Argentino A

> >

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
14 februarie Deportivo Maipú 2 - 2 Huracán Las Heras Vezi evenimente Mai multe informaţii
Gutiérrez 4 - 1 San Lorenzo Alem Vezi evenimente Mai multe informaţii
Libertad 2 - 1 Atlético Paraná Vezi evenimente Mai multe informaţii
15 februarie Def. de Pronunci… 1 - 0 Sportivo Las Parejas Vezi evenimente Mai multe informaţii
Douglas Haig 4 - 2 Gimnasia Concepción Vezi evenimente Mai multe informaţii
Cipolletti 0 - 1 Deportivo Madryn Vezi evenimente Mai multe informaţii
Unión Villa Krause 1 - 0 Unión Aconquija Vezi evenimente Mai multe informaţii
Deportivo Mandiyú 0 - 0 Guaraní A. Franco Vezi evenimente Mai multe informaţii
16 februarie Rivadavia Lincoln 4 - 0 Independiente Ne… Vezi evenimente Mai multe informaţii
AH Zapla 2 - 1 Sportivo Patria Vezi evenimente Mai multe informaţii
Juventud Antoniana 1 - 2 San Jorge Tucumán Vezi evenimente Mai multe informaţii
18 februarie Unión Aconquija 22 : 00 Huracán Las Heras Mai multe informaţii
Juventud Antoniana 22 : 00 Deportivo Mandiyú Mai multe informaţii
Sportivo Patria 22 : 00 Guaraní A. Franco Mai multe informaţii
Gutiérrez 22 : 30 Deportivo Maipú Mai multe informaţii
San Jorge Tucumán 22 : 30 AH Zapla Mai multe informaţii
San Lorenzo Alem 23 : 00 Unión Villa Krause Mai multe informaţii
Libertad 23 : 00 Def. de Pronunci… Mai multe informaţii
19 februarie Atlético Paraná 00 : 30 Douglas Haig Mai multe informaţii
Gimnasia Concepción 01 : 15 Sportivo Las Parejas Mai multe informaţii
Deportivo Madryn 22 : 00 Rivadavia Lincoln Mai multe informaţii
Independiente Ne… 22 : 00 Sansinena Mai multe informaţii

Group A

Total Forma H2H
#   Echipa MJ V E Î GM GP GV P Ultimele 5 meciuri  
1 Locul anterior: 4 2 2 0 0 7 0 +7 6 V V
2 2 1 1 0 2 1 +1 4 V E
3 Locul anterior: 1 2 1 0 1 1 3 -2 3 Î V
4 Locul anterior: 5 3 1 0 2 3 2 +1 3 Î V Î
5 Locul anterior: 3 3 0 1 2 1 8 -7 1 Î Î E
Promotion Play-off
Relegation

Group B

Total Forma H2H
#   Echipa MJ V E Î GM GP GV P Ultimele 5 meciuri  
1 3 1 2 0 6 5 +1 5 E E V
2 3 1 2 0 3 2 +1 5 E E V
3 Locul anterior: 5 3 1 1 1 3 3 +0 4 V E Î
4 3 1 1 1 1 1 +0 4 Î V E
5 Locul anterior: 6 3 1 0 2 4 3 +1 3 V Î Î
6 Locul anterior: 3 3 0 2 1 2 5 -3 2 Î E E
Promotion Play-off
Relegation

Group C

Total Forma H2H
#   Echipa MJ V E Î GM GP GV P Ultimele 5 meciuri  
1 Locul anterior: 2 3 2 0 1 3 2 +1 6 Î V V
2 Locul anterior: 1 3 2 0 1 5 2 +3 6 V Î V
3 3 1 1 1 3 3 +0 4 Î E V
4 Locul anterior: 6 3 1 1 1 7 8 -1 4 V E Î
5 3 1 1 1 4 4 +0 4 V E Î
6 Locul anterior: 4 3 0 1 2 4 7 -3 1 Î E Î
Promotion Play-off
Relegation

Group D

Total Forma H2H
#   Echipa MJ V E Î GM GP GV P Ultimele 5 meciuri  
1 Locul anterior: 2 3 2 0 1 4 3 +1 6 Î V V
2 Locul anterior: 3 3 1 2 0 2 1 +1 5 V E E
3 Locul anterior: 5 3 1 1 1 5 5 +0 4 V E Î
4 3 0 3 0 1 1 +0 3 E E E
5 Locul anterior: 1 3 1 0 2 5 6 -1 3 Î Î V
6 3 0 2 1 0 1 -1 2 E E Î
Promotion Play-off
Relegation