Paulista A3

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
14 februarie Taboão da Serra 0 - 1 União Barbarense Vezi evenimente Mai multe informaţii
Rio Branco SP 1 - 0 Rio Preto Vezi evenimente Mai multe informaţii
Monte Azul 3 - 0 Atibaia Vezi evenimente Mai multe informaţii
Grêmio Osasco 0 - 1 Portuguesa Santista Vezi evenimente Mai multe informaţii
São Carlos 2 - 1 Olímpia Vezi evenimente Mai multe informaţii
15 februarie Marília 1 - 0 Desportivo Brasil Vezi evenimente Mai multe informaţii
EC São Bernardo 0 - 2 Noroeste Vezi evenimente Mai multe informaţii
Barretos 1 - 0 Matonense Vezi evenimente Mai multe informaţii
Velo Clube 3 - 1 Mogi Mirim Vezi evenimente Mai multe informaţii
Manthiqueira 1 - 0 Capivariano Vezi evenimente Mai multe informaţii
17 februarie Taboão da Serra 4 - 0 Marília Vezi evenimente Mai multe informaţii
Desportivo Brasil 2 - 0 Rio Branco SP Vezi evenimente Mai multe informaţii
Rio Preto 0 - 1 Atibaia Vezi evenimente Mai multe informaţii
Capivariano 3 - 0 Monte Azul Vezi evenimente Mai multe informaţii
União Barbarense 1 - 1 São Carlos Vezi evenimente Mai multe informaţii
Noroeste 2 - 2 Grêmio Osasco Vezi evenimente Mai multe informaţii
18 februarie Portuguesa Santista 15 : 00 EC São Bernardo Mai multe informaţii
Velo Clube 15 : 00 Barretos Mai multe informaţii
Mogi Mirim 15 : 00 Manthiqueira Mai multe informaţii
Olímpia 15 : 00 Matonense Mai multe informaţii
21 februarie Atibaia 20 : 00 Portuguesa Santista Mai multe informaţii
Desportivo Brasil 20 : 00 Olímpia Mai multe informaţii
Matonense 20 : 00 Manthiqueira Mai multe informaţii
Mogi Mirim 21 : 00 Barretos Mai multe informaţii
22 februarie Rio Preto 00 : 00 São Carlos Mai multe informaţii
Grêmio Osasco 00 : 00 Velo Clube Mai multe informaţii
Rio Branco SP 00 : 00 União Barbarense Mai multe informaţii

Clasamente

Total Forma H2H
#   Echipa MJ V E Î GM GP GV P Ultimele 5 meciuri  
1 10 7 1 2 13 8 +5 22 V Î V V V
2 9 5 4 0 14 7 +7 19 V E V V V
3 Locul anterior: 4 10 5 3 2 16 9 +7 18 V Î E Î V
4 Locul anterior: 6 10 5 3 2 11 9 +2 18 E V E Î Î
5 Locul anterior: 8 10 5 2 3 13 11 +2 17 E V V V Î
6 Locul anterior: 3 10 4 4 2 8 4 +4 16 Î Î V V V
7 Locul anterior: 9 10 4 3 3 16 11 +5 15 V Î Î V E
8 Locul anterior: 10 9 4 3 2 11 8 +3 15 V Î V V V
9 Locul anterior: 5 9 4 2 3 14 10 +4 14 Î E V E Î
10 Locul anterior: 11 10 4 2 4 13 10 +3 14 Î V Î Î E
11 Locul anterior: 12 9 4 2 3 11 9 +2 14 V E Î Î E
12 Locul anterior: 13 10 4 2 4 9 9 +0 14 V Î V V E
13 Locul anterior: 7 10 3 5 2 11 10 +1 14 E Î E V V
14 Locul anterior: 16 10 3 2 5 7 13 -6 11 E V E Î V
15 10 3 2 5 9 18 -9 11 Î V Î V V
16 Locul anterior: 14 9 3 1 5 14 16 -2 10 Î V Î Î Î
17 Locul anterior: 18 10 2 2 6 6 14 -8 8 Î V E Î Î
18 Locul anterior: 19 9 2 1 6 6 12 -6 7 V E Î Î Î
19 Locul anterior: 17 9 1 3 5 10 13 -3 6 Î E Î Î Î
20 9 0 1 8 9 20 -11 1 Î Î Î Î Î
Next Round
Relegation

Jucători

Jucători sancţionaţi

Jucător Echipa CR CG 2CR P
1 3 0 6
1 5 1 6
1 5 1 6
0 5 0 5
1 1 0 4
1 1 0 4
0 4 0 4
0 4 0 4
0 4 0 4
0 4 0 4
0 4 0 4
1 3 1 4
0 4 0 4
0 4 0 4
0 4 0 4
In acest clasament se acordă 1 punct pentru fiecare cartonaş galben si 3 pentru fiecare cartonaş roşu pentru a face posibilă ordonarea după relevanţă. Acesta nu reprezintă un clasament oficial.