Meciuri amicale

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
4 ianuarie Malaga 1 - 2 Hamburger SV Mai multe informaţii
VV Jonathan 2 - 6 FC Dordrecht Mai multe informaţii
5 ianuarie Leverkusen 2 - 1 Greuther Fürth Mai multe informaţii
FC Heidenheim 1846 2 - 1 SpVgg Unterhaching Mai multe informaţii
Caen II 1 - 1 Quevilly Rouen Mai multe informaţii
St. Pauli 1 - 3 Wolfsburg Mai multe informaţii
NEC Nijmegen 6 - 0 Quick Boys Mai multe informaţii
Clermont 4 - 1 Orléans Mai multe informaţii
MSV Duisburg 1 - 1 Günnigfeld Mai multe informaţii
TEC 2 - 5 TOP Oss Mai multe informaţii
6 ianuarie Rennes II 0 - 2 Brest Mai multe informaţii
Baník Ostrava 2 - 1 Hlučín Mai multe informaţii
FK Jablonec 4 - 1 Sokol Velké Hamry Mai multe informaţii
Ajax II 2 - 3 FC Volendam Mai multe informaţii
Hoffenheim 2 - 2 SBV Excelsior Mai multe informaţii
Utrecht II 4 - 1 Groningen II Mai multe informaţii
Leverkusen 2 - 2 SC Preußen 06 Mü… Mai multe informaţii
Carl Zeiss Jena 2 - 3 Jahn Regensburg Mai multe informaţii
Sankt Gallen 2 - 1 Mainz Mai multe informaţii
Telstar 1 - 0 Sparta Rotterdam Mai multe informaţii
Bielefeld 2 - 1 Hannover 96 Mai multe informaţii
VVV Venlo 4 - 0 De Graafschap Mai multe informaţii
Emmen 5 - 0 ACV Mai multe informaţii
Twente Enschede 1 - 2 Stuttgart Mai multe informaţii
SG Dynamo Dresden 1 - 2 Wolfsburg Mai multe informaţii
MVV Maastricht 2 - 0 Barendrecht Mai multe informaţii
PSV II 5 - 1 IJsselmeervogels Mai multe informaţii
Ajaccio 2 - 0 Furiani-Agliani Mai multe informaţii
Frankfurt 3 - 1 Erzgebirge Aue Mai multe informaţii
RB Leipzig 2 - 0 Dukla Praga Mai multe informaţii
Noordwijk 3 - 4 FC Dordrecht Mai multe informaţii
DOVO 0 - 4 RKC Waalwijk Mai multe informaţii
Eintracht Brauns… 0 - 4 NEC Nijmegen Mai multe informaţii
Bursaspor 3 - 2 Altınordu Mai multe informaţii
Leonidas 4 - 5 Sligo Rovers Mai multe informaţii
7 ianuarie Viktoria Plzen 3 - 0 Ústí nad Orlicí Mai multe informaţii
Werder Bremen ANUL Antwerp Mai multe informaţii
Freiburg 2 - 0 Kaiserslautern Mai multe informaţii
Abcoude ANUL Utrecht II Mai multe informaţii
Schalke 04 2 - 1 Genk Mai multe informaţii
Emmen 1 - 1 Sportfreunde Lotte Mai multe informaţii
Mainz 0 - 3 Borussia Mönchen… Mai multe informaţii
Werder Bremen 4 - 0 Twente Enschede Mai multe informaţii
Würzburger Kickers 0 - 0 FC Utrecht Mai multe informaţii
Freiburg 1 - 1 Hamburger SV Mai multe informaţii
8 ianuarie Stuttgart 5 - 2 Oostende Mai multe informaţii
Bolton 2 - 3 Magdeburg Mai multe informaţii
Young Boys 6 - 1 Vaduz Mai multe informaţii
9 ianuarie Sparta Praga 7 - 2 Táborsko Mai multe informaţii
Jahn Regensburg 3 - 3 LASK Linz Mai multe informaţii
Hannover 96 4 - 1 Paderborn Mai multe informaţii
SV Darmstadt 98 3 - 0 Waasland-Beveren Mai multe informaţii
Chemnitzer 1 - 1 Germania Egestorf Mai multe informaţii
Gent 1 - 0 FC Nürnberg Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldorf 1 - 3 Standard Liège Mai multe informaţii
FC Zwolle ANUL Sparta Rotterdam Mai multe informaţii
Susteren 2 - 1 Fortuna Sittard Mai multe informaţii
10 ianuarie Baník Ostrava 7 - 0 Valašské Meziříčí Mai multe informaţii
VfL Osnabrück 0 - 1 Ingolstadt Mai multe informaţii
Patronato 1 - 2 Colón Santa Fe Mai multe informaţii
San Martín de Sa… 1 - 0 Unión Santa Fe Mai multe informaţii
Schaffhausen 2 - 0 FC Zürich Mai multe informaţii
Energie Cottbus 0 - 4 Hallescher FC Mai multe informaţii
FK Jablonec 6 - 0 Oberlausitz Neug… Mai multe informaţii
Erzgebirge Aue 0 - 2 Oostende Mai multe informaţii
Union Berlin 3 - 1 Gent Mai multe informaţii
Bochum SUSP Atlético Baleares Mai multe informaţii
Club Brugge 2 - 1 FC Groningen Mai multe informaţii
FC Heidenheim 1846 3 - 1 Antwerp Mai multe informaţii
Sturm Graz 4 - 2 Allerheiligen Mai multe informaţii
Mechelen 2 - 2 Ingolstadt Mai multe informaţii
Písek 1 - 4 FK Teplice Mai multe informaţii
Viktoria Plzen 7 - 4 Jiskra Domažlice Mai multe informaţii
11 ianuarie River Plate 5 - 1 Miami United Mai multe informaţii
Kaiserslautern 1 - 2 Marbella Mai multe informaţii
SV Kapfenberg 0 - 1 Wolfsberger AC Mai multe informaţii
Villalba Ocres Moca 0 - 9 Perugia Mai multe informaţii
Hereenveen 0 - 0 Anderlecht Mai multe informaţii
Sankt Pölten 1 - 2 Karabakh Mai multe informaţii
Bielefeld 2 - 0 Genk Mai multe informaţii
Kaiserslautern 1 - 3 Sparta Rotterdam Mai multe informaţii
Slavia Praga 2 - 4 Linense Mai multe informaţii
SV Sandhausen 3 - 1 SpVgg Unterhaching Mai multe informaţii
St. Pauli 1 - 0 Tianjin Quanjian Mai multe informaţii
12 ianuarie Vålerenga 3 - 0 Strømmen Mai multe informaţii
Grasshopper Zürich ANUL VfB Stuttgart II Mai multe informaţii
Sturm Graz 2 - 2 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Stabæk 5 - 1 Asker Mai multe informaţii
Sturm Graz 2 - 2 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Hibernian 1 - 3 Willem II Mai multe informaţii
Union Berlin 2 - 3 Wehen Wiesbaden Mai multe informaţii
SV Darmstadt 98 0 - 0 Würzburger Kickers Mai multe informaţii
SBV Vitesse 1 - 1 Hearts Mai multe informaţii
Holstein Kiel 2 - 2 Sint Truidense Mai multe informaţii
Thun 5 - 2 Rapperswil-Jona Mai multe informaţii
AZ Alkmaar 2 - 2 Sankt Gallen Mai multe informaţii
Heracles Almelo 2 - 3 Karlsruher SC Mai multe informaţii
Partick Thistle 2 - 1 Shanghai Shenhua Mai multe informaţii
Neuchâtel Xamax 0 - 5 Breitenrain Mai multe informaţii
FC Salzburg 13 - 1 Wals-Grünau Mai multe informaţii
13 ianuarie Sigma Olomouc 5 - 0 Prostějov Mai multe informaţii
Leverkusen 1 - 1 Sportfreunde Lotte Mai multe informaţii
Vyškov 1 - 6 FC Brno Mai multe informaţii
MFK Karviná 2 - 2 Górnik Zabrze Mai multe informaţii
Mladá Boleslav 2 - 0 Sokol Zápy Mai multe informaţii
Žilina 0 - 0 Pohronie Mai multe informaţii
Piast Gliwice 2 - 0 Jastrzębie Mai multe informaţii
Chemnitzer 5 - 0 Henan Jianye Mai multe informaţii
Spišská Nová Ves 1 - 5 Tatran Prešov Mai multe informaţii
Senica 1 - 0 Dunajská Lužná Mai multe informaţii
Sigma Olomouc 7 - 0 Hlučín Mai multe informaţii
AGF Aarhus 4 - 0 Aarhus Fremad Mai multe informaţii
Spartak Trnava 3 - 5 SFC Opava Mai multe informaţii
Bischofshofen 1 - 7 Hartberg Mai multe informaţii
Lucan United 1 - 0 Shamrock Rovers Mai multe informaţii
Zlaté Moravce 3 - 1 Sereď Mai multe informaţii
HJK 3 - 4 Hammarby Mai multe informaţii
Brøndby 4 - 1 Roskilde Mai multe informaţii
Baník Ostrava 3 - 0 Trenčín Mai multe informaţii
Nordsjælland 3 - 2 FC Helsingør Mai multe informaţii
Tigre 2 - 3 Fénix Mai multe informaţii
FC Slovácko 1 - 0 Teuta Durrës Mai multe informaţii
Miedź Legnica 1 - 2 Arka Gdynia Mai multe informaţii
Hansa Rostock 2 - 1 SønderjyskE Mai multe informaţii
Chacarita Juniors 0 - 0 Colegiales Mai multe informaţii
Viktoria Plzen 6 - 0 Baník Sokolov Mai multe informaţii
Sonnenhof Großaspach 0 - 2 Jahn Regensburg Mai multe informaţii
Dukla Praga 2 - 0 Oberlausitz Neug… Mai multe informaţii
Rheindorf Altach 3 - 1 Wattens Mai multe informaţii
Lillestrøm 1 - 1 Florø Mai multe informaţii
Puszcza Niepołomice 0 - 2 MKS Cracovia Mai multe informaţii
San Martín de Sa… 3 - 1 Alvarado Mai multe informaţii
Austria Viena 6 - 2 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
Spartak Trnava 3 - 2 SFC Opava Mai multe informaţii
Olimpo 0 - 2 Instituto AC Córdoba Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC 3 - 1 Ebreichsdorf Mai multe informaţii
Thun 7 - 1 Wohlen Mai multe informaţii
Rapid Viena 1 - 1 Zlín Mai multe informaţii
Parma 2 - 1 Livorno Mai multe informaţii
Venezia 2 - 2 Pordenone Mai multe informaţii
Novara 3 - 0 Albinoleffe Mai multe informaţii
Mestre 2 - 1 Cittadella Mai multe informaţii
Südtirol 1 - 0 Wacker Innsbruck Mai multe informaţii
Atlético Baleares ANUL Bochum Mai multe informaţii
Admira 3 - 0 Gyirmót Mai multe informaţii
Empoli 0 - 0 Pontedera Mai multe informaţii
Frosinone 2 - 0 Avellino Mai multe informaţii
Pro Vercelli 1 - 0 Cuneo Mai multe informaţii
Siena 2 - 1 Virtus Entella Mai multe informaţii
Pogon Szczecin 1 - 1 Chojniczanka Cho… Mai multe informaţii
Cremonese 3 - 1 Giana Erminio Mai multe informaţii
Cobh Ramblers 0 - 1 Cork City Mai multe informaţii
Hearts 0 - 5 FC Nürnberg Mai multe informaţii
Belgrano 1 - 1 Newell s Old Boys Mai multe informaţii
FC Wil 2 - 2 Austria Lustenau Mai multe informaţii
FC Groningen 1 - 3 SG Dynamo Dresden Mai multe informaţii
14 ianuarie Arsenal Sarandí 1 - 1 Estudiantes La Plata Mai multe informaţii
Defensa y Justicia 1 - 3 Rivadavia Necochea Mai multe informaţii
FK Jablonec ANUL Viktoria Zizkov Mai multe informaţii
Lech Poznan 4 - 3 Polonia Środa Mai multe informaţii
Victoria Hamburg 1 - 3 LSK Hansa Mai multe informaţii
Emmen 0 - 2 Twente Enschede Mai multe informaţii
FC Lugano 5 - 1 Chiasso Mai multe informaţii
Kickers Offenbach 0 - 1 TSV Steinbach Mai multe informaţii
Monza Brianza 1 - 1 Renate Mai multe informaţii
Energie Cottbus 0 - 4 Magdeburg Mai multe informaţii
Catania 2 - 1 FC Sion Mai multe informaţii
LASK Linz 2 - 1 FC Heidenheim 1846 Mai multe informaţii
SV Sandhausen 0 - 3 Young Boys Mai multe informaţii
FC Basel 1 - 1 Tianjin Quanjian Mai multe informaţii
Santa Fe 2 - 1 River Plate Mai multe informaţii
Sport Recife 2 - 0 Atlético Tucumán Mai multe informaţii
15 ianuarie LASK Linz 1 - 0 Vaduz Mai multe informaţii
Liefering 3 - 3 Wolfsberger AC Mai multe informaţii
MSV Duisburg 2 - 2 Beijing Guoan Mai multe informaţii
VVV Venlo 7 - 1 Venray Mai multe informaţii
Linfield 6 - 3 Sligo Rovers Mai multe informaţii
Arsenal Sarandí 1 - 1 San Telmo Mai multe informaţii
16 ianuarie Korona Kielce ANUL Grasshopper Zürich Mai multe informaţii
Slavoj Trebišov 1 - 4 Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Sigma Olomouc 7 - 3 Hradec Králové Mai multe informaţii
Mladá Boleslav 3 - 1 Loko Vltavín Mai multe informaţii
Eintracht Brauns… 1 - 3 Hertha Berlin II Mai multe informaţii
Defensa y Justicia ANUL Instituto AC Córdoba Mai multe informaţii
Korona Kielce 0 - 0 Sepsi Mai multe informaţii
Austria Viena 1 - 1 Floridsdorfer AC Mai multe informaţii
Holstein Kiel 1 - 2 Seoul Mai multe informaţii
Sankt Gallen 1 - 1 Sturm Graz Mai multe informaţii
FC Luzern 1 - 1 Shanghai Shenhua Mai multe informaţii
SV Mattersburg 2 - 2 Ulsan Mai multe informaţii
Nové Mesto nad Váhom 1 - 4 Nitra Mai multe informaţii
Kolding IF 0 - 3 SønderjyskE Mai multe informaţii
Erzgebirge Aue 0 - 1 Rot Weiss Erfurt Mai multe informaţii
Admira 4 - 0 Ebreichsdorf Mai multe informaţii
Traiskirchen 1 - 2 Sankt Pölten Mai multe informaţii
Austria Wien II 0 - 0 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldorf 2 - 0 Borussia Mönchen… Mai multe informaţii
17 ianuarie Newell s Old Boys ANUL Huachipato Mai multe informaţii
Ústí nad Labem 3 - 3 FK Teplice Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava 4 - 2 Dynamo Ceské Bud… Mai multe informaţii
MFK Karviná 1 - 0 Třinec Mai multe informaţii
Villarreal II 2 - 1 Wisla Cracovia Mai multe informaţii
Arka Gdynia 3 - 2 Bytovia Bytów Mai multe informaţii
DAC 5 - 0 Inter Bratislava Mai multe informaţii
Argentinos Juniors 2 - 0 Flandria Mai multe informaţii
Atlético Tucumán 3 - 1 Gimnasia La Plata Mai multe informaţii
Tigre 2 - 0 Villa Dálmine Mai multe informaţii
Estudiantes La Plata 1 - 1 All Boys Mai multe informaţii
San Martín de Sa… 2 - 1 Deportivo Santam… Mai multe informaţii
Zaglebie Lubin 3 - 0 Odra Opole Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava 1 - 1 Dynamo Ceské Bud… Mai multe informaţii
Qəbələ 0 - 1 FC Zürich Mai multe informaţii
Brøndby 2 - 1 Fremad Amager Mai multe informaţii
Rheindorf Altach 0 - 2 Grasshopper Zürich Mai multe informaţii
FC Nürnberg 2 - 1 Dukla Praga Mai multe informaţii
Spartak Trnava 1 - 2 Vorskla Poltava Mai multe informaţii
Liptovský Mikuláš 1 - 1 Tatran Prešov Mai multe informaţii
Senica ANUL Šamorín Mai multe informaţii
Zlaté Moravce 5 - 1 Komárno Mai multe informaţii
Zaglebie Sosnowiec 2 - 2 MKS Cracovia Mai multe informaţii
SV Ried 0 - 0 FK Pribram Mai multe informaţii
München 1860 2 - 3 Wacker Innsbruck Mai multe informaţii
Eintracht Brauns… 3 - 0 Energie Cottbus Mai multe informaţii
FC Salzburg 0 - 2 Young Boys Mai multe informaţii
Pescara 3 - 1 FC Lugano Mai multe informaţii
Ñublense 0 - 2 Huachipato Mai multe informaţii
SV Darmstadt 98 2 - 2 Greuther Fürth Mai multe informaţii
AGF Aarhus 2 - 0 Brabrand Mai multe informaţii
FC Basel 1 - 2 Viktoria Plzen Mai multe informaţii
Sparta Praga 4 - 1 Tianjin Quanjian Mai multe informaţii
Vålerenga 0 - 1 Neuchâtel Xamax Mai multe informaţii
Malaga 1 - 1 Lausanne Mai multe informaţii
Union Berlin 1 - 1 Ingolstadt Mai multe informaţii
St. Pauli 1 - 1 Bochum Mai multe informaţii
Rosenborg 4 - 1 Kolstad Mai multe informaţii
Kaiserslautern 1 - 0 Midtjylland Mai multe informaţii
18 ianuarie Arsenal Sarandí ANUL Brown de Adrogué Mai multe informaţii
Chacarita Juniors ANUL Deportivo Morón Mai multe informaţii
Boca Juniors ANUL Aldosivi Mai multe informaţii
Gryf Wejherowo 4 - 4 Wisla Plock Mai multe informaţii
Viitorul 1 - 1 Grasshopper Zürich Mai multe informaţii
FC Copenhaga 4 - 0 Vejle Mai multe informaţii
Wolfsberger AC 1 - 0 Rudar Mai multe informaţii
CSM Iaşi 1 - 1 Rostov Mai multe informaţii
Silkeborg 2 - 0 Horsens Mai multe informaţii
Troina 0 - 2 FC Sion Mai multe informaţii
Rapid Viena 4 - 2 Beijing Renhe Mai multe informaţii
FC Luzern 3 - 0 Lokomotiv Moskva Mai multe informaţii
Dinamo Moskva 1 - 0 Gaz Metan Mediaş Mai multe informaţii
Spartak Moskva 0 - 1 Shanghai SIPG Mai multe informaţii
Roskilde 3 - 1 Greve Mai multe informaţii
19 ianuarie CFR Cluj ANUL Wisla Cracovia Mai multe informaţii
Ružomberok 3 - 0 Lokomotíva Košice Mai multe informaţii
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Stabæk 7 - 1 Kongsvinger Mai multe informaţii
SønderjyskE 2 - 3 Fredericia Mai multe informaţii
Midtjylland 2 - 2 Hobro Mai multe informaţii
Nykøbing 1 - 2 Odense Mai multe informaţii
Korona Kielce 3 - 2 CSM Iaşi Mai multe informaţii
SG Dynamo Dresden 1 - 4 Mladá Boleslav Mai multe informaţii
FC Heidenheim 1846 1 - 0 Austria Lustenau Mai multe informaţii
Liefering 1 - 5 Jahn Regensburg Mai multe informaţii
Lillestrøm 4 - 0 Strømmen Mai multe informaţii
Lech Poznan 3 - 1 Zorya Luhansk Mai multe informaţii
Ružomberok 3 - 2 Vítkovice Mai multe informaţii
Thun 4 - 1 Schaffhausen Mai multe informaţii
Notodden 1 - 2 Sandefjord Mai multe informaţii
Sankt Gallen 2 - 0 Dinamo Kiev Mai multe informaţii
Servette 1 - 1 SV Mattersburg Mai multe informaţii
Start 1 - 2 Flekkerøy Mai multe informaţii
SV Kapfenberg ANUL Voitsberg Mai multe informaţii
Bodø / Glimt 3 - 0 Mjølner Mai multe informaţii
Örebro 6 - 2 Linköping City Mai multe informaţii
Rot Weiss Essen 2 - 0 Bielefeld Mai multe informaţii
Levanger 6 - 0 Namsos Mai multe informaţii
Larne ANUL Derry City Mai multe informaţii
Waterford 4 - 1 Wexford Mai multe informaţii
Bray Wanderers 0 - 0 UCD Mai multe informaţii
20 ianuarie AS Roma ANUL Ludogorets Mai multe informaţii
Arsenal Sarandí 0 - 0 Atlético Tucumán Mai multe informaţii
Vlašim 0 - 2 FK Teplice Mai multe informaţii
MFK Karviná 1 - 1 Piast Gliwice Mai multe informaţii
FC Slovácko 4 - 0 Vítkovice Mai multe informaţii
Zlín 2 - 0 SFC Opava Mai multe informaţii
Trenčín 9 - 0 Nové Mesto nad Váhom Mai multe informaţii
Senica 2 - 1 Dubnica Mai multe informaţii
HB Køge 3 - 1 Avarta Mai multe informaţii
Szombathelyi Haladás 4 - 1 Tatran Prešov Mai multe informaţii
Randers 1 - 1 Vejle Mai multe informaţii
Žilina 2 - 0 Baník Ostrava Mai multe informaţii
AGF Aarhus 2 - 4 Vendsyssel Mai multe informaţii
Shamrock Rovers 3 - 1 Longford Town Mai multe informaţii
Wacker Innsbruck 7 - 1 Bischofshofen Mai multe informaţii
Stal Mielec 1 - 3 MKS Cracovia Mai multe informaţii
Slask Wroclaw 1 - 2 Miedź Legnica Mai multe informaţii
Zlaté Moravce 7 - 1 Slovan Duslo Šaľa Mai multe informaţii
Malmö FF 1 - 0 Fremad Amager Mai multe informaţii
IFK Göteborg 1 - 3 Aalborg Mai multe informaţii
Nordsjælland 6 - 3 Lyngby Mai multe informaţii
Zlín 3 - 3 SFC Opava Mai multe informaţii
Tigre 1 - 2 Deportivo Morón Mai multe informaţii
Estudiantes La Plata 2 - 0 Chacarita Juniors Mai multe informaţii
Atlético Rafaela 2 - 2 Newell s Old Boys Mai multe informaţii
SV Innsbruck 0 - 5 Wattens Mai multe informaţii
Podbrezová 5 - 2 Lokomotíva Zvolen Mai multe informaţii
Olimpo 0 - 0 Aldosivi Mai multe informaţii
Sigma Olomouc 1 - 2 DAC Mai multe informaţii
Energie Cottbus 2 - 0 Dukla Praga Mai multe informaţii
Aachen 1 - 0 Bochum Mai multe informaţii
Jagiellonia Bial… 1 - 2 Vorskla Poltava Mai multe informaţii
Frej 0 - 1 AIK Mai multe informaţii
Sirius 0 - 4 GIF Sundsvall Mai multe informaţii
Austria Viena 1 - 1 Górnik Zabrze Mai multe informaţii
Wiener Neustadt 1 - 1 Traiskirchen Mai multe informaţii
Hartberg 4 - 2 Neusiedl Mai multe informaţii
Brommapojkarna 2 - 0 AFC Eskilstuna Mai multe informaţii
Siarka 2 - 1 MKS Cracovia Mai multe informaţii
Sonsbeck 0 - 2 Fortuna Düsseldorf Mai multe informaţii
FC Brno 2 - 0 Nitra Mai multe informaţii
Thun 3 - 0 Breitenrain Mai multe informaţii
Slavia Praga 5 - 0 Viktoria Zizkov Mai multe informaţii
Elfsborg 1 - 1 Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
Slovan Bratislava 0 - 4 Krylya Sovetov Mai multe informaţii
Mayo League 2 - 4 Sligo Rovers Mai multe informaţii
Cork City 3 - 0 Finn Harps Mai multe informaţii
Qarabağ 1 - 1 Lechia Gdansk Mai multe informaţii
LASK Linz 2 - 0 Yanbian Funde Mai multe informaţii
Pogon Szczecin 3 - 2 Voluntari Mai multe informaţii
Hajduk Split 4 - 1 FC Zürich Mai multe informaţii
FC Basel 2 - 4 Sturm Graz Mai multe informaţii
Argentinos Juniors 7 - 2 Comunicaciones Mai multe informaţii
AFC Eskilstuna ANUL Eskilstuna City Mai multe informaţii
FC Salzburg 5 - 0 Viktoria Plzen Mai multe informaţii
Shamrock Rovers 2 - 0 Cobh Ramblers Mai multe informaţii
Dinamo Kiev 1 - 1 Haugesund Mai multe informaţii
SV Mattersburg 1 - 1 FC Aarau Mai multe informaţii
Cabinteely 0 - 1 St Patrick's Athl. Mai multe informaţii
Limerick 0 - 0 Galway United Mai multe informaţii
21 ianuarie SVG Reichenau ANUL Wattens Mai multe informaţii
Nykøbing 6 - 0 Slagelse B&I Mai multe informaţii
Kolding IF 1 - 3 Brabrand Mai multe informaţii
Akhmat Grozny 3 - 1 Slavia Sofia Mai multe informaţii
Korona Kielce 0 - 0 Olimpik Donetsk Mai multe informaţii
CSKA Moskva 0 - 0 Vålerenga Mai multe informaţii
22 ianuarie Spartak Trnava 2 - 3 Nasaf Mai multe informaţii
Athletic Bilbao 0 - 0 Rudeš Mai multe informaţii
CSKA Moskva 2 - 2 Horsens Mai multe informaţii
Shkendija 1 - 2 FC Zürich Mai multe informaţii
Austria Viena 2 - 3 Dinamo Bucureşti Mai multe informaţii
Arka Gdynia 2 - 0 Botoşani Mai multe informaţii
Rapid Viena 1 - 3 CFR Cluj Mai multe informaţii
Zenit 5 - 0 FC Copenhaga Mai multe informaţii
Brøndby 3 - 3 Guangzhou Evergrande Mai multe informaţii
SV Mattersburg 1 - 0 FC Saarbrücken Mai multe informaţii
Sheriff YC 0 - 0 Derry City Mai multe informaţii
23 ianuarie Górnik Zabrze ANUL Astra Mai multe informaţii
Spartak Trnava ANUL Rostov Mai multe informaţii
Concordia Chiajna ANUL Pogon Szczecin Mai multe informaţii
Leverkusen 3 - 1 SC Rot Weiss Obe… Mai multe informaţii
Mladá Boleslav 0 - 1 Varnsdorf Mai multe informaţii
Sankt Pölten ANUL Dinamo Moskva Mai multe informaţii
Senica 3 - 1 Sereď Mai multe informaţii
Podbrezová 1 - 1 Poprad Mai multe informaţii
Pogon Szczecin 1 - 0 Rheindorf Altach Mai multe informaţii
CSM Iaşi 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz Mai multe informaţii
Hobro 2 - 1 Skive Mai multe informaţii
Slavoj Vyšehrad 1 - 3 FK Teplice Mai multe informaţii
Thun 1 - 1 FC Wil Mai multe informaţii
FC Luzern 1 - 1 Chiasso Mai multe informaţii
Krško 0 - 1 Ružomberok Mai multe informaţii
SV Ried 7 - 0 Gurten Mai multe informaţii
Dinamo Moskva 0 - 0 Stumbras Mai multe informaţii
Sarpsborg 08 4 - 0 Fredrikstad Mai multe informaţii
Wacker Innsbruck 6 - 2 Wacker Innsbruck II Mai multe informaţii
Lokomotiv Moskva 1 - 1 Tianjin Quanjian Mai multe informaţii
Lech Poznan 4 - 3 Etar Mai multe informaţii
Dinamo Kiev 0 - 2 Sturm Graz Mai multe informaţii
Wisla Cracovia 1 - 0 Videoton Mai multe informaţii
Häcken 5 - 0 Utsikten Mai multe informaţii
Bruck an der Mur 0 - 3 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
Örebro 4 - 1 Karlslund Mai multe informaţii
Drogheda United 2 - 1 Bohemians Mai multe informaţii
Dundalk 4 - 2 Cabinteely Mai multe informaţii
24 ianuarie MFK Karviná ANUL Frýdek-Místek Mai multe informaţii
Austria Viena ANUL Anorthosis Mai multe informaţii
Şahtior Doneţk 1 - 0 Dinamo Zagreb Mai multe informaţii
Sigma Olomouc 3 - 0 SFC Opava Mai multe informaţii
FC Basel 1 - 0 Winterthur Mai multe informaţii
Zlín 3 - 1 Zlaté Moravce Mai multe informaţii
Arka Gdynia 1 - 2 Vorskla Poltava Mai multe informaţii
Mezőkövesd-Zsóry 1 - 0 Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
GIF Sundsvall 1 - 0 Östersunds FK Mai multe informaţii
Slovan Bratislava 1 - 0 Olimpik Donetsk Mai multe informaţii
Vlašim 1 - 2 Dukla Praga Mai multe informaţii
Gyirmót 2 - 1 DAC Mai multe informaţii
Górnik Zabrze 4 - 2 Kazanka Mai multe informaţii
FC Lugano 2 - 1 Gavorrano Mai multe informaţii
Amkar Perm' 3 - 0 Korona Kielce Mai multe informaţii
Nieciecza 0 - 1 Dinamo Bucureşti Mai multe informaţii
UCD ANUL Derry City Mai multe informaţii
Thun 0 - 0 FC Sion Mai multe informaţii
Viktoria Plzen 1 - 5 Shanghai Shenhua Mai multe informaţii
Vålerenga 2 - 1 Silkeborg Mai multe informaţii
Fremad Amager 3 - 5 FC Helsingør Mai multe informaţii
Mladost Doboj Kakanj 0 - 1 Tosno Mai multe informaţii
Örebro 0 - 1 Rynninge Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC 6 - 1 Neudörfl Mai multe informaţii
25 ianuarie Akhmat Grozny ANUL Alanyaspor Mai multe informaţii
CSKA Sofia ANUL Aalborg Mai multe informaţii
Odense 4 - 0 Vejle Mai multe informaţii
FC Copenhaga 0 - 0 Guangzhou Evergrande Mai multe informaţii
Sparta Praga 3 - 0 Loko Vltavín Mai multe informaţii
Wisla Plock 0 - 1 Ufa Mai multe informaţii
Pogon Szczecin 4 - 1 Aktobe Mai multe informaţii
Jagiellonia Bial… 0 - 2 Viitorul Mai multe informaţii
CS U Craiova 2 - 0 Zaglebie Lubin Mai multe informaţii
Akhmat Grozny 1 - 0 Kyzyl-Zhar Mai multe informaţii
Liefering ANUL Mönchengladbach II Mai multe informaţii
Zenit 5 - 1 Slavia Praga Mai multe informaţii
Odd 3 - 1 Shanghai Shenxin Mai multe informaţii
Frej 1 - 2 Dalkurd Mai multe informaţii
FCSB 2 - 3 Admira Mai multe informaţii
Mjøndalen 6 - 1 Sandefjord Mai multe informaţii
26 ianuarie Midtjylland 0 - 2 Vendsyssel Mai multe informaţii
Podbrezová 2 - 0 Liptovský Mikuláš Mai multe informaţii
Žilina 4 - 0 Liaoning Kaixin Mai multe informaţii
Lyngby 0 - 0 HB Køge Mai multe informaţii
Strømsgodset 2 - 1 Bodø / Glimt Mai multe informaţii
Ullensaker / Kisa 5 - 1 Stabæk Mai multe informaţii
Austria Viena 1 - 1 Slovan Liberec Mai multe informaţii
Aluminij 1 - 1 SV Kapfenberg Mai multe informaţii
Sankt Pölten 1 - 0 Tromsø Mai multe informaţii
Domžale 1 - 0 Ružomberok Mai multe informaţii
Nykøbing 2 - 0 Roskilde Mai multe informaţii
Sfîntul Gheorghe 1 - 6 Piast Gliwice Mai multe informaţii
Lech Poznan 0 - 1 Hajduk Split Mai multe informaţii
Aalborg 3 - 2 Shonan Bellmare Mai multe informaţii
Sotra 5 - 0 Nest-Sotra Mai multe informaţii
Dinamo Kiev 3 - 2 Osijek Mai multe informaţii
Levanger ANUL Steinkjer Mai multe informaţii
Servette 3 - 1 Stade Nyonnais Mai multe informaţii
Malmö FF 4 - 0 Flora Mai multe informaţii
Levanger 3 - 1 Orkla Mai multe informaţii
Galway United 0 - 2 Sligo Rovers Mai multe informaţii
Bohemians 2 - 0 Finn Harps Mai multe informaţii
27 ianuarie Wisla Cracovia ANUL Seoul Mai multe informaţii
MKS Cracovia 2 - 0 Krylya Sovetov Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava ANUL Bystřice nad Per… Mai multe informaţii
FC Wil 1 - 0 Grasshopper Zürich Mai multe informaţii
Beroe 1 - 0 Amkar Perm' Mai multe informaţii
Zlín 3 - 1 Třinec Mai multe informaţii
Zlaté Moravce 0 - 2 Siófok Mai multe informaţii
Ústí nad Labem 1 - 4 Dukla Praga Mai multe informaţii
Frem 1886 3 - 3 Roskilde Mai multe informaţii
SFC Opava 1 - 1 Nitra Mai multe informaţii
Viborg 2 - 1 Randers Mai multe informaţii
AIK ANUL Inter Turku Mai multe informaţii
Odder 1 - 0 Brabrand Mai multe informaţii
Vejle 1 - 0 Kjellerup Mai multe informaţii
Skive 1 - 1 Thisted Mai multe informaţii
FC Basel 1 - 0 FC Luzern Mai multe informaţii
Baník Ostrava 3 - 3 Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Young Boys 3 - 2 Chiasso Mai multe informaţii
LASK Linz 2 - 0 Hartberg Mai multe informaţii
Trelleborg 3 - 1 Värnamo Mai multe informaţii
FC Salzburg 3 - 1 SV Ried Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC 2 - 1 Traiskirchen Mai multe informaţii
Rheindorf Altach 0 - 2 FC Zürich Mai multe informaţii
Grödig 0 - 3 Wattens Mai multe informaţii
Sturm Graz 3 - 0 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
Häcken 3 - 0 Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
Thun 1 - 1 Lausanne Mai multe informaţii
Górnik Zabrze 0 - 0 Partizan Mai multe informaţii
Legia Varşovia 2 - 0 Silkeborg Mai multe informaţii
Sirius 1 - 1 Brommapojkarna Mai multe informaţii
Vaduz 1 - 1 Wacker Innsbruck Mai multe informaţii
SV Mattersburg 5 - 0 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Trenčín 2 - 4 Hajduk Split Mai multe informaţii
Slovan Bratislava 2 - 0 Vojvodina Mai multe informaţii
Banbridge Town 0 - 0 Derry City Mai multe informaţii
Sogndal 1 - 4 Lillestrøm Mai multe informaţii
Wisla Cracovia 0 - 0 Shanghai Shenxin Mai multe informaţii
Dinamo Zagreb 3 - 0 SønderjyskE Mai multe informaţii
Halmstad 0 - 0 Falkenberg Mai multe informaţii
AFC Eskilstuna 3 - 0 Karlslund Mai multe informaţii
IFK Göteborg 3 - 2 Stabæk Mai multe informaţii
Nordsjælland 4 - 1 Guizhou Zhicheng Mai multe informaţii
Sankt Gallen 2 - 0 Austria Lustenau Mai multe informaţii
Young Boys 4 - 2 Neuchâtel Xamax Mai multe informaţii
St Patrick's Athl. 4 - 1 Longford Town Mai multe informaţii
Dundalk 3 - 1 Drogheda United Mai multe informaţii
Limerick 2 - 0 Cobh Ramblers Mai multe informaţii
Lokomotiv Moskva 3 - 3 Östersunds FK Mai multe informaţii
28 ianuarie Concordia Chiajna ANUL Mladá Boleslav Mai multe informaţii
Wisla Plock ANUL Zirka Mai multe informaţii
Lechia Gdansk ANUL Viktoria Köln Mai multe informaţii
Esbjerg 1 - 0 Kolding IF Mai multe informaţii
Crvena Zvezda 3 - 1 Stumbras Mai multe informaţii
Górnik Zabrze 0 - 3 FK Teplice Mai multe informaţii
Jagiellonia Bial… 8 - 1 Kapaz Mai multe informaţii
Rapid Viena 1 - 1 FC Slovácko Mai multe informaţii
Slask Wroclaw 0 - 1 Mladá Boleslav Mai multe informaţii
Ranheim 5 - 0 Kolstad Mai multe informaţii
FC Lugano 4 - 0 FC Wil Mai multe informaţii
Ballisodare Utd 1 - 4 Sligo Rovers Mai multe informaţii
Arka Gdynia 1 - 1 Sileks Mai multe informaţii
Zenit 4 - 1 Guangzhou Evergrande Mai multe informaţii
Odd 1 - 1 Horsens Mai multe informaţii
Lechia Gdansk 4 - 1 Pogoń Siedlce Mai multe informaţii
Wisla Cracovia 1 - 2 Ural Mai multe informaţii
29 ianuarie Slavia Praga 2 - 2 Brøndby Mai multe informaţii
Astana 0 - 1 Žilina Mai multe informaţii
Brann 0 - 2 Elfsborg Mai multe informaţii
Zaglebie Lubin 0 - 0 Hobro Mai multe informaţii
Piast Gliwice 0 - 0 CSKA Moskva Mai multe informaţii
Brann II ANUL Nest-Sotra Mai multe informaţii
30 ianuarie Shinnik 0 - 2 Baník Ostrava Mai multe informaţii
Wisla Plock 2 - 1 Nitra Mai multe informaţii
Třinec 3 - 1 Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Şahtior Doneţk 1 - 2 FC Copenhaga Mai multe informaţii
Zlaté Moravce 1 - 0 Dugopolje Mai multe informaţii
Austria Viena 0 - 2 FC Brno Mai multe informaţii
Baník Ostrava 1 - 0 SønderjyskE Mai multe informaţii
Čukarički 1 - 0 Mladá Boleslav Mai multe informaţii
Trenčín 1 - 3 Dinamo Moskva Mai multe informaţii
Podbrezová 0 - 0 Veres Mai multe informaţii
Hradec Králové 1 - 1 FC Brno Mai multe informaţii
FC Luzern 3 - 0 Rapperswil-Jona Mai multe informaţii
Nordsjælland 3 - 0 Seoul Mai multe informaţii
FC Salzburg 4 - 1 Anif Mai multe informaţii
Bohemians 2 - 1 Longford Town Mai multe informaţii
31 ianuarie Crvena Zvezda 1 - 1 Amkar Perm' Mai multe informaţii
Odense 1 - 3 Odd Mai multe informaţii
Dynamo Ceské Bud… ANUL Vysocina Jihlava Mai multe informaţii
Slavia Praga 5 - 1 Guangzhou Evergrande Mai multe informaţii
Zaglebie Lubin 0 - 3 Vardar Mai multe informaţii
DAC 3 - 2 Željezničar Mai multe informaţii
Shakhtyor 2 - 1 FK Teplice Mai multe informaţii
MKS Cracovia 1 - 1 Mladost Mai multe informaţii
Dundalk 1 - 1 Shanghai Shenxin Mai multe informaţii
Anzhi 1 - 0 Sumqayıt Mai multe informaţii
Slovan Bratislava 2 - 1 Újpest Mai multe informaţii
Dynamo Ceské Bud… 0 - 0 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Crvena Zvezda 1 - 1 Sileks Mai multe informaţii
Grasshopper Zürich 2 - 1 Schaffhausen Mai multe informaţii
FC Zürich 1 - 1 Winterthur Mai multe informaţii
Aalborg 1 - 2 Sparta Praga Mai multe informaţii
New England 4 - 3 New York RB Mai multe informaţii
CSKA Sofia 0 - 0 Spartak Moskva Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC ANUL Austria Wien II Mai multe informaţii
Lausanne 2 - 0 Vevey Sports Mai multe informaţii
1 februarie Shonan Bellmare 0 - 0 Malaga Mai multe informaţii
Žilina 1 - 2 Shandong Luneng Mai multe informaţii
Zaglebie Lubin 1 - 1 Voždovac Mai multe informaţii
Strømmen 2 - 1 Stabæk Mai multe informaţii
Legia Varşovia 1 - 5 Viktoria Plzen Mai multe informaţii
Jagiellonia Bial… 2 - 1 Karpaty Lviv Mai multe informaţii
Triglav 1 - 2 Ružomberok Mai multe informaţii
Ranheim 2 - 0 Stjørdals-Blink Mai multe informaţii
Dukla Praga 1 - 3 Rostov Mai multe informaţii
Sligo Rovers 2 - 1 Finn Harps Mai multe informaţii
2 februarie Trenčín 3 - 1 Napredak Mai multe informaţii
Djurgården 3 - 1 Syrianska Mai multe informaţii
Sigma Olomouc 3 - 0 Maribor Mai multe informaţii
Lokomotiv Plovdiv 1 - 0 Baník Ostrava Mai multe informaţii
Vålerenga 2 - 1 Kristiansund Mai multe informaţii
Silkeborg 2 - 2 Randers Mai multe informaţii
Stabæk 1 - 0 Sandefjord Mai multe informaţii
Molde 1 - 2 Bodø / Glimt Mai multe informaţii
Spartak Trnava 2 - 3 Hradec Králové Mai multe informaţii
Slask Wroclaw 3 - 2 Nitra Mai multe informaţii
FC Bayern München II ANUL Wattens Mai multe informaţii
Dundalk 1 - 0 Seoul Mai multe informaţii
Legia Varşovia 1 - 1 Shanghai Shenxin Mai multe informaţii
Piast Gliwice 2 - 2 Changchun Yatai Mai multe informaţii
Nordsjælland 1 - 1 CSKA Moskva Mai multe informaţii
Podbrezová 2 - 0 Budućnost Mai multe informaţii
Arka Gdynia 2 - 1 Chrobry Głogów Mai multe informaţii
SV Kapfenberg 3 - 2 Weiz Mai multe informaţii
Sandnes Ulf 3 - 0 Egersund Mai multe informaţii
Osijek 0 - 1 Lokomotiv Moskva Mai multe informaţii
Drogheda United 4 - 1 Derry City Mai multe informaţii
3 februarie Dalkurd ANUL Djurgården Mai multe informaţii
Zlaté Moravce ANUL Hajduk Split Mai multe informaţii
Vejle ANUL Kolding IF Mai multe informaţii
Midtjylland 3 - 1 AIK Mai multe informaţii
FC Slovácko 2 - 3 Hobro Mai multe informaţii
MKS Cracovia 3 - 2 Spartak Subotica Mai multe informaţii
Fremad Amager 2 - 2 Boldklubben 1893 Mai multe informaţii
Sparta Praga 3 - 0 Tianjin Teda Mai multe informaţii
Union Vöcklamarkt 1 - 1 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Roskilde 2 - 1 Avarta Mai multe informaţii
Hebei CFFC 0 - 3 Sparta Praga Mai multe informaţii
Wisla Cracovia 2 - 0 Nieciecza Mai multe informaţii
Górnik Zabrze 5 - 0 Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Hartberg 6 - 1 Bad Gleichenberg Mai multe informaţii
Slavia Praga 2 - 3 Şahtior Doneţk Mai multe informaţii
Halmstad 1 - 1 GAIS Mai multe informaţii
Wisla Plock 2 - 2 Arka Gdynia Mai multe informaţii
DAC 2 - 1 FC Brno Mai multe informaţii
Balmazújváros Sport 0 - 0 Tatran Prešov Mai multe informaţii
Nykøbing ANUL Lyngby Mai multe informaţii
Skive 2 - 1 Kjellerup Mai multe informaţii
Horsens 1 - 2 Esbjerg Mai multe informaţii
Levanger 2 - 0 Nardo Mai multe informaţii
Djurgården 2 - 1 HJK Mai multe informaţii
Zlín 2 - 3 BATE Mai multe informaţii
Lillestrøm 0 - 3 Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
Frej 1 - 2 Brommapojkarna Mai multe informaţii
Trelleborg 3 - 3 Öster Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC ANUL Waidhofen / Thaya Mai multe informaţii
Ufa 2 - 3 Slovan Liberec Mai multe informaţii
Aalborg 2 - 0 Thisted Mai multe informaţii
Midtjylland 1 - 2 Guangzhou Evergrande Mai multe informaţii
Partizan 2 - 0 FK Teplice Mai multe informaţii
Haugesund 1 - 2 Start Mai multe informaţii
GIF Sundsvall 1 - 0 Helsingborg Mai multe informaţii
Lechia Gdansk 1 - 0 Chojniczanka Cho… Mai multe informaţii
Viking 0 - 3 Bryne Mai multe informaţii
Avangard Kursk ANUL Tosno Mai multe informaţii
IFK Göteborg 2 - 1 Odense Mai multe informaţii
Dinamo Moskva 1 - 1 Vysocina Jihlava Mai multe informaţii
Shakhtyor 3 - 1 Mladá Boleslav Mai multe informaţii
Spartak Moskva 1 - 2 Hebei CFFC Mai multe informaţii
New York RB 4 - 3 Philadelphia Union Mai multe informaţii
Bohemians Praha 1905 2 - 2 Žalgiris Mai multe informaţii
Chattanooga 1 - 1 Dallas Mai multe informaţii
FIU Panthers 1 - 4 Minnesota United Mai multe informaţii
New England 0 - 1 Malmö FF Mai multe informaţii
4 februarie Chicago Fire 2 - 0 South Florida Bulls Mai multe informaţii
Real Salt Lake 3 - 1 LA Galaxy Mai multe informaţii
Zirka ANUL Nitra Mai multe informaţii
Crvena Zvezda ANUL Anzhi Mai multe informaţii
AFC Eskilstuna 6 - 1 Syrianska Mai multe informaţii
Lech Poznan 2 - 0 Tychy 71 Mai multe informaţii
Dukla Praga 0 - 1 Vardar Mai multe informaţii
Lyngby ANUL SønderjyskE Mai multe informaţii
Häcken 2 - 0 Astana Mai multe informaţii
MFK Karviná ANUL Nitra Mai multe informaţii
Zenit 0 - 0 Slovan Bratislava Mai multe informaţii
Crvena Zvezda 1 - 1 Újpest Mai multe informaţii
Nest-Sotra 1 - 1 Florø Mai multe informaţii
Shelbourne ANUL Limerick Mai multe informaţii
Viktoria Plzen 0 - 0 SV Ried Mai multe informaţii
5 februarie Seoul 1 - 0 Örebro Mai multe informaţii
Lokomotiv Moskva 1 - 1 Kalmar Mai multe informaţii
6 februarie Vålerenga 4 - 0 Kongsvinger Mai multe informaţii
Sūduva 0 - 1 Zlín Mai multe informaţii
Şahtior Doneţk 0 - 1 Jiangsu Suning Mai multe informaţii
Slovan Bratislava 0 - 1 Veres Mai multe informaţii
DAC 0 - 1 Orenburg Mai multe informaţii
Ufa 0 - 0 Nitra Mai multe informaţii
GIF Sundsvall ANUL Jönköpings Södra Mai multe informaţii
BATE 1 - 0 FC Brno Mai multe informaţii
GIF Sundsvall 3 - 5 GAIS Mai multe informaţii
München 1860 1 - 0 Zaglebie Sosnowiec Mai multe informaţii
Olimpik Donetsk 3 - 0 Baník Ostrava Mai multe informaţii
Krasnodar 2 - 1 Strømsgodset Mai multe informaţii
Hartberg 3 - 1 Gleisdorf 09 Mai multe informaţii
Levanger 3 - 3 Stjørdals-Blink Mai multe informaţii
Elche 0 - 3 CSKA Moskva Mai multe informaţii
Athlone Town ANUL Sligo Rovers Mai multe informaţii
New England 1 - 1 Cincinnati Mai multe informaţii
7 februarie Şahtior Doneţk 2 - 0 AIK Mai multe informaţii
Balmazújváros Sport 4 - 4 Vác Mai multe informaţii
Nordsjælland 1 - 2 Roskilde Mai multe informaţii
Spartak Trnava ANUL Zalaegerszegi TE Mai multe informaţii
Debrecen 0 - 2 Katowice Mai multe informaţii
Skive 2 - 0 Vendsyssel Mai multe informaţii
Dinamo Moskva 2 - 1 Amkar Perm' Mai multe informaţii
Dukla Praga 0 - 0 Újpest Mai multe informaţii
SV Ried 5 - 0 Shanghai Shenxin Mai multe informaţii
Viktoria Plzen 2 - 1 Guizhou Zhicheng Mai multe informaţii
Debrecen 3 - 0 Tosno Mai multe informaţii
Zenit 1 - 0 Crvena Zvezda Mai multe informaţii
Rosenborg 2 - 3 Byåsen Mai multe informaţii
Sparta Praga 1 - 2 Spartak Moskva Mai multe informaţii
Jacksonville Armada ANUL Minnesota United Mai multe informaţii
Dundalk 2 - 1 Brentford B Mai multe informaţii
8 februarie Podbrezová ANUL Flora Mai multe informaţii
Dallas 1 - 1 Santa Tecla Mai multe informaţii
Kuban' Krasnodar 2 - 1 Podbrezová Mai multe informaţii
Anzhi 2 - 0 Dinamo Minsk Mai multe informaţii
Brann 3 - 2 Viking Mai multe informaţii
Gomel 2 - 5 Ural Mai multe informaţii
Sarpsborg 08 1 - 0 Kalmar Mai multe informaţii
Chicago Fire 0 - 0 Philadelphia Union Mai multe informaţii
Malmö FF 2 - 1 DC United Mai multe informaţii
9 februarie Iwaki 0 - 1 Vancouver Whitecaps Mai multe informaţii
Consadole Sapporo 3 - 2 Columbus Crew Mai multe informaţii
Vålerenga 4 - 2 Stabæk Mai multe informaţii
Odd 0 - 0 Haugesund Mai multe informaţii
Djurgården 1 - 1 Assyriska Mai multe informaţii
FC Brno 0 - 1 SKA Khabarovsk Mai multe informaţii
Aalesund 1 - 1 Kristiansund Mai multe informaţii
Ufa 0 - 1 Čukarički Mai multe informaţii
Lillestrøm 2 - 1 Molde Mai multe informaţii
Tromsø 4 - 0 Tromsdalen Mai multe informaţii
IFK Göteborg 3 - 1 Meizhou Meixian … Mai multe informaţii
Lokomotiv Moskva 2 - 2 Strømsgodset Mai multe informaţii
Start 1 - 2 Sandefjord Mai multe informaţii
Wels 1 - 3 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Ebreichsdorf 1 - 4 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
SV Kapfenberg 3 - 3 Bad Gleichenberg Mai multe informaţii
Fredrikstad ANUL Løten Mai multe informaţii
Wacker Burghausen 6 - 0 Aiglsbach Mai multe informaţii
Höchst 1 - 5 Austria Lustenau Mai multe informaţii
Waterford 2 - 2 Shelbourne Mai multe informaţii
Galway United 0 - 2 Bohemians Mai multe informaţii
10 februarie Spartak Trnava ANUL Crvena Zvezda Mai multe informaţii
Arka Gdynia ANUL Chojniczanka Cho… Mai multe informaţii
Tatran Prešov ANUL Partizán Bardejov Mai multe informaţii
Zenit 3 - 1 Maribor Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava 2 - 0 Vlašim Mai multe informaţii
Fremad Amager 1 - 1 Hvidovre Mai multe informaţii
Vejle 0 - 0 Paksi SE Mai multe informaţii
Hartberg 1 - 1 Sturm Graz II Mai multe informaţii
Næstved 3 - 1 Roskilde Mai multe informaţii
Esbjerg 4 - 1 Ringkøbing Mai multe informaţii
Viborg 3 - 3 Thisted Mai multe informaţii
FC Slovácko 1 - 2 Tosno Mai multe informaţii
Zaglebie Lubin 1 - 2 Chrobry Głogów Mai multe informaţii
Elfsborg 1 - 0 Örgryte Mai multe informaţii
Trenčín 7 - 0 Inter Bratislava Mai multe informaţii
Sigma Olomouc 1 - 2 Slovan Liberec Mai multe informaţii
Frej 4 - 1 Hammarby Mai multe informaţii
Zlín 3 - 2 Slovan Bratislava Mai multe informaţii
Žilina 2 - 4 Poprad Mai multe informaţii
DAC 1 - 0 Zalaegerszegi TE Mai multe informaţii
Zemplín Michalovce 1 - 0 Lokomotíva Košice Mai multe informaţii
Hartberg 4 - 2 Traiskirchen Mai multe informaţii
Hard 0 - 2 Austria Lustenau Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC 8 - 0 First Vienna Mai multe informaţii
Sandnes Ulf 2 - 0 Bryne Mai multe informaţii
FK Teplice 1 - 0 Táborsko Mai multe informaţii
Bohemians Praha 1905 1 - 0 Ružomberok Mai multe informaţii
Baník Ostrava 2 - 3 Slavia Praga Mai multe informaţii
Mladá Boleslav 4 - 0 Dynamo Ceské Bud… Mai multe informaţii
Djurgården 3 - 1 Bodø / Glimt Mai multe informaţii
Nykøbing 2 - 4 Holbæk B&I Mai multe informaţii
GIF Sundsvall 0 - 0 Levanger Mai multe informaţii
Shamrock Rovers 1 - 2 Brentford B Mai multe informaţii
Sligo Rovers 3 - 3 Cabinteely Mai multe informaţii
Lokomotiv Moskva 1 - 2 Ferencváros Mai multe informaţii
Krasnodar 7 - 1 Hebei CFFC Mai multe informaţii
AFC Eskilstuna 4 - 0 Arameiska / Syri… Mai multe informaţii
Häcken 3 - 0 Shandong Luneng Mai multe informaţii
Montreal Impact 2 - 0 Las Vegas Lights Mai multe informaţii
Nest-Sotra 7 - 2 Førde Mai multe informaţii
Nashville 1 - 3 Atlanta United Mai multe informaţii
11 februarie Dallas 3 - 1 Cartaginés Mai multe informaţii
New York City 0 - 3 LA Galaxy Mai multe informaţii
MKS Cracovia ANUL Tychy 71 Mai multe informaţii
Örebro 1 - 0 Degerfors Mai multe informaţii
Debrecen 2 - 2 FCI Levadia Mai multe informaţii
Ranheim 6 - 0 Orkla Mai multe informaţii
Budućnost 0 - 3 Amkar Perm' Mai multe informaţii
Debrecen 4 - 1 Karpaty Lviv Mai multe informaţii
Lysekloster 0 - 1 Nest-Sotra Mai multe informaţii
Ranheim 6 - 0 Nardo Mai multe informaţii
Sarpsborg 08 1 - 0 Dinamo Kiev Mai multe informaţii
Tyumen ANUL Ural Mai multe informaţii
12 februarie Rosenborg 3 - 1 Stjørdals-Blink Mai multe informaţii
Express 0 - 1 Jerv Mai multe informaţii
13 februarie Blau Weiss Linz 3 - 1 Táborsko Mai multe informaţii
Norrköping 1 - 0 Jönköpings Södra Mai multe informaţii
Brann 1 - 0 Puskás Mai multe informaţii
Wiener Neustadt 3 - 1 Parndorf Mai multe informaţii
14 februarie Atlético San Luis 3 - 0 New York City Mai multe informaţii
Molde 1 - 0 Kristiansund Mai multe informaţii
Ural ANUL Spartak Moskva II Mai multe informaţii
Dinamo Moskva 1 - 0 Zeta Mai multe informaţii
Debrecen 0 - 2 Sheriff Mai multe informaţii
Rosenborg 4 - 0 Melhus Mai multe informaţii
15 februarie Chicago Fire 1 - 2 Montreal Impact Mai multe informaţii
Strømsgodset 6 - 0 Sandefjord Mai multe informaţii
Rubin Kazan' 0 - 1 Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
Vålerenga 0 - 3 Tromsø Mai multe informaţii
16 februarie Fresno FC 1 - 3 LA Galaxy Mai multe informaţii
Odd 4 - 0 Stabæk Mai multe informaţii
München 1860 1 - 0 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Krško 0 - 2 Hartberg Mai multe informaţii
Wiener Neustadt 1 - 1 Szombathelyi Haladás Mai multe informaţii
FC Bayern München II 1 - 4 Liefering Mai multe informaţii
SV Ried 1 - 1 Dynamo Ceské Bud… Mai multe informaţii
Akhmat Grozny 0 - 0 Vejle Mai multe informaţii
Ranheim 3 - 2 Levanger Mai multe informaţii
Brann 3 - 2 Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
Start 5 - 0 Arendal Mai multe informaţii
Austria Wien II 2 - 4 SV Kapfenberg Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC 2 - 1 Fach-Donaufeld Mai multe informaţii
Haugesund 1 - 2 Viking Mai multe informaţii
Shelbourne 0 - 1 Galway United Mai multe informaţii
17 februarie HB Køge 0 - 1 Hvidovre Mai multe informaţii
Akademisk Boldklub 2 - 3 Nykøbing Mai multe informaţii
Rosenborg 5 - 0 Nardo Mai multe informaţii
Wacker Burghausen 1 - 0 Wacker Innsbruck Mai multe informaţii
Ringkøbing 2 - 1 Skive Mai multe informaţii
CSKA Moskva 0 - 0 Esbjerg Mai multe informaţii
AFC Eskilstuna 2 - 0 Västerås SK Mai multe informaţii
Portland Timbers 0 - 1 Dallas Mai multe informaţii
18 februarie SJ Earthquakes 4 - 2 LA Galaxy Mai multe informaţii
Vancouver Whitecaps 2 - 3 Las Vegas Lights Mai multe informaţii
Fremad Amager 3 - 0 Frem 1886 Mai multe informaţii
Dinamo Moskva 2 - 2 BATE Mai multe informaţii
Vålerenga 0 - 3 Rubin Kazan' Mai multe informaţii
Tromsø 2 - 2 Rostov Mai multe informaţii
19 februarie Los Angeles FC 4 - 4 Vancouver Whitecaps Mai multe informaţii
20 februarie Kristiansund 3 - 0 Krasnodar Mai multe informaţii
21 februarie Levante 1 - 1 Ufa Mai multe informaţii
Brage 4 - 1 AFC Eskilstuna Mai multe informaţii
Bodø / Glimt 2 - 1 Sandefjord Mai multe informaţii
Start 0 - 0 Aalesund Mai multe informaţii
Rubin Kazan' 1 - 1 Lillestrøm Mai multe informaţii
Sturm Graz 4 - 0 Kalsdorf Mai multe informaţii
Chicago Fire 0 - 0 Nashville Mai multe informaţii
22 februarie Baltika 0 - 2 Dinamo Moskva Mai multe informaţii
Rosenborg 3 - 2 Krasnodar Mai multe informaţii
Vålerenga 1 - 1 Molde Mai multe informaţii
23 februarie Fredericia 0 - 1 Vejle Mai multe informaţii
Sandnes Ulf 0 - 1 Viking Mai multe informaţii
Rostov 1 - 0 Stabæk Mai multe informaţii
24 februarie DC United 4 - 2 Las Vegas Lights Mai multe informaţii
HB Køge 5 - 1 Skovshoved Mai multe informaţii
Fremad Amager 1 - 2 Landskrona Mai multe informaţii
Brage 3 - 3 Västerås SK Mai multe informaţii
Ufa 2 - 1 Red Arrows Mai multe informaţii
Åsane 0 - 2 Brann Mai multe informaţii
Chicago Fire 3 - 2 Orlando City Mai multe informaţii
25 februarie GIF Sundsvall ANUL Umeå FC Mai multe informaţii
LA Galaxy 1 - 2 Vancouver Whitecaps Mai multe informaţii
Esbjerg 4 - 0 Marienlyst Mai multe informaţii
Viborg 1 - 5 Vendsyssel Mai multe informaţii
Strømsgodset 2 - 3 Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
Skive 2 - 1 Aarhus Fremad Mai multe informaţii
AFC Eskilstuna 2 - 2 Akropolis Mai multe informaţii
Rubin Kazan' 4 - 1 Rosenborg Mai multe informaţii
Bodø / Glimt 1 - 0 Start Mai multe informaţii
Kristiansund 0 - 1 Haugesund Mai multe informaţii
Molde 4 - 1 Dinamo Brest Mai multe informaţii
26 februarie Sarpsborg 08 0 - 1 Skeid Mai multe informaţii
27 februarie Malmö FF 2 - 2 Roskilde Mai multe informaţii
Ranheim 1 - 2 FH Mai multe informaţii
28 februarie Rosenborg 3 - 1 Dinamo Brest Mai multe informaţii
1 martie Haugesund 1 - 2 Vard Mai multe informaţii
3 martie Sogndal 0 - 1 Brann Mai multe informaţii
Molde ANUL Kristiansund Mai multe informaţii
Molde 1 - 0 Aalesund Mai multe informaţii
Strømsgodset 5 - 0 Mjøndalen Mai multe informaţii
Vålerenga 2 - 1 Start Mai multe informaţii
Chicago Fire 2 - 1 Tulsa Roughnecks Mai multe informaţii
4 martie Odd 3 - 0 Sandefjord Mai multe informaţii
Haugesund 2 - 2 Åsane Mai multe informaţii
Bodø / Glimt 4 - 1 Tromsø Mai multe informaţii
Kristiansund 1 - 1 Ranheim Mai multe informaţii
Sarpsborg 08 3 - 2 Stabæk Mai multe informaţii
5 martie Lillestrøm 0 - 0 Rosenborg Mai multe informaţii
7 martie SJK 3 - 2 Levanger Mai multe informaţii
Landskrona 2 - 2 AFC Eskilstuna Mai multe informaţii
10 martie Kalmar 1 - 0 Jönköpings Södra Mai multe informaţii
Varberg 2 - 2 Utsikten Mai multe informaţii
Halmstad 0 - 11 Husqvarna Mai multe informaţii
SJK 0 - 1 Mjøndalen Mai multe informaţii
11 martie Tromsdalen 1 - 3 Levanger Mai multe informaţii
15 martie HamKam 2 - 1 Åsane Mai multe informaţii
17 martie Halmstad 2 - 1 Trelleborg Mai multe informaţii
Kalmar 1 - 1 Norrköping Mai multe informaţii
Häcken 1 - 1 Sirius Mai multe informaţii
Levanger 0 - 3 Ranheim Mai multe informaţii
18 martie Ullensaker / Kisa 4 - 3 Stabæk Mai multe informaţii
Fredrikstad 0 - 1 Mjøndalen Mai multe informaţii
Hammarby 3 - 0 Mariehamn Mai multe informaţii
HamKam 1 - 2 Sogndal Mai multe informaţii
19 martie Odd ANUL Fram<