Mai multe informaţii
Tennis Borussia … 0 - 2 Altglienicke Mai multe informaţii
Lokomotive Leipzig 1 - 1 Viktoria Köln Mai multe informaţii
SSVg Velbert 1 - 1 SC Rot Weiss Obe… Mai multe informaţii
Union Fürstenwalde 1 - 1 Lichtenberg Mai multe informaţii
Bayern Alzenau 1 - 2 FSV Frankfurt Mai multe informaţii
Mainz 05 II 3 - 1 Schott Mainz Mai multe informaţii
8 iulie Plaza Amador 3 - 1 San Francisco Mai multe informaţii
FC 08 Homburg Saar 1 - 0 Jeunesse d'Esch Mai multe informaţii
CfR Pforzheim 0 - 5 Astoria Walldorf Mai multe informaţii
SC Rot Weiss Obe… 4 - 1 Oberneuland Mai multe informaţii
Hamburger SV II 4 - 0 Victoria Hamburg Mai multe informaţii
VfB Oldenburg 1897 1 - 2 Wiedenbrück Mai multe informaţii
Schwarz-Weiß Essen 1 - 4 Rot Weiss Essen Mai multe informaţii
Hanau 0 - 9 SV Darmstadt 98 Mai multe informaţii
9 iulie Alianza 1 - 0 Municipal Mai multe informaţii
Chayka 1 - 0 Spartak Nal'chik Mai multe informaţii
10 iulie Plaza Amador 1 - 0 Santos de Guápiles Mai multe informaţii
Spartak Moskva II 2 - 2 Torpedo Moskva Mai multe informaţii
Eintracht Stadta… 3 - 2 Waldgirmes Mai multe informaţii
Arminia Ludwigshafen 0 - 2 Astoria Walldorf Mai multe informaţii
SF Baumberg 2 - 1 Herkenrath Mai multe informaţii
Süderelbe 0 - 2 Teutonia Hamburg Mai multe informaţii
Torquay 1 - 4 Forest Green Rovers Mai multe informaţii
St Albans City 1 - 3 Stevenage Mai multe informaţii
Tamworth 0 - 3 Solihull Moors Mai multe informaţii
11 iulie River Plate 2 - 2
P 4 - 5
Operário PR Mai multe informaţii
Sonsonate 0 - 1 Municipal Mai multe informaţii
Cherno More 2 - 0 Ludogorets II Mai multe informaţii
Siófok 1 - 1 Balmazújváros Sport Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava 10 - 0 Velké Meziříčí Mai multe informaţii
Ceglédi 0 - 2 Maccabi Netanya Mai multe informaţii
Ludwigsfelde 1 - 6 Viktoria Berlin Mai multe informaţii
Vohwinkel 0 - 5 Wuppertaler SV B… Mai multe informaţii
Germania Ratingen 1 - 1 Straelen Mai multe informaţii
12 iulie San Francisco 2 - 0 Santos de Guápiles Mai multe informaţii
Minnesota United 1 - 2 Deportivo Saprissa Mai multe informaţii
Volga Ulyanovsk 0 - 0 Neftekhimik Mai multe informaţii
HSC Hannover 1 - 1 Germania Egestorf Mai multe informaţii
Eintracht Trier 3 - 1 Jeunesse d'Esch Mai multe informaţii
Bradford Park Avenue 0 - 3 Mansfield Mai multe informaţii
13 iulie Chindia Târgovişte 2 - 0 Baloteşti Mai multe informaţii
SC Preußen 06 Mü… 3 - 3 SC Verl 1924 Mai multe informaţii
TSV Steinbach 1 - 1 Hessen Kassel Mai multe informaţii
Eilenburg 1 - 2 Chemnitzer Mai multe informaţii
SV Babelsberg 03 3 - 1 Tennis Borussia … Mai multe informaţii
Weston-super-Mare 6 - 6 Forest Green Rovers Mai multe informaţii
Farsley Celtic 2 - 3 Harrogate Town Mai multe informaţii
Brackley Town 1 - 0 MK Dons Mai multe informaţii
14 iulie Rapid Wien II 0 - 0 Sturm Graz II Mai multe informaţii
FC Köln II 1 - 1 Eintracht Trier Mai multe informaţii
Nieciecza 1 - 1 Stal Mielec Mai multe informaţii
Bonner SC 4 - 0 Koblenz Mai multe informaţii
Ennepetal 3 - 0 Schwarz-Weiß Essen Mai multe informaţii
Meerbusch 0 - 9 Fortuna Düsseldorf Mai multe informaţii
Viktoria Berlin 1 - 3 Lichtenberg Mai multe informaţii
BFC Dynamo 2 - 1 BSC Süd 05 Mai multe informaţii
Waldgirmes 2 - 4 Hessen Dreieich Mai multe informaţii
Wuppertaler SV B… 2 - 0 Hilden Mai multe informaţii
Hamburger SV II ANUL Hertha Berlin II Mai multe informaţii
Boston 1 - 1 Chesterfield Mai multe informaţii
Barrow 1 - 0 Crewe Mai multe informaţii
Folkestone Invicta 1 - 1 Dover Athletic Mai multe informaţii
Chelmsford City 1 - 4 Cambridge Mai multe informaţii
Curzon Ashton 0 - 2 Oldham Mai multe informaţii
Poole Town 0 - 4 Torquay Mai multe informaţii
Cernomoreţ Odessa 2 - 2 Mykolaiv Mai multe informaţii
Atalanta 4 - 0 Brusaporto Mai multe informaţii
Hartberg 3 - 3 Weiz Mai multe informaţii
Irdning 0 - 22 Everton Mai multe informaţii
Gyirmót 0 - 0 Vasas Mai multe informaţii
Győri ETO ANUL Šamorín Mai multe informaţii
Al Duhail 4 - 1 Bischofshofen Mai multe informaţii
Hartberg 3 - 2 Bad Gleichenberg Mai multe informaţii
15 iulie Curicó Unido 2 - 0 Rangers Mai multe informaţii
Westfalia Herne 1 - 0 Lohfelden Mai multe informaţii
Atlas Delmenhorst 1 - 2 Schwarz-Weiß Rehden Mai multe informaţii
SV Babelsberg 03 2 - 2 Blau-Weiß 90 Berlin Mai multe informaţii
16 iulie Eintracht Brauns… 1 - 0 Germania Halberstadt Mai multe informaţii
Tavistock 0 - 6 Cardiff Mai multe informaţii
17 iulie FC Saarbrücken 3 - 2 Kabylie Mai multe informaţii
Eintracht Norder… 3 - 2 SV Babelsberg 03 Mai multe informaţii
Cloppenburg ANUL VfB Oldenburg 1897 Mai multe informaţii
Victoria Hamburg 3 - 0 Eichede Mai multe informaţii
Bath City 0 - 1 Exeter Mai multe informaţii
Dagenham & Redbridge 1 - 1 Colchester Mai multe informaţii
Gainsborough Trinity 0 - 4 Chesterfield Mai multe informaţii
AFC Hornchurch 2 - 0 Concord Rangers Mai multe informaţii
AFC Sudbury 2 - 4 Braintree Town Mai multe informaţii
Halifax Town 2 - 3 Port Vale Mai multe informaţii
Basingstoke Town 1 - 1 Eastleigh Mai multe informaţii
Chippenham Town 2 - 0 Swindon Mai multe informaţii
Altrincham 1 - 0 Macclesfield Mai multe informaţii
Alfreton Town 3 - 0 Buxton Mai multe informaţii
Wealdstone 0 - 0 Maidenhead United Mai multe informaţii
United of Manchester 0 - 2 Oldham Mai multe informaţii
Harrogate Town 3 - 1 Brighouse Town Mai multe informaţii
St Neots Town 0 - 3 Stevenage Mai multe informaţii
18 iulie Balmazújváros Sport 2 - 0 Nyírbátori Mai multe informaţii
Hertha Berlin II 1 - 2 Eintracht Norder… Mai multe informaţii
AEK Larnaca 2 - 0 Enosis Mai multe informaţii
Monori SE ANUL Mezőkövesd-Zsóry Mai multe informaţii
Csákvári TK 3 - 0 Varaždin Mai multe informaţii
Birkirkara 3 - 1 Tarxien Rainbows Mai multe informaţii
Ludwigsfelde 1 - 4 Altglienicke Mai multe informaţii
Siegburger SV 1 - 4 Bonner SC Mai multe informaţii
Sprockhövel 2 - 1 SC Velbert Mai multe informaţii
Swindon Supermarine 2 - 2 Forest Green Rovers Mai multe informaţii
Kendal Town ANUL Carlisle Utd Mai multe informaţii
Chelmsford City 1 - 0 Dover Athletic Mai multe informaţii
20 iulie FC Grimma 0 - 7 RB Leipzig Mai multe informaţii
Villefranche 0 - 1 Lyon Duchère Mai multe informaţii
SV 07 Elversberg 3 - 0 Eintracht Trier Mai multe informaţii
Altrincham 0 - 3 Crewe Mai multe informaţii
Maidstone United 1 - 3 Billericay Town Mai multe informaţii
21 iulie Hrvatski Dragovoljac 3 - 0 Kustošija Mai multe informaţii
Sesvete 3 - 0 Lučko Mai multe informaţii
Ebro 0 - 0 Teruel Mai multe informaţii
Balmazújváros Sport 5 - 0 Cigánd SE Mai multe informaţii
Hertha Berlin II 1 - 1 St. Pauli II Mai multe informaţii
Carl Zeiss Jena II ANUL Auerbach Mai multe informaţii
Westfalia Rhynern 1 - 0 Kaan-Marienborn Mai multe informaţii
FC Saarbrücken 1 - 0 SG Wattenscheid 09 Mai multe informaţii
Gütersloh 3 - 3 Wiedenbrück Mai multe informaţii
Kaiserslautern II 2 - 1 Morlautern Mai multe informaţii
Nuneaton Borough 0 - 5 Chesterfield Mai multe informaţii
Wealdstone 1 - 1 Aldershot Mai multe informaţii
Woking 0 - 1 Salford City Mai multe informaţii
Southport 3 - 0 Barrow Mai multe informaţii
Spennymoor Town 0 - 1 Hartlepool Mai multe informaţii
Jeddeloh 4 - 0 VfL Oldenburg Mai multe informaţii
Fylde 0 - 1 Carlisle Utd Mai multe informaţii
AFC Telford United 3 - 1 Wrexham Mai multe informaţii
Concord Rangers 2 - 3 Leyton Orient Mai multe informaţii
Chester 0 - 1 Bury Mai multe informaţii
Dartford 0 - 1 Colchester Mai multe informaţii
Empoli 0 - 0 Pro Vercelli Mai multe informaţii
Garching 1 - 5 München 1860 Mai multe informaţii
Zalaegerszegi TE 2 - 1 Al Arabi Mai multe informaţii
El Eulma 1 - 0 ES Sétif Mai multe informaţii
Hercules Alicante 2 - 0 Rayo Ibense Mai multe informaţii
Viveiro 0 - 6 Lugo Mai multe informaţii
Toralense 0 - 5 Ponferradina Mai multe informaţii
22 iulie Altglienicke 2 - 0 Chemie Leipzig Mai multe informaţii
Bissingen 2 - 2 VfB Stuttgart II Mai multe informaţii
Pescara 10 - 0 Il Delfino Mai multe informaţii
Birkirkara ANUL Hamrun Spartans Mai multe informaţii
Bembibre 0 - 4 Cultural Leonesa Mai multe informaţii
CFI Alicante 0 - 2 Elche Mai multe informaţii
23 iulie El Ejido 1 - 1 Shabab Al Ahli Dubai Mai multe informaţii
24 iulie Racing Santander 1 - 0 Vitoria Mai multe informaţii
Chorley 0 - 1 Tranmere Mai multe informaţii
Macclesfield 1 - 1 Wrexham Mai multe informaţii
Weston-super-Mare 4 - 1 Cheltenham Mai multe informaţii
Workington 1 - 3 Carlisle Utd Mai multe informaţii
Chester 2 - 2 Morecambe Mai multe informaţii
Ebbsfleet United 2 - 2 Cambridge Mai multe informaţii
Barrow 5 - 0 Lancaster City Mai multe informaţii
Hyde United 1 - 2 United of Manchester Mai multe informaţii
Dorchester Town 0 - 2 Yeovil Mai multe informaţii
Dover Athletic 1 - 0 Welling United Mai multe informaţii
Eastbourne Borough 1 - 3 Burgess Hill Town Mai multe informaţii
St Albans City 1 - 1 Leyton Orient Mai multe informaţii
25 iulie Sesvete 2 - 4 Kustošija Mai multe informaţii
Znojmo 0 - 2 Al Rayyan Mai multe informaţii
Markranstädt 0 - 9 Magdeburg Mai multe informaţii
El Ejido 2 - 0 UCAM Murcia Mai multe informaţii
Real Zaragoza II 0 - 1 Ebro Mai multe informaţii
Sporting Gijón II 2 - 1 Cultural Leonesa II Mai multe informaţii
Terrassa 1 - 1
P 2 - 4
Espanyol II Mai multe informaţii
Hereford 1 - 3 Forest Green Rovers Mai multe informaţii
Muleño 0 - 3 Murcia Mai multe informaţii
26 iulie Birkirkara 1 - 0 Santa Lucia Mai multe informaţii
Siena ANUL Latina Mai multe informaţii
Real Oviedo II 1 - 1 Deportivo La Cor… Mai multe informaţii
Schonnebeck 3 - 2 Ennepetal Mai multe informaţii
Tamaraceite 0 - 3 Las Palmas II Mai multe informaţii
Drogheda United ANUL Newry City AFC Mai multe informaţii
27 iulie Rodez 0 - 2 Villefranche Mai multe informaţii
Anorthosis 1 - 0 Ethnikos Achna Mai multe informaţii
Amorebieta 1 - 0 Balmaseda Mai multe informaţii
Sparta Rotterdam II 1 - 5 Lienden Mai multe informaţii
Izarra 0 - 0 Corellano Mai multe informaţii
Swindon Supermarine 1 - 4 Swindon Mai multe informaţii
28 iulie El Ejido 0 - 0 Atlético Baleares Mai multe informaţii
Ebro 5 - 1 Ejea Mai multe informaţii
Sodupe 1 - 3 Vitoria Mai multe informaţii
Marino de Luanco 1 - 0 Sporting Gijón II Mai multe informaţii
Leioa 2 - 1 SD San Pedro Mai multe informaţii
Mirandés 0 - 1 Deportivo Alaves II Mai multe informaţii
Gainsborough Trinity 0 - 4 Grimsby Mai multe informaţii
Stockport 1 - 1 Macclesfield Mai multe informaţii
Alfreton Town 2 - 0 Chesterfield Mai multe informaţii
Altrincham 1 - 2 Salford City Mai multe informaţii
Blyth Spartans 1 - 3 Gateshead Mai multe informaţii
Brackley Town 2 - 0 Oxford City Mai multe informaţii
Bradford Park Avenue 2 - 0 Barrow Mai multe informaţii
Braintree Town 0 - 0 Chelmsford City Mai multe informaţii
Hemel Hempstead Town 2 - 3 Dagenham & Redbridge Mai multe informaţii
Hyde United 0 - 2 Bala Town Mai multe informaţii
Dorchester Town 0 - 2 Torquay Mai multe informaţii
Halifax Town 1 - 2 Boston Mai multe informaţii
Wrexham 2 - 3 Forest Green Rovers Mai multe informaţii
Solihull Moors 0 - 3 Kidderminster Mai multe informaţii
Southport 3 - 1 Bury Mai multe informaţii
Tamworth 1 - 1 Buxton Mai multe informaţii
Woking 1 - 1 Dover Athletic Mai multe informaţii
Lučko 0 - 0 Međimurje Čakovec Mai multe informaţii
Enosis 1 - 2 Alki Oroklini Mai multe informaţii
Haro 0 - 6 UD Logroñés Mai multe informaţii
Orihuela 1 - 2 Murcia Mai multe informaţii
Mancha Real 1 - 0 Granada II Mai multe informaţii
Badajoz 0 - 1 Setubal Mai multe informaţii
Los Barrios 0 - 4 Linense Mai multe informaţii
29 iulie Deportivo La Cor… 1 - 0 Villalbés Mai multe informaţii
Llerenense 2 - 4 Villanovense Mai multe informaţii
Valdelacalzada 0 - 2 Don Benito Mai multe informaţii
30 iulie Villarreal II 1 - 0 FC Jumilla Mai multe informaţii
Birkirkara 2 - 1 Hibernians Mai multe informaţii
31 iulie Schwarz-Weiß Essen 5 - 0 Rot Weiss Ahlen Mai multe informaţii
Granada II 2 - 2 Almería II Mai multe informaţii
Coria CF 1 - 3 Sevilla FC II Mai multe informaţii
1 august Amorebieta 3 - 0 Durango Mai multe informaţii
Hartberg 2 - 1 Al Quadisiya Mai multe informaţii
Leioa 1 - 1 Deusto Mai multe informaţii
Racing Santander 3 - 1 Barakaldo Mai multe informaţii
Sodupe 3 - 2 Arenas de Getxo Mai multe informaţii
Ebro 3 - 0 Izarra Mai multe informaţii
Real Valladolid II 1 - 1 La Virgen del Camino Mai multe informaţii
Naval 1 - 1 Gimnástica Torre… Mai multe informaţii
Orihuela 0 - 1 Hercules Alicante Mai multe informaţii
UD Santa Marta 0 - 3 Guijuelo Mai multe informaţii
Alhaurino 1 - 3 Malaga II Mai multe informaţii
Salernitana 2 - 1 Reggina Mai multe informaţii
San Roque de Lepe 2 - 2
P 7 - 6
Recreativo Huelva Mai multe informaţii
2 august RC Angolana 0 - 4 Pescara Mai multe informaţii
Picerno 2 - 3 Potenza Calcio Mai multe informaţii
Anguiano 0 - 4 UD Logroñés Mai multe informaţii
3 august De Graafschap ANUL Al Jazira Mai multe informaţii
4 august Sporting Gijón II 1 - 2 Caudal Mai multe informaţii
Gernika 0 - 2 Vitoria Mai multe informaţii
Ermis 2 - 2 Alki Oroklini Mai multe informaţii
Sanjoanense 2 - 5 Paços de Ferreira Mai multe informaţii
UCAM Murcia 0 - 0 Villarreal II Mai multe informaţii
Valencia II 1 - 1 Levante II Mai multe informaţii
Arenas de Getxo 2 - 2
P 5 - 4
Unión Adarve Mai multe informaţii
Gimnástica Torre… 2 - 3 Real Sociedad II Mai multe informaţii
Ibarra 0 - 2 Tenerife Mai multe informaţii
5 august Lusitania Lourosa 3 - 2 Leixões Mai multe informaţii
Mirandés 0 - 0 Unionistas de Sa… Mai multe informaţii
6 august Granada II 2 - 0 Melilla Mai multe informaţii
7 august Al Feiha 1 - 1 Murcia Mai multe informaţii
Utrera 0 - 1 Sevilla FC II Mai multe informaţii
8 august Enosis 2 - 1 Omonia Nicosia Mai multe informaţii
Club Bermeo 0 - 0 Amorebieta Mai multe informaţii
Balmaseda 1 - 1 Arenas de Getxo Mai multe informaţii
Constància 0 - 3 Atlético Baleares Mai multe informaţii
Cultural Guarnizo ANUL Racing Santander Mai multe informaţii
Wuppertaler SV B… 13 - 0 RWS Lohberg Mai multe informaţii
Amurrio 0 - 3