Meciuri amicale

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
4 ianuarie Malaga 1 - 2 Hamburger SV Mai multe informaţii
VV Jonathan 2 - 6 FC Dordrecht Mai multe informaţii
5 ianuarie Leverkusen 2 - 1 Greuther Fürth Mai multe informaţii
FC Heidenheim 1846 2 - 1 SpVgg Unterhaching Mai multe informaţii
Caen II 1 - 1 Quevilly Rouen Mai multe informaţii
St. Pauli 1 - 3 Wolfsburg Mai multe informaţii
NEC Nijmegen 6 - 0 Quick Boys Mai multe informaţii
Clermont 4 - 1 Orléans Mai multe informaţii
MSV Duisburg 1 - 1 Günnigfeld Mai multe informaţii
TEC 2 - 5 TOP Oss Mai multe informaţii
6 ianuarie Rennes II 0 - 2 Brest Mai multe informaţii
Baník Ostrava 2 - 1 Hlučín Mai multe informaţii
FK Jablonec 4 - 1 Sokol Velké Hamry Mai multe informaţii
Ajax II 2 - 3 FC Volendam Mai multe informaţii
Hoffenheim 2 - 2 SBV Excelsior Mai multe informaţii
Utrecht II 4 - 1 Groningen II Mai multe informaţii
Leverkusen 2 - 2 SC Preußen 06 Mü… Mai multe informaţii
Carl Zeiss Jena 2 - 3 Jahn Regensburg Mai multe informaţii
Sankt Gallen 2 - 1 Mainz Mai multe informaţii
Telstar 1 - 0 Sparta Rotterdam Mai multe informaţii
Bielefeld 2 - 1 Hannover 96 Mai multe informaţii
VVV Venlo 4 - 0 De Graafschap Mai multe informaţii
Emmen 5 - 0 ACV Mai multe informaţii
Twente Enschede 1 - 2 Stuttgart Mai multe informaţii
SG Dynamo Dresden 1 - 2 Wolfsburg Mai multe informaţii
MVV Maastricht 2 - 0 Barendrecht Mai multe informaţii
PSV II 5 - 1 IJsselmeervogels Mai multe informaţii
Ajaccio 2 - 0 Furiani-Agliani Mai multe informaţii
Frankfurt 3 - 1 Erzgebirge Aue Mai multe informaţii
RB Leipzig 2 - 0 Dukla Praga Mai multe informaţii
Noordwijk 3 - 4 FC Dordrecht Mai multe informaţii
DOVO 0 - 4 RKC Waalwijk Mai multe informaţii
Eintracht Brauns… 0 - 4 NEC Nijmegen Mai multe informaţii
Bursaspor 3 - 2 Altınordu Mai multe informaţii
Leonidas 4 - 5 Sligo Rovers Mai multe informaţii
7 ianuarie Viktoria Plzen 3 - 0 Ústí nad Orlicí Mai multe informaţii
Werder Bremen ANUL Antwerp Mai multe informaţii
Freiburg 2 - 0 Kaiserslautern Mai multe informaţii
Abcoude ANUL Utrecht II Mai multe informaţii
Schalke 04 2 - 1 Genk Mai multe informaţii
Emmen 1 - 1 Sportfreunde Lotte Mai multe informaţii
Mainz 0 - 3 Borussia Mönchen… Mai multe informaţii
Werder Bremen 4 - 0 Twente Enschede Mai multe informaţii
Würzburger Kickers 0 - 0 FC Utrecht Mai multe informaţii
Freiburg 1 - 1 Hamburger SV Mai multe informaţii
8 ianuarie Stuttgart 5 - 2 Oostende Mai multe informaţii
Bolton 2 - 3 Magdeburg Mai multe informaţii
Young Boys 6 - 1 Vaduz Mai multe informaţii
9 ianuarie Sparta Praga 7 - 2 Táborsko Mai multe informaţii
Jahn Regensburg 3 - 3 LASK Linz Mai multe informaţii
Hannover 96 4 - 1 Paderborn Mai multe informaţii
SV Darmstadt 98 3 - 0 Waasland-Beveren Mai multe informaţii
Chemnitzer 1 - 1 Germania Egestorf Mai multe informaţii
Gent 1 - 0 FC Nürnberg Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldorf 1 - 3 Standard Liège Mai multe informaţii
FC Zwolle ANUL Sparta Rotterdam Mai multe informaţii
Susteren 2 - 1 Fortuna Sittard Mai multe informaţii
10 ianuarie Baník Ostrava 7 - 0 Valašské Meziříčí Mai multe informaţii
VfL Osnabrück 0 - 1 Ingolstadt Mai multe informaţii
Patronato 1 - 2 Colón Santa Fe Mai multe informaţii
San Martín de Sa… 1 - 0 Unión Santa Fe Mai multe informaţii
Schaffhausen 2 - 0 FC Zürich Mai multe informaţii
Energie Cottbus 0 - 4 Hallescher FC Mai multe informaţii
FK Jablonec 6 - 0 Oberlausitz Neug… Mai multe informaţii
Erzgebirge Aue 0 - 2 Oostende Mai multe informaţii
Union Berlin 3 - 1 Gent Mai multe informaţii
Bochum SUSP Atlético Baleares Mai multe informaţii
Club Brugge 2 - 1 FC Groningen Mai multe informaţii
FC Heidenheim 1846 3 - 1 Antwerp Mai multe informaţii
Sturm Graz 4 - 2 Allerheiligen Mai multe informaţii
Mechelen 2 - 2 Ingolstadt Mai multe informaţii
Písek 1 - 4 FK Teplice Mai multe informaţii
Viktoria Plzen 7 - 4 Jiskra Domažlice Mai multe informaţii
11 ianuarie River Plate 5 - 1 Miami United Mai multe informaţii
Kaiserslautern 1 - 2 Marbella Mai multe informaţii
SV Kapfenberg 0 - 1 Wolfsberger AC Mai multe informaţii
Villalba Ocres Moca 0 - 9 Perugia Mai multe informaţii
Hereenveen 0 - 0 Anderlecht Mai multe informaţii
Sankt Pölten 1 - 2 Karabakh Mai multe informaţii
Bielefeld 2 - 0 Genk Mai multe informaţii
Kaiserslautern 1 - 3 Sparta Rotterdam Mai multe informaţii
Slavia Praga 2 - 4 Linense Mai multe informaţii
SV Sandhausen 3 - 1 SpVgg Unterhaching Mai multe informaţii
St. Pauli 1 - 0 Tianjin Quanjian Mai multe informaţii
12 ianuarie Vålerenga 3 - 0 Strømmen Mai multe informaţii
Grasshopper Zürich ANUL VfB Stuttgart II Mai multe informaţii
Sturm Graz 2 - 2 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Stabæk 5 - 1 Asker Mai multe informaţii
Sturm Graz 2 - 2 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Hibernian 1 - 3 Willem II Mai multe informaţii
Union Berlin 2 - 3 Wehen Wiesbaden Mai multe informaţii
SV Darmstadt 98 0 - 0 Würzburger Kickers Mai multe informaţii
SBV Vitesse 1 - 1 Hearts Mai multe informaţii
Holstein Kiel 2 - 2 Sint Truidense Mai multe informaţii
Thun 5 - 2 Rapperswil-Jona Mai multe informaţii
AZ Alkmaar 2 - 2 Sankt Gallen Mai multe informaţii
Heracles Almelo 2 - 3 Karlsruher SC Mai multe informaţii
Partick Thistle 2 - 1 Shanghai Shenhua Mai multe informaţii
Neuchâtel Xamax 0 - 5 Breitenrain Mai multe informaţii
FC Salzburg 13 - 1 Wals-Grünau Mai multe informaţii
13 ianuarie Sigma Olomouc 5 - 0 Prostějov Mai multe informaţii
Leverkusen 1 - 1 Sportfreunde Lotte Mai multe informaţii
Vyškov 1 - 6 FC Brno Mai multe informaţii
MFK Karviná 2 - 2 Górnik Zabrze Mai multe informaţii
Mladá Boleslav 2 - 0 Sokol Zápy Mai multe informaţii
Žilina 0 - 0 Pohronie Mai multe informaţii
Piast Gliwice 2 - 0 Jastrzębie Mai multe informaţii
Chemnitzer 5 - 0 Henan Jianye Mai multe informaţii
Spišská Nová Ves 1 - 5 Tatran Prešov Mai multe informaţii
Senica 1 - 0 Dunajská Lužná Mai multe informaţii
Sigma Olomouc 7 - 0 Hlučín Mai multe informaţii
AGF Aarhus 4 - 0 Aarhus Fremad Mai multe informaţii
Spartak Trnava 3 - 5 SFC Opava Mai multe informaţii
Bischofshofen 1 - 7 Hartberg Mai multe informaţii
Lucan United 1 - 0 Shamrock Rovers Mai multe informaţii
Zlaté Moravce 3 - 1 Sereď Mai multe informaţii
HJK 3 - 4 Hammarby Mai multe informaţii
Brøndby 4 - 1 Roskilde Mai multe informaţii
Baník Ostrava 3 - 0 Trenčín Mai multe informaţii
Nordsjælland 3 - 2 FC Helsingør Mai multe informaţii
Tigre 2 - 3 Fénix Mai multe informaţii
Ajax Amsterdam 5 - 1 Lyngby Mai multe informaţii
FC Slovácko 1 - 0 Teuta Durrës Mai multe informaţii
Miedź Legnica 1 - 2 Arka Gdynia Mai multe informaţii
Hansa Rostock 2 - 1 SønderjyskE Mai multe informaţii
Chacarita Juniors 0 - 0 Colegiales Mai multe informaţii
Viktoria Plzen 6 - 0 Baník Sokolov Mai multe informaţii
Sonnenhof Großaspach 0 - 2 Jahn Regensburg Mai multe informaţii
Dukla Praga 2 - 0 Oberlausitz Neug… Mai multe informaţii
Rheindorf Altach 3 - 1 Wattens Mai multe informaţii
Lillestrøm 1 - 1 Florø Mai multe informaţii
Puszcza Niepołomice 0 - 2 MKS Cracovia Mai multe informaţii
San Martín de Sa… 3 - 1 Alvarado Mai multe informaţii
Austria Viena 6 - 2 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
Spartak Trnava 3 - 2 SFC Opava Mai multe informaţii
Olimpo 0 - 2 Instituto AC Córdoba Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC 3 - 1 Ebreichsdorf Mai multe informaţii
Thun 7 - 1 Wohlen Mai multe informaţii
Rapid Viena 1 - 1 Zlín Mai multe informaţii
Parma 2 - 1 Livorno Mai multe informaţii
Venezia 2 - 2 Pordenone Mai multe informaţii
Novara 3 - 0 Albinoleffe Mai multe informaţii
Mestre 2 - 1 Cittadella Mai multe informaţii
Südtirol 1 - 0 Wacker Innsbruck Mai multe informaţii
Atlético Baleares ANUL Bochum Mai multe informaţii
Admira 3 - 0 Gyirmót Mai multe informaţii
Empoli 0 - 0 Pontedera Mai multe informaţii
Frosinone 2 - 0 Avellino Mai multe informaţii
Pro Vercelli 1 - 0 Cuneo Mai multe informaţii
Siena 2 - 1 Virtus Entella Mai multe informaţii
Pogon Szczecin 1 - 1 Chojniczanka Cho… Mai multe informaţii
Cremonese 3 - 1 Giana Erminio Mai multe informaţii
Cobh Ramblers 0 - 1 Cork City Mai multe informaţii
Hearts 0 - 5 FC Nürnberg Mai multe informaţii
Feyenoord 2 - 1 FC Luzern Mai multe informaţii
Ajax Amsterdam 1 - 1 MSV Duisburg Mai multe informaţii
Belgrano 1 - 1 Newell s Old Boys Mai multe informaţii
FC Wil 2 - 2 Austria Lustenau Mai multe informaţii
FC Groningen 1 - 3 SG Dynamo Dresden Mai multe informaţii
14 ianuarie Arsenal Sarandí 1 - 1 Estudiantes La Plata Mai multe informaţii
Defensa y Justicia 1 - 3 Rivadavia Necochea Mai multe informaţii
FK Jablonec ANUL Viktoria Zizkov Mai multe informaţii
Lech Poznan 4 - 3 Polonia Środa Mai multe informaţii
Victoria Hamburg 1 - 3 LSK Hansa Mai multe informaţii
Emmen 0 - 2 Twente Enschede Mai multe informaţii
FC Lugano 5 - 1 Chiasso Mai multe informaţii
Kickers Offenbach 0 - 1 TSV Steinbach Mai multe informaţii
Monza Brianza 1 - 1 Renate Mai multe informaţii
Energie Cottbus 0 - 4 Magdeburg Mai multe informaţii
Catania 2 - 1 FC Sion Mai multe informaţii
LASK Linz 2 - 1 FC Heidenheim 1846 Mai multe informaţii
SV Sandhausen 0 - 3 Young Boys Mai multe informaţii
FC Basel 1 - 1 Tianjin Quanjian Mai multe informaţii
Santa Fe 2 - 1 River Plate Mai multe informaţii
Sport Recife 2 - 0 Atlético Tucumán Mai multe informaţii
15 ianuarie LASK Linz 1 - 0 Vaduz Mai multe informaţii
Liefering 3 - 3 Wolfsberger AC Mai multe informaţii
MSV Duisburg 2 - 2 Beijing Guoan Mai multe informaţii
VVV Venlo 7 - 1 Venray Mai multe informaţii
Linfield 6 - 3 Sligo Rovers Mai multe informaţii
Arsenal Sarandí 1 - 1 San Telmo Mai multe informaţii
16 ianuarie Korona Kielce ANUL Grasshopper Zürich Mai multe informaţii
Slavoj Trebišov 1 - 4 Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Sigma Olomouc 7 - 3 Hradec Králové Mai multe informaţii
Mladá Boleslav 3 - 1 Loko Vltavín Mai multe informaţii
Eintracht Brauns… 1 - 3 Hertha Berlin II Mai multe informaţii
Defensa y Justicia ANUL Instituto AC Córdoba Mai multe informaţii
Korona Kielce 0 - 0 Sepsi Mai multe informaţii
Austria Viena 1 - 1 Floridsdorfer AC Mai multe informaţii
Holstein Kiel 1 - 2 Seoul Mai multe informaţii
Sankt Gallen 1 - 1 Sturm Graz Mai multe informaţii
FC Luzern 1 - 1 Shanghai Shenhua Mai multe informaţii
SV Mattersburg 2 - 2 Ulsan Mai multe informaţii
Nové Mesto nad Váhom 1 - 4 Nitra Mai multe informaţii
Kolding IF 0 - 3 SønderjyskE Mai multe informaţii
Erzgebirge Aue 0 - 1 Rot Weiss Erfurt Mai multe informaţii
Admira 4 - 0 Ebreichsdorf Mai multe informaţii
Traiskirchen 1 - 2 Sankt Pölten Mai multe informaţii
Austria Wien II 0 - 0 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldorf 2 - 0 Borussia Mönchen… Mai multe informaţii
17 ianuarie Newell s Old Boys ANUL Huachipato Mai multe informaţii
Ústí nad Labem 3 - 3 FK Teplice Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava 4 - 2 Dynamo Ceské Bud… Mai multe informaţii
MFK Karviná 1 - 0 Třinec Mai multe informaţii
Villarreal II 2 - 1 Wisla Cracovia Mai multe informaţii
Arka Gdynia 3 - 2 Bytovia Bytów Mai multe informaţii
DAC 5 - 0 Inter Bratislava Mai multe informaţii
Argentinos Juniors 2 - 0 Flandria Mai multe informaţii
Atlético Tucumán 3 - 1 Gimnasia La Plata Mai multe informaţii
Tigre 2 - 0 Villa Dálmine Mai multe informaţii
Estudiantes La Plata 1 - 1 All Boys Mai multe informaţii
San Martín de Sa… 2 - 1 Deportivo Santam… Mai multe informaţii
Zaglebie Lubin 3 - 0 Odra Opole Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava 1 - 1 Dynamo Ceské Bud… Mai multe informaţii
Qəbələ 0 - 1 FC Zürich Mai multe informaţii
Brøndby 2 - 1 Fremad Amager Mai multe informaţii
Rheindorf Altach 0 - 2 Grasshopper Zürich Mai multe informaţii
FC Nürnberg 2 - 1 Dukla Praga Mai multe informaţii
Spartak Trnava 1 - 2 Vorskla Poltava Mai multe informaţii
Liptovský Mikuláš 1 - 1 Tatran Prešov Mai multe informaţii
Senica ANUL Šamorín Mai multe informaţii
Zlaté Moravce 5 - 1 Komárno Mai multe informaţii
Zaglebie Sosnowiec 2 - 2 MKS Cracovia Mai multe informaţii
SV Ried 0 - 0 FK Pribram Mai multe informaţii
München 1860 2 - 3 Wacker Innsbruck Mai multe informaţii
Eintracht Brauns… 3 - 0 Energie Cottbus Mai multe informaţii
FC Salzburg 0 - 2 Young Boys Mai multe informaţii
Pescara 3 - 1 FC Lugano Mai multe informaţii
Ñublense 0 - 2 Huachipato Mai multe informaţii
SV Darmstadt 98 2 - 2 Greuther Fürth Mai multe informaţii
AGF Aarhus 2 - 0 Brabrand Mai multe informaţii
FC Basel 1 - 2 Viktoria Plzen Mai multe informaţii
Sparta Praga 4 - 1 Tianjin Quanjian Mai multe informaţii
Vålerenga 0 - 1 Neuchâtel Xamax Mai multe informaţii
Malaga 1 - 1 Lausanne Mai multe informaţii
Union Berlin 1 - 1 Ingolstadt Mai multe informaţii
St. Pauli 1 - 1 Bochum Mai multe informaţii
Rosenborg 4 - 1 Kolstad Mai multe informaţii
Kaiserslautern 1 - 0 Midtjylland Mai multe informaţii
18 ianuarie Arsenal Sarandí 02 : 00 Brown de Adrogué Mai multe informaţii
Chacarita Juniors ANUL Deportivo Morón Mai multe informaţii
Boca Juniors ANUL Aldosivi Mai multe informaţii
Gryf Wejherowo 12 : 00 Wisla Plock Mai multe informaţii
Viitorul 14 : 00 Grasshopper Zürich Mai multe informaţii
FC Copenhaga 14 : 15 Vejle Mai multe informaţii
Wolfsberger AC 15 : 00 Rudar Mai multe informaţii
CSM Iaşi 15 : 00 Rostov Mai multe informaţii
Silkeborg 15 : 00 Horsens Mai multe informaţii
Troina 16 : 00 FC Sion Mai multe informaţii
Rapid Viena 16 : 30 Beijing Renhe Mai multe informaţii
FC Luzern 17 : 00 Lokomotiv Moskva Mai multe informaţii
Dinamo Moskva 17 : 00 Gaz Metan Mediaş Mai multe informaţii
Spartak Moskva 17 : 00 Shanghai SIPG Mai multe informaţii
Roskilde 18 : 00 Greve Mai multe informaţii
19 ianuarie Korona Kielce - CSM Iaşi Mai multe informaţii
Arsenal Sarandí - Atlético Tucumán Mai multe informaţii
CFR Cluj - Wisla Cracovia Mai multe informaţii
Sandecja Nowy Sącz - Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Ružomberok 12 : 00 Lokomotíva Košice Mai multe informaţii
Stabæk 14 : 00 Kongsvinger Mai multe informaţii
SønderjyskE 14 : 00 Fredericia Mai multe informaţii
Midtjylland 14 : 00 Hobro Mai multe informaţii
Nykøbing 14 : 00 Odense Mai multe informaţii
SG Dynamo Dresden 15 : 00 Mladá Boleslav Mai multe informaţii
FC Heidenheim 1846 15 : 00 Austria Lustenau Mai multe informaţii
Liefering 15 : 00 Jahn Regensburg Mai multe informaţii
Lillestrøm 15 : 00 Strømmen Mai multe informaţii
Lech Poznan 15 : 00 Zorya Luhansk Mai multe informaţii
Ružomberok 15 : 00 Vítkovice Mai multe informaţii
Thun 16 : 00 Schaffhausen Mai multe informaţii
Notodden 16 : 00 Sandefjord Mai multe informaţii
Sankt Gallen 17 : 30 Dinamo Kiev Mai multe informaţii
SV Mattersburg 17 : 30 Servette Mai multe informaţii
Start 18 : 00 Flekkerøy Mai multe informaţii
SV Kapfenberg 19 : 00 Voitsberg Mai multe informaţii
Bodø / Glimt 19 : 00 Mjølner Mai multe informaţii
Örebro 20 : 00 Linköping City Mai multe informaţii
Rot Weiss Essen 20 : 30 Bielefeld Mai multe informaţii
Levanger 21 : 00 Namsos Mai multe informaţii
Larne ANUL Derry City Mai multe informaţii
Waterford 21 : 30 Wexford Mai multe informaţii
Bray Wanderers 21 : 45 UCD Mai multe informaţii
20 ianuarie Argentinos Juniors - Comunicaciones Mai multe informaţii
Tigre - Deportivo Morón Mai multe informaţii
Jagiellonia Bial… - Vorskla Poltava Mai multe informaţii
Estudiantes La Plata - Chacarita Juniors Mai multe informaţii
Atlético Rafaela - Newell s Old Boys Mai multe informaţii
AS Roma ANUL Ludogorets Mai multe informaţii
Viktoria Plzen - FC Salzburg Mai multe informaţii
Austria Viena - Górnik Zabrze Mai multe informaţii
LASK Linz - Yanbian Funde Mai multe informaţii
Zlaté Moravce - Slovan Duslo Šaľa Mai multe informaţii
Trenčín - Nové Mesto nad Váhom Mai multe informaţii
Slovan Bratislava - Krylya Sovetov Mai multe informaţii
Bischofshofen - Wacker Innsbruck Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC - Bruck Mai multe informaţii
MKS Cracovia - Stal Mielec Mai multe informaţii
Pogon Szczecin - Voluntari Mai multe informaţii
Slavia Praga 11 : 00 Viktoria Zizkov Mai multe informaţii
Vlašim 12 : 00 FK Teplice Mai multe informaţii
MFK Karviná 12 : 00 Piast Gliwice Mai multe informaţii
FC Slovácko 12 : 00 Vítkovice Mai multe informaţii
Zlín 12 : 00 SFC Opava Mai multe informaţii
Senica 12 : 00 Dubnica Mai multe informaţii
HB Køge 12 : 00 Avarta Mai multe informaţii
Szombathelyi Haladás 12 : 30 Tatran Prešov Mai multe informaţii
Randers 13 : 00 Vejle Mai multe informaţii
Žilina 13 : 00 Baník Ostrava Mai multe informaţii
AGF Aarhus 13 : 00 Vendsyssel Mai multe informaţii
Shamrock Rovers 13 : 00 Longford Town Mai multe informaţii
Slask Wroclaw 13 : 00 Miedź Legnica Mai multe informaţii
Malmö FF 14 : 00 Fremad Amager Mai multe informaţii
IFK Göteborg 14 : 00 Aalborg Mai multe informaţii
Nordsjælland 14 : 00 Lyngby Mai multe informaţii
Zlín 14 : 00 SFC Opava Mai multe informaţii
SV Innsbruck 14 : 00 Wattens Mai multe informaţii
Podbrezová 14 : 00 Lokomotíva Zvolen Mai multe informaţii
FC Brno 15 : 00 Nitra Mai multe informaţii
Sigma Olomouc 15 : 00 DAC Mai multe informaţii
Energie Cottbus 15 : 00 Dukla Praga Mai multe informaţii
Aachen 15 : 00 Bochum Mai multe informaţii
Frej 15 : 00 AIK Mai multe informaţii
Sirius 15 : 00 GIF Sundsvall Mai multe informaţii
Traiskirchen 15 : 00 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
Hartberg 15 : 00 Neusiedl Mai multe informaţii
Brommapojkarna 15 : 00 Hammarby Mai multe informaţii
Siarka 15 : 00 MKS Cracovia Mai multe informaţii
Sonsbeck 15 : 30 Fortuna Düsseldorf Mai multe informaţii
Thun 16 : 00 Breitenrain Mai multe informaţii
Elfsborg 16 : 00 Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
Mayo League 16 : 00 Sligo Rovers Mai multe informaţii
Hajduk Split 17 : 00 FC Zürich Mai multe informaţii
FC Basel 17 : 00 Sturm Graz Mai multe informaţii
AFC Eskilstuna 17 : 00 Eskilstuna City Mai multe informaţii
Qarabağ 17 : 00 Lechia Gdansk Mai multe informaţii
Shamrock Rovers 17 : 00 Cobh Ramblers Mai multe informaţii
SV Mattersburg 17 : 00 FC Aarau Mai multe informaţii
Dinamo Kiev 17 : 30 Haugesund Mai multe informaţii
Limerick 20 : 20 Galway United Mai multe informaţii
Atlético San Jorge 23 : 00 River Plate Mai multe informaţii
21 ianuarie Akhmat Grozny - Jagiellonia Bial… Mai multe informaţii
Korona Kielce - Olimpik Donetsk Mai multe informaţii
Reichenau 11 : 30 Wattens Mai multe informaţii
Nykøbing 13 : 00 Slagelse B&I Mai multe informaţii
Kolding IF 14 : 15 Brabrand Mai multe informaţii
CSKA Moskva 17 : 00 Vålerenga Mai multe informaţii
22 ianuarie Rapid Viena - CFR Cluj Mai multe informaţii
Arka Gdynia - Botoşani Mai multe informaţii
Austria Viena - Dinamo Bucureşti Mai multe informaţii
CSKA Moskva 13 : 00 Horsens Mai multe informaţii
Brøndby 14 : 00 Guangzhou Evergrande Mai multe informaţii
Shkendija 14 : 30 FC Zürich Mai multe informaţii
Zenit 17 : 00 FC Copenhaga Mai multe informaţii
SV Mattersburg 17 : 00 FC Saarbrücken Mai multe informaţii
Sheriff YC 21 : 30 Derry City Mai multe informaţii
23 ianuarie Mladá Boleslav - Varnsdorf Mai multe informaţii
Górnik Zabrze - Astra Mai multe informaţii
CSM Iaşi - Sandecja Nowy Sącz Mai multe informaţii
Lokomotiv Moskva - Tianjin Quanjian Mai multe informaţii
Lech Poznan - Etar Mai multe informaţii
Spartak Trnava - Rostov Mai multe informaţii
Senica - Sereď Mai multe informaţii
Liefering - Mönchengladbach II Mai multe informaţii
Concordia Chiajna - Pogon Szczecin Mai multe informaţii
Nieciecza - Dinamo Bucureşti Mai multe informaţii
Wisla Cracovia - Videoton Mai multe informaţii
Leverkusen 12 : 00 SC Rot Weiss Obe… Mai multe informaţii
Sankt Pölten 12 : 00 Dinamo Moskva Mai multe informaţii
Podbrezová 14 : 00 Poprad Mai multe informaţii
Hobro 15 : 00 Skive Mai multe informaţii
Slavoj Vyšehrad 15 : 30 FK Teplice Mai multe informaţii
Thun 16 : 00 FC Wil Mai multe informaţii
SV Ried 16 : 00 Gurten Mai multe informaţii
Rheindorf Altach 16 : 30 Pogon Szczecin Mai multe informaţii
Wacker Innsbruck 16 : 30 Wacker Innsbruck II Mai multe informaţii
Sturm Graz 17 : 00 Dinamo Kiev Mai multe informaţii
FC Luzern 17 : 00 Chiasso Mai multe informaţii
Häcken 19 : 00 Utsikten Mai multe informaţii
Bruck 19 : 30 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
Örebro 20 : 00 Karlslund Mai multe informaţii
Drogheda United 21 : 45 Bohemians Mai multe informaţii
Dundalk 21 : 45 Cabinteely Mai multe informaţii
24 ianuarie MFK Karviná - Frýdek-Místek Mai multe informaţii
Jagiellonia Bial… - Viitorul Mai multe informaţii
Viktoria Plzen - Shanghai Shenhua Mai multe informaţii
Arka Gdynia - Vorskla Poltava Mai multe informaţii
Austria Viena - Anorthosis Mai multe informaţii
Slovan Bratislava - Olimpik Donetsk Mai multe informaţii
Krško - Ružomberok Mai multe informaţii
Mezőkövesd-Zsóry - Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC - Neudörfl Mai multe informaţii
FC Lugano - Gavorrano Mai multe informaţii
Sigma Olomouc 11 : 00 SFC Opava Mai multe informaţii
Amkar Perm' 12 : 00 Korona Kielce Mai multe informaţii
Gyirmót 12 : 00 DAC Mai multe informaţii
Zlín 14 : 00 Zlaté Moravce Mai multe informaţii
GIF Sundsvall 14 : 00 Östersunds FK Mai multe informaţii
Vlašim 15 : 00 Dukla Praga Mai multe informaţii
FC Basel 15 : 00 Winterthur Mai multe informaţii
UCD 16 : 00 Derry City Mai multe informaţii
Thun 17 : 00 FC Sion Mai multe informaţii
Vålerenga 17 : 00 Silkeborg Mai multe informaţii
Fremad Amager 17 : 00 Helsingborg Mai multe informaţii
Örebro 20 : 00 Rynninge Mai multe informaţii
25 ianuarie Wisla Plock - Ufa Mai multe informaţii
Akhmat Grozny - Alanyaspor Mai multe informaţii
Odd - Shanghai Shenhua Mai multe informaţii
CSKA Sofia - Aalborg Mai multe informaţii
Pogon Szczecin - Aktobe Mai multe informaţii
Odense 13 : 00 Vejle Mai multe informaţii
FC Copenhaga 14 : 00 Guangzhou Evergrande Mai multe informaţii
Sparta Praga 15 : 00 Loko Vltavín Mai multe informaţii
Zenit 17 : 00 Slavia Praga Mai multe informaţii
Frej 17 : 00 Dalkurd Mai multe informaţii
FCSB 17 : 00 Admira Mai multe informaţii
Mjøndalen 17 : 30 Sandefjord Mai multe informaţii
26 ianuarie Lech Poznan - Hajduk Split Mai multe informaţii
Austria Viena - Slovan Liberec Mai multe informaţii
Sankt Pölten - Tromsø Mai multe informaţii
Žilina - Liaoning Kaixin Mai multe informaţii
Sotra - Nest-Sotra Mai multe informaţii
Midtjylland 14 : 00 Vendsyssel Mai multe informaţii
Podbrezová 14 : 00 Liptovský Mikuláš Mai multe informaţii
Ullensaker / Kisa 15 : 00 Stabæk Mai multe informaţii
Nykøbing 16 : 00 Roskilde Mai multe informaţii
SV Kapfenberg 19 : 00 Aluminij Mai multe informaţii
Levanger 19 : 00 Steinkjer Mai multe informaţii
Malmö FF 20 : 00 Flora Mai multe informaţii
Galway United 21 : 45 Sligo Rovers Mai multe informaţii
Bohemians 21 : 45 Finn Harps Mai multe informaţii
27 ianuarie Dinamo Zagreb - SønderjyskE Mai multe informaţii
Górnik Zabrze - Partizan Mai multe informaţii
Legia Varşovia - Silkeborg Mai multe informaţii
Lokomotiv Moskva - Östersunds FK Mai multe informaţii
Trelleborg - Värnamo Mai multe informaţii
Domžale - Ružomberok Mai multe informaţii
Trenčín - Hajduk Split Mai multe informaţii
SFC Opava - Nitra Mai multe informaţii
Slovan Bratislava - Vojvodina Mai multe informaţii
Zlaté Moravce - Siófok Mai multe informaţii
Sankt Gallen - Austria Lustenau Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC - Traiskirchen Mai multe informaţii
Kolding IF - Odder Mai multe informaţii
Vejle - Kjellerup Mai multe informaţii
Skive - Thisted Mai multe informaţii
Wisla Cracovia - Seoul Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava 11 : 00 Bystřice nad Per… Mai multe informaţii
Viborg 12 : 00 Randers Mai multe informaţii
Baník Ostrava 12 : 00 Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
FC Wil 12 : 00 Grasshopper Zürich Mai multe informaţii
Beroe 12 : 00 Amkar Perm' Mai multe informaţii
Zlín 12 : 00 Třinec Mai multe informaţii
FC Salzburg 12 : 00 SV Ried Mai multe informaţii
Ústí nad Labem 12 : 00 Dukla Praga Mai multe informaţii
Frem 1886 12 : 50 Roskilde Mai multe informaţii
Halmstad 14 : 00 Falkenberg Mai multe informaţii
AIK 14 : 00 Inter Turku Mai multe informaţii
FC Basel 14 : 30 FC Luzern Mai multe informaţii
Young Boys 15 : 00 Chiasso Mai multe informaţii
LASK Linz 15 : 00 Hartberg Mai multe informaţii
Rheindorf Altach 15 : 30 FC Zürich Mai multe informaţii
Grödig 15 : 30 Wattens Mai multe informaţii
Sturm Graz 15 : 30 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
Häcken 16 : 00 Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
Thun 16 : 00 Lausanne Mai multe informaţii
Sirius 16 : 00 Brommapojkarna Mai multe informaţii
Vaduz 16 : 00 Wacker Innsbruck Mai multe informaţii
SV Mattersburg 16 : 00 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Sogndal 16 : 30 Lillestrøm Mai multe informaţii
AFC Eskilstuna 17 : 00 Karlslund Mai multe informaţii
IFK Göteborg 17 : 00 Stabæk Mai multe informaţii
Nordsjælland 17 : 00 Guizhou Zhicheng Mai multe informaţii
Young Boys 17 : 30 Neuchâtel Xamax Mai multe informaţii
Dundalk 19 : 00 Drogheda United Mai multe informaţii
28 ianuarie Górnik Zabrze - FK Teplice Mai multe informaţii
Concordia Chiajna - Mladá Boleslav Mai multe informaţii
Wisla Plock - Zirka Mai multe informaţii
Jagiellonia Bial… - Kapaz Mai multe informaţii
Ranheim - Kolstad Mai multe informaţii
FC Lugano - FC Wil Mai multe informaţii
Arka Gdynia - Sileks Mai multe informaţii
Esbjerg - Kolding IF Mai multe informaţii
Zenit 15 : 00 Guangzhou Evergrande Mai multe informaţii
Rapid Viena 15 : 00 FC Slovácko Mai multe informaţii
Lyngby 16 : 00 HB Køge Mai multe informaţii
Odd 17 : 00 Horsens Mai multe informaţii
Ballisodare Utd 21 : 45 Sligo Rovers Mai multe informaţii
29 ianuarie Brann - Elfsborg Mai multe informaţii
Astana - Žilina Mai multe informaţii
Slavia Praga 14 : 00 Brøndby Mai multe informaţii
Zaglebie Lubin 16 : 00 Hobro Mai multe informaţii
Brann II 19 : 00 Nest-Sotra Mai multe informaţii
30 ianuarie Wisla Plock - Nitra Mai multe informaţii
Třinec - Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Podbrezová - Veres Mai multe informaţii
Zlaté Moravce - Dugopolje Mai multe informaţii
Austria Lustenau - Stuttgart Mai multe informaţii
Spartak Moskva 12 : 00 CSKA Sofia Mai multe informaţii
Shinnik 12 : 00 Baník Ostrava Mai multe informaţii
Baník Ostrava 16 : 00 SønderjyskE Mai multe informaţii
Hradec Králové 17 : 00 FC Brno Mai multe informaţii
FC Luzern 17 : 00 Rapperswil-Jona Mai multe informaţii
Şahtior Doneţk 18 : 00 FC Copenhaga Mai multe informaţii
Bohemians 21 : 45 Longford Town Mai multe informaţii
31 ianuarie Shakhtyor - FK Teplice Mai multe informaţii
Slavia Praga - Guangzhou Evergrande Mai multe informaţii
Čukarički - Mladá Boleslav Mai multe informaţii
Sparta Praga - Aalborg Mai multe informaţii
Slovan Bratislava - Újpest Mai multe informaţii
DAC - Željezničar Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC - Austria Wien II Mai multe informaţii
Crvena Zvezda 12 : 00 Amkar Perm' Mai multe informaţii
Anzhi 12 : 00 Sumqayıt Mai multe informaţii
Dynamo Ceské Bud… 14 : 00 Vysocina Jihlava Mai multe informaţii
Dynamo Ceské Bud… 16 : 00 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Odd 17 : 00 Nordsjælland Mai multe informaţii
1 februarie Legia Varşovia - Viktoria Plzen Mai multe informaţii
Jagiellonia Bial… - Karpaty Lviv Mai multe informaţii
Ranheim - Stjørdals-Blink Mai multe informaţii
Dukla Praga - Rostov Mai multe informaţii
Žilina - Shandong Luneng Mai multe informaţii
Triglav - Ružomberok Mai multe informaţii
Strømmen - Stabæk Mai multe informaţii
Sligo Rovers 21 : 45 Finn Harps Mai multe informaţii
2 februarie Dinamo Moskva - Vysocina Jihlava Mai multe informaţii
Sigma Olomouc - Maribor Mai multe informaţii
Lokomotiv Plovdiv - Baník Ostrava Mai multe informaţii
Legia Varşovia - Shanghai Shenxin Mai multe informaţii
Arka Gdynia - Chrobry Głogów Mai multe informaţii
Spartak Trnava - Hradec Králové Mai multe informaţii
Trenčín - Napredak Mai multe informaţii
Slask Wroclaw - Nitra Mai multe informaţii
Podbrezová - Budućnost Mai multe informaţii
Vålerenga 13 : 45 Kristiansund Mai multe informaţii
FC Bayern München II 14 : 30 Wattens Mai multe informaţii
Silkeborg 15 : 00 Randers Mai multe informaţii
Stabæk 15 : 00 Sandefjord Mai multe informaţii
Molde 15 : 00 Bodø / Glimt Mai multe informaţii
SV Kapfenberg 19 : 00 Weiz Mai multe informaţii
3 februarie Partizan - FK Teplice Mai multe informaţii
Slavia Praga - Şahtior Doneţk Mai multe informaţii
Shakhtyor - Mladá Boleslav Mai multe informaţii
Wisla Plock - Arka Gdynia Mai multe informaţii
Real Salt Lake - LA Galaxy Mai multe informaţii
Seattle Sounders - Portland Timbers Mai multe informaţii
Midtjylland - Guangzhou Evergrande Mai multe informaţii
AIK - Midtjylland Mai multe informaţii
Dalkurd - Djurgården Mai multe informaţii
GIF Sundsvall - Helsingborg Mai multe informaţii
Trelleborg - Öster Mai multe informaţii
Sparta Praga - Tianjin Teda Mai multe informaţii
DAC - FC Brno Mai multe informaţii
Górnik Zabrze - Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Zlaté Moravce - Hajduk Split Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC - Waidhofen / Thaya Mai multe informaţii
Vejle - Kolding IF Mai multe informaţii
Skive - Kjellerup Mai multe informaţii
Nieciecza - Wisla Cracovia Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava 11 : 00 Velké Meziříčí Mai multe informaţii
Fremad Amager 11 : 30 Boldklubben 1893 Mai multe informaţii
Trenčín 12 : 00 Dinamo Moskva Mai multe informaţii
FC Slovácko 12 : 00 Hobro Mai multe informaţii
Union Vöcklamarkt 12 : 00 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Roskilde 12 : 00 Avarta Mai multe informaţii
Hartberg 13 : 00 Bad Gleichenberg Mai multe informaţii
Halmstad 14 : 00 GAIS Mai multe informaţii
Nykøbing 14 : 00 Lyngby Mai multe informaţii
Horsens 14 : 00 Esbjerg Mai multe informaţii
Lillestrøm 15 : 00 Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
Aalborg 15 : 00 Thisted Mai multe informaţii
Frej 15 : 00 Brommapojkarna Mai multe informaţii
Balmazújváros Sport 15 : 00 Tatran Prešov Mai multe informaţii
Levanger 15 : 00 Nardo Mai multe informaţii
Slavoj Trebišov 15 : 00 Družstevník Plavnica Mai multe informaţii
Haugesund 16 : 00 Start Mai multe informaţii
Nordsjælland 17 : 00 CSKA Moskva Mai multe informaţii
IFK Göteborg 19 : 00 Odense Mai multe informaţii
Chattanooga 20 : 00 Dallas Mai multe informaţii
FIU Panthers 21 : 00 Minnesota United Mai multe informaţii
New England 21 : 30 Malmö FF Mai multe informaţii
4 februarie Lyngby - SønderjyskE Mai multe informaţii
Zenit - Slovan Bratislava Mai multe informaţii
Dukla Praga - Vardar Mai multe informaţii
Viktoria Plzen - SV Ried Mai multe informaţii
Lech Poznan - Tychy 71 Mai multe informaţii
Zirka - Nitra Mai multe informaţii
Crvena Zvezda 12 : 00 Anzhi Mai multe informaţii
AFC Eskilstuna 13 : 30 Syrianska Mai multe informaţii
Nest-Sotra 17 : 00 Flora Mai multe informaţii
Shelbourne 17 : 00 Limerick Mai multe informaţii
5 februarie Häcken 18 : 00 Astana Mai multe informaţii
6 februarie New England - Cincinnati Mai multe informaţii
GIF Sundsvall - Jönköpings Södra Mai multe informaţii
Olimpik Donetsk - Baník Ostrava Mai multe informaţii
Slovan Bratislava - Veres Mai multe informaţii
DAC - Vojvodina Mai multe informaţii
Ufa - Nitra Mai multe informaţii
Vålerenga 13 : 00 Kongsvinger Mai multe informaţii
Hartberg 19 : 00 Gleisdorf 09 Mai multe informaţii
Levanger 20 : 30 Stjørdals-Blink Mai multe informaţii
7 februarie Zenit - Crvena Zvezda Mai multe informaţii
AIK - Şahtior Doneţk Mai multe informaţii
Dukla Praga - Újpest Mai multe informaţii
Sparta Praga - Spartak Moskva Mai multe informaţii
Spartak Trnava - Zalaegerszegi TE Mai multe informaţii
Skive - Vendsyssel Mai multe informaţii
Dinamo Moskva 12 : 00 Amkar Perm' Mai multe informaţii
Nordsjælland 14 : 30 Roskilde Mai multe informaţii
SV Ried 16 : 30 Shanghai Shenxin Mai multe informaţii
Rosenborg 19 : 00 Byåsen Mai multe informaţii
Jacksonville Armada 21 : 00 Minnesota United Mai multe informaţii
Dundalk 21 : 45 Brentford Mai multe informaţii
8 februarie Iwaki - Vancouver Whitecaps Mai multe informaţii
Podbrezová - Flora Mai multe informaţii
Anzhi 12 : 00 Dinamo Minsk Mai multe informaţii
Brann 15 : 00 Viking Mai multe informaţii
Malmö FF 21 : 30 DC United Mai multe informaţii
9 februarie Consadole Sapporo - Columbus Crew Mai multe informaţii
Vålerenga 13 : 45 Stabæk Mai multe informaţii
Odd 14 : 00 Haugesund Mai multe informaţii
Lillestrøm 17 : 00 Molde Mai multe informaţii
Start 18 : 00 Sandefjord Mai multe informaţii
Ebreichsdorf 19 : 00 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
SV Kapfenberg 19 : 00 Bad Gleichenberg Mai multe informaţii
Wacker Burghausen 19 : 30 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Austria Lustenau 21 : 00 Höchst Mai multe informaţii
Waterford 21 : 30 Shelbourne Mai multe informaţii
Galway United 21 : 45 Bohemians Mai multe informaţii
10 februarie Bohemians Praha 1905 - Ružomberok Mai multe informaţii
Zenit - Maribor Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava - Vlašim Mai multe informaţii
Spartak Trnava - Crvena Zvezda Mai multe informaţii
Sigma Olomouc - Slovan Liberec Mai multe informaţii
Mladá Boleslav - Dynamo Ceské Bud… Mai multe informaţii
Nashville SC - Atlanta United Mai multe informaţii
New York City - LA Galaxy Mai multe informaţii
Montreal Impact - Las Vegas Lights Mai multe informaţii
Arka Gdynia - Chojniczanka Cho… Mai multe informaţii
DAC - Zalaegerszegi TE Mai multe informaţii
Trenčín - Inter Bratislava Mai multe informaţii
Zemplín Michalovce - Lokomotíva Košice Mai multe informaţii
Tatran Prešov - Partizán Bardejov Mai multe informaţii
Floridsdorfer AC - First Vienna Mai multe informaţii
Esbjerg - Ringkøbing Mai multe informaţii
Paksi SE - Vejle Mai multe informaţii
Viborg - Thisted Mai multe informaţii
Fremad Amager 11 : 30 Hvidovre Mai multe informaţii
Hartberg 13 : 00 Sturm Graz II Mai multe informaţii
Næstved 13 : 00 Roskilde Mai multe informaţii
Elfsborg 14 : 00 Örgryte Mai multe informaţii
Nykøbing 14 : 00 Boldklubben 1893 Mai multe informaţii
Frej 15 : 00 Hammarby Mai multe informaţii
Zlín 15 : 00 Slovan Bratislava Mai multe informaţii
Žilina 15 : 00 Poprad Mai multe informaţii
Hartberg 15 : 00 Traiskirchen Mai multe informaţii
Hard 15 : 00 Austria Lustenau Mai multe informaţii
FK Teplice 15 : 30 Táborsko Mai multe informaţii
Baník Ostrava 16 : 00 Odra Petřkovice Mai multe informaţii
Djurgården 16 : 00 Bodø / Glimt Mai multe informaţii
Nykøbing 16 : 00 Holbæk B&I Mai multe informaţii
GIF Sundsvall 16 : 00 Levanger Mai multe informaţii
Shamrock Rovers 17 : 00 Brentford B Mai multe informaţii
AFC Eskilstuna 17 : 30 Arameiska / Syri… Mai multe informaţii
Häcken 18 : 00 Shandong Luneng Mai multe informaţii
Nest-Sotra 18 : 00 Førde Mai multe informaţii
11 februarie Ranheim - Nardo Mai multe informaţii
Sarpsborg 08 - Dinamo Kiev Mai multe informaţii
New York City 05 : 00 LA Galaxy Mai multe informaţii
Budućnost 12 : 00 Amkar Perm' Mai multe informaţii
Örebro 14 : 00 Degerfors Mai multe informaţii
Lysekloster 17 : 00 Nest-Sotra Mai multe informaţii
12 februarie Rosenborg 19 : 00 Stjørdals-Blink Mai multe informaţii
13 februarie Blau Weiss Linz 15 : 00 Táborsko Mai multe informaţii
Norrköping 17 : 00 Jönköpings Södra Mai multe informaţii
Parndorf 20 : 00 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
14 februarie Rosenborg 18 : 30 Melhus Mai multe informaţii
15 februarie Sarpsborg 08 - Rubin Kazan' Mai multe informaţii
New England 02 : 00 Dallas Mai multe informaţii
16 februarie Floridsdorfer AC - Donaufeld Mai multe informaţii
Odd 14 : 00 Stabæk Mai multe informaţii
München 1860 15 : 30 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Hartberg 16 : 00 Krško Mai multe informaţii
FC Bayern München II 16 : 00 Liefering Mai multe informaţii
SV Ried 16 : 00 Dynamo Ceské Bud… Mai multe informaţii
Start 18 : 00 Arendal Mai multe informaţii
Austria Wien II 19 : 00 SV Kapfenberg Mai multe informaţii
Shelbourne 21 : 45 Galway United Mai multe informaţii
17 februarie New York RB - Houston Dynamo Mai multe informaţii
Charleston Battery - Minnesota United Mai multe informaţii
New England - Tucson Mai multe informaţii
Phoenix Rising - Sporting KC Mai multe informaţii
Ranheim - Levanger Mai multe informaţii
Vancouver Whitecaps - Las Vegas Lights Mai multe informaţii
Ringkøbing - Skive Mai multe informaţii
SJ Earthquakes 05 : 00 LA Galaxy Mai multe informaţii
HB Køge 12 : 00 Hvidovre Mai multe informaţii
Akademisk Boldklub 12 : 00 Nykøbing Mai multe informaţii
Rosenborg 12 : 30 Nardo Mai multe informaţii
Wacker Burghausen 15 : 00 Wacker Innsbruck Mai multe informaţii
Wiener Neustadt 15 : 30 Szombathelyi Haladás Mai multe informaţii
AFC Eskilstuna 17 : 00 Västerås SK Mai multe informaţii
Portland Timbers 21 : 00 Dallas Mai multe informaţii
18 februarie Columbus Crew 00 : 00 Atlanta United Mai multe informaţii
Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps Mai multe informaţii
Fremad Amager 11 : 30 Frem 1886 Mai multe informaţii
Dinamo Moskva 12 : 00 BATE Mai multe informaţii
21 februarie Charleston Battery - Columbus Crew Mai multe informaţii
New England - Sporting KC Mai multe informaţii
Brage 16 : 00 AFC Eskilstuna Mai multe informaţii
22 februarie Minnesota United 02 : 30 Atlanta United Mai multe informaţii
24 februarie Minnesota United - Columbus Crew Mai multe informaţii
LA Galaxy - Vancouver Whitecaps Mai multe informaţii
DC United - Las Vegas Lights Mai multe informaţii
Fredericia - Vejle Mai multe informaţii
HB Køge 12 : 00 Skovshoved Mai multe informaţii
Fremad Amager 13 : 00 Landskrona Mai multe informaţii
Brann 17 : 00 Åsane Mai multe informaţii
25 februarie Strømsgodset - Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
GIF Sundsvall - Umeå Mai multe informaţii
Skive - Aarhus Fremad Mai multe informaţii
Esbjerg - Marienlyst Mai multe informaţii
Viborg - Vendsyssel Mai multe informaţii
Charleston Battery 02 : 30 Atlanta United Mai multe informaţii
AFC Eskilstuna 17 : 00 Akropolis Mai multe informaţii
27 februarie Malmö FF 16 : 00 Roskilde Mai multe informaţii
3 martie Strømsgodset - Mjøndalen Mai multe informaţii
Vålerenga - Start Mai multe informaţii
Sogndal 15 : 00 Brann Mai multe informaţii
Molde ANUL Kristiansund Mai multe informaţii
Molde 15 : 00 Aalesund Mai multe informaţii
4 martie Odd 17 : 00 Sandefjord Mai multe informaţii
7 martie Landskrona 18 : 00 AFC Eskilstuna Mai multe informaţii
Levanger 19 : 00 SJK Mai multe informaţii
10 martie Halmstad 14 : 00 Utsikten Mai multe informaţii
Kalmar 14 : 00 Jönköpings Södra Mai multe informaţii
11 martie Tromsdalen 19 : 00 Levanger Mai multe informaţii
15 martie Åsane - HamKam Mai multe informaţii
17 martie Häcken - Örgryte Mai multe informaţii
Halmstad 14 : 00 Trelleborg Mai multe informaţii
Kalmar 16 : 00 Norrköping Mai multe informaţii
18 martie HamKam - Sogndal Mai multe informaţii
21 martie Rosenborg 19 : 00 Levanger Mai multe informaţii
23 martie Vålerenga 13 : 45 Nõmme Kalju Mai multe informaţii
Brann 15 : 00 Sandnes Ulf Mai multe informaţii
24 martie Häcken - Falkenberg Mai multe informaţii
Kalmar 14 : 00 Öster Mai multe informaţii
IFK Göteborg 14 : 00 Örgryte Mai multe informaţii
Brommapojkarna 15 : 00 Djurgården Mai multe informaţii
Örebro 15 : 00 AFC Eskilstuna Mai multe informaţii
Elfsborg 16 : 00 Halmstad Mai multe informaţii
Gefle 16 : 00 Sirius Mai multe informaţii
Kristiansund 17 : 00 Levanger Mai multe informaţii
25 martie Trelleborg - GAIS Mai multe informaţii
Hammarby 16 : 00 Norrköping Mai multe informaţii
26 martie Sarpsborg 08 19 : 00 Kongsvinger Mai multe informaţii