Other Competition Matches

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
1 ianuarie Victoria 2 - 2 Motijheel Mai multe informaţii
Agrani Bank 2 - 1 Bangladesh Police Mai multe informaţii
2 ianuarie Saif 0 - 0 Fakirerpool Mai multe informaţii
Kawran Bazar 1 - 3 Mohammedan Chitt… Mai multe informaţii
4 ianuarie Muharraq 1 - 0 Sitra Mai multe informaţii
Malkiya 3 - 3 Al Riffa Mai multe informaţii
5 ianuarie Motijheel 1 - 0 Agrani Bank Mai multe informaţii
Bangladesh Police 0 - 0 Saif Mai multe informaţii
Al Ittifaq Maqaba 1 - 1 Al Tadamun Buri Mai multe informaţii
Al Najma 1 - 2 Al-Hidd Mai multe informaţii
6 ianuarie Fakirerpool 2 - 1 Kawran Bazar Mai multe informaţii
Mohammedan Chitt… 0 - 4 Victoria Mai multe informaţii
9 ianuarie Kawran Bazar 0 - 0 Victoria Mai multe informaţii
Mohammedan Chitt… 1 - 2 Fakirerpool Mai multe informaţii
10 ianuarie San Beda Students 2 - 1 Lyceum Pirates S… Mai multe informaţii
St. Benilde Blazers 2 - 0 Arellano Chiefs Mai multe informaţii
Workington 0 - 2 Clitheroe Mai multe informaţii
Rushall Olympic 0 - 2 Spalding United Mai multe informaţii
Colne 1 - 1
P 3 - 4
Trafford Mai multe informaţii
Scarborough Athletic 3 - 1 Spennymoor Town Mai multe informaţii
Rugby Town 1 - 3 AFC Rushden & Di… Mai multe informaţii
Belper Town 2 - 4 Chasetown Mai multe informaţii
Barwell 0 - 2 Stourbridge Mai multe informaţii
Burscough 0 - 2 Bamber Bridge Mai multe informaţii
Newcastle Town 2 - 1 Sheffield Mai multe informaţii
11 ianuarie Atsalenios 2 - 0 Rodos Mai multe informaţii
Amaliadas / Pano… 0 - 2 Achaiki Mai multe informaţii
12 ianuarie Arellano Chiefs 0 - 1 San Beda Students Mai multe informaţii
Lyceum Pirates S… 1 - 2 St. Benilde Blazers Mai multe informaţii
14 ianuarie Karnataka 0 - 1 Air India Mai multe informaţii
15 ianuarie Western Railway 4 - 4 ONGC Mai multe informaţii
16 ianuarie PIFA Sports 4 - 0 MS Police Mai multe informaţii
17 ianuarie Arellano Chiefs 4 - 0 Lyceum Pirates S… Mai multe informaţii
San Beda Students 1 - 0
G
St. Benilde Blazers Mai multe informaţii
Albany Creek Exc… 3 - 2 Mitchelton Mai multe informaţii
Eastern Suburbs … 2 - 1 Grange Thistle Mai multe informaţii
Olympique 0 - 2 Boca Juniors Mai multe informaţii
Enfield Town 1 - 3 Hendon Mai multe informaţii
Tadcaster Albion 2 - 1 SL Aquaforce Mai multe informaţii
18 ianuarie Adelaide Comets 3 - 0 Adelaide Cobras Mai multe informaţii
Moreton Bay Unit… ANUL Rochedale Rovers Mai multe informaţii
West Adelaide 3 - 2 West Torrens Bir… Mai multe informaţii
Air India 3 - 0 Central Bank of … Mai multe informaţii
Cannons 1 - 1
P 4 - 3
Magpies Mai multe informaţii
Leo 5 - 1 Angels Mai multe informaţii
20 ianuarie Logan Lightning 2 - 1 Olympic Mai multe informaţii
ONGC ANUL Union Bank Mai multe informaţii
Gold Coast City 0 - 1 Ipswich Knights Mai multe informaţii
Sorrento 1 - 0 Perth Glory U21 Mai multe informaţii
Joondalup United 3 - 4 Mandurah City Mai multe informaţii
21 ianuarie Olympic 3 - 1 Gold Coast City Mai multe informaţii
Peninsula Power 3 - 1 Brisbane City Mai multe informaţii
Cerro Porteño 0 - 8 Marathón Mai multe informaţii
22 ianuarie INFOP 8 - 0 Atlético Esperanzano Mai multe informaţii
SWQ Thunder 0 - 2 Redlands United Mai multe informaţii
Queensland Lions 5 - 0 Capalaba Mai multe informaţii
Floreat Athena 3 - 2 Balcatta Mai multe informaţii
Armadale 2 - 0 Subiaco Mai multe informaţii
Bayswater City 3 - 0 Perth Mai multe informaţii
ECU Joondalup 4 - 0 Cockburn City Mai multe informaţii
24 ianuarie Mitchelton 4 - 2 Grange Thistle Mai multe informaţii
Albany Creek Exc… 0 - 2 Eastern Suburbs … Mai multe informaţii
Matlock Town 2 - 2
P 8 - 9
Basford United Mai multe informaţii
Leek Town ANUL Glossop North End Mai multe informaţii
Buxton 4 - 3 Nantwich Town Mai multe informaţii
Dulwich Hamlet ANUL Barkingside Mai multe informaţii
25 ianuarie Rochedale Rovers 0 - 2 Holland Park Hawks Mai multe informaţii
Adelaide Blue Eagles 0 - 2 West Torrens Bir… Mai multe informaţii
Western Railway 0 - 0 Mumbai Customs Mai multe informaţii
Moreton Bay Unit… 1 - 0 Brisbane City Mai multe informaţii
Bristol City CC ANUL Forest Green Rov… Mai multe informaţii
Cork City 4 - 0 St. Mary's Cork Mai multe informaţii
27 ianuarie Olympic 3 - 1 Ipswich Knights Mai multe informaţii
Logan Lightning 3 - 4 Gold Coast City Mai multe informaţii
28 ianuarie Brisbane City 1 - 2 Olympic Mai multe informaţii
Peninsula Power 0 - 3 Gold Coast City Mai multe informaţii
Mandurah City 2 - 1 Floreat Athena Mai multe informaţii
Panelefsiniakos U19 1 - 5 Kallithea U19 Mai multe informaţii
Stirling Lions 0 - 3 Armadale Mai multe informaţii
Cobh Ramblers 0 - 2 Limerick Mai multe informaţii
29 ianuarie SWQ Thunder 1 - 2 Capalaba Mai multe informaţii
Queensland Lions 3 - 1 Redlands United Mai multe informaţii
Bayswater City 2 - 0 ECU Joondalup Mai multe informaţii
Sorrento 3 - 0 Inglewood United Mai multe informaţii
Tammeka II 2 - 1 Vändra Mai multe informaţii
30 ianuarie MS Police 1 - 0 Mumbai Customs Mai multe informaţii
31 ianuarie Albany Creek Exc… 3 - 2 Grange Thistle Mai multe informaţii
Mitchelton 0 - 3 Eastern Suburbs … Mai multe informaţii
Farsley Celtic 5 - 2 Goole Mai multe informaţii
Leek Town 2 - 2 Glossop North End Mai multe informaţii
1 februarie Deportivo San Mi… 0 - 1 Sporting San Mig… Mai multe informaţii
Moreton Bay Unit… 2 - 1 Holland Park Hawks Mai multe informaţii
Rochedale Rovers 3 - 1 Brisbane City Mai multe informaţii
2 februarie San Martín 0 - 2 Costa del Este Mai multe informaţii
Bentleigh Greens 2 - 1 South Melbourne Mai multe informaţii
4 februarie Logan Lightning 0 - 2 Ipswich Knights Mai multe informaţii
Brisbane City 2 - 1 Gold Coast City Mai multe informaţii
Olympic ANUL Gold Coast City Mai multe informaţii
Peninsula Power 2 - 2
P 2 - 0
Olympic Mai multe informaţii
5 februarie Queensland Lions 2 - 2
P 9 - 8
SWQ Thunder Mai multe informaţii
Redlands United 0 - 3 Capalaba Mai multe informaţii
Armadale 1 - 1
P 1 - 3
Mandurah City Mai multe informaţii
Bayswater City 3 - 1 Sorrento Mai multe informaţii
8 februarie Eastern Suburbs … 1 - 2
G
Moreton Bay Unit… Mai multe informaţii
Ipswich Knights 2 - 1 Queensland Lions Mai multe informaţii
10 februarie Boca Juniors 1 - 8 Lynx Mai multe informaţii
11 februarie Gold Coast City 0 - 3 Brisbane City Mai multe informaţii
Peninsula Power 3 - 1 Olympic Mai multe informaţii
Armadale 2 - 1 Sorrento Mai multe informaţii
Bayswater City 3 - 1 Mandurah City Mai multe informaţii
Manchester 62 2 - 0 Gibraltar United Mai multe informaţii
12 februarie Eastern Suburbs … 0 - 4 Queensland Lions Mai multe informaţii
Moreton Bay Unit… 2 - 1 Ipswich Knights Mai multe informaţii
Glacis United 1 - 3 Europa Mai multe informaţii
13 februarie Mumbai FC 2 - 0 Central Bank of … Mai multe informaţii
Mumbai Customs 3 - 1 Central Railway Mai multe informaţii
College 1975 0 - 3 Europa Point Mai multe informaţii
Gloucester City 1 - 2 Shortwood United Mai multe informaţii
14 februarie Century Rayon 4 - 1 ONGC Mai multe informaţii
Air India 4 - 0 Karnataka Mai multe informaţii
Cannons 1 - 3 Lions Gibraltar Mai multe informaţii
15 februarie PIFA Sports 3 - 0 Kenkre U19 Mai multe informaţii
Leo 0 - 6 Gibraltar Phoenix Mai multe informaţii
16 februarie Tweed United 7 - 0 Robina City Mai multe informaţii
Magic United 4 - 1 Kingscliff Wolves Mai multe informaţii
19 februarie Kári 3 - 2 Tindastóll Mai multe informaţii
22 februarie Kifisia 3 - 0 Atsalenios Mai multe informaţii
27 februarie Southern Railway 1 - 0 Chennai United Mai multe informaţii
Indian Bank 2 - 0 Income Tax Mai multe informaţii
28 februarie Chennai City 3 - 0 AGORC Mai multe informaţii
Chennai 0 - 1 Integral Coach F… Mai multe informaţii
AS Matelots 0 - 4 Renaissance Mai multe informaţii
Etoa Meki 0 - 1 Douala AC Mai multe informaţii
Tonnerre ANUL Fovu Club Mai multe informaţii
Botafogo 1 - 0 Yaoundé II Mai multe informaţii
1 martie Indian Bank 1 - 3 Chennai United Mai multe informaţii
Southern Railway 1 - 1 Chennai Customs Mai multe informaţii
Bang Bullet 0 - 0 Panthère Mai multe informaţii
PWD 1 - 0 National Polytechnic Mai multe informaţii
2 martie Viva Chennai 3 - 0 Integral Coach F… Mai multe informaţii
Chennai City 1 - 0 Income Tax Mai multe informaţii
3 martie Madras Sporting … 1 - 2 AGORC Mai multe informaţii
Chennai 0 - 2 Hindustan Eagles Mai multe informaţii
4 martie Yaoundé II 1 - 0 Cosmos de Bafia Mai multe informaţii
Douala AC ANUL Tonnerre Mai multe informaţii
5 martie Guyana Defence Force 2 - 1 Fruta Conquerors Mai multe informaţii
Tusker 0 - 1 Gor Mahia Mai multe informaţii
6 martie Victoria Kings 1 - 0 Buxton United Mai multe informaţii
Madras Sporting … 1 - 2 Income Tax Mai multe informaţii
AGORC 0 - 4 Hindustan Eagles Mai multe informaţii
9 martie Income Tax ANUL Chennai Customs Mai multe informaţii
Indian Bank 2 - 1 Chennai Customs Mai multe informaţii
Southern Railway 1 - 0 Integral Coach F… Mai multe informaţii
Fruta Conquerors 1 - 0 Victoria Kings Mai multe informaţii
11 martie Avion Academy 0 - 1 Bang Bullet Mai multe informaţii
12 martie Guyana Defence Force 2 - 0 Fruta Conquerors Mai multe informaţii
13 martie Southern Railway 1 - 2 Chennai Mai multe informaţii
Madras Sporting … 1 - 3 Chennai United Mai multe informaţii
14 martie Chennai City 3 - 0 Chennai Customs Mai multe informaţii
Indian Bank 2 - 1 Integral Coach F… Mai multe informaţii
Douala AC 1 - 2 Renaissance Mai multe informaţii
15 martie Income Tax 0 - 4 Hindustan Eagles Mai multe informaţii
Viva Chennai 2 - 0 AGORC Mai multe informaţii
Botafogo 0 - 2 AS Matelots Mai multe informaţii
Etoa Meki 2 - 2 Université Ngaou… Mai multe informaţii
Avion Academy 1 - 0 PWD Mai multe informaţii
Fortuna Mfou 1 - 0 Bang Bullet Mai multe informaţii
16 martie Chennai City 3 - 1 Integral Coach F… Mai multe informaţii
Madras Sporting … 1 - 3 Chennai Customs Mai multe informaţii
17 martie Indian Bank 0 - 0 Chennai Mai multe informaţii
Southern Railway 1 - 6 Viva Chennai Mai multe informaţii
20 martie Chennai United 1 - 0 Hindustan Eagles Mai multe informaţii
Income Tax 3 - 1 AGORC Mai multe informaţii
21 martie Madras Sporting … 4 - 4 Integral Coach F… Mai multe informaţii
Chennai City 3 - 1 Chennai Mai multe informaţii
Yaoundé II 1 - 1 Avion Academy Mai multe informaţii
AS Matelots 1 - 1 Fortuna Mfou Mai multe informaţii
Renaissance 0 - 1 Panthère Mai multe informaţii
Dynamo de Douala 2 - 0 Botafogo Mai multe informaţii
22 martie Southern Railway 0 - 0 Income Tax Mai multe informaţii
Indian Bank 0 - 2 Viva Chennai Mai multe informaţii
23 martie Chennai Customs ANUL Hindustan Eagles Mai multe informaţii
Chennai United ANUL AGORC Mai multe informaţii
Madras Sporting … 1 - 3 Chennai Mai multe informaţii
24 martie Chennai City 2 - 2 Viva Chennai Mai multe informaţii
PWD 0 - 0 Etoa Meki Mai multe informaţii
25 martie Yaoundé II 0 - 0 AS Matelots Mai multe informaţii
Botafogo 0 - 0 Panthère Mai multe informaţii
Renaissance 1 - 2 Avion Academy Mai multe informaţii
26 martie Air India 2 - 0 Kenkre Mai multe informaţii
28 martie Defensores Bel Res 0 - 1 Morón Res. Mai multe informaţii
Excursionistas Res. 2 - 1 Argentinos Junio… Mai multe informaţii
Barracas Centra… 3 - 0 Nueva Chicago Res. Mai multe informaţii
CD Armenio Res. 1 - 1 Colegiales Res. Mai multe informaţii
Wolverhampton Ca… 3 - 4 Walsall CC Mai multe informaţii
29 martie ONGC 5 - 0 Central Bank of … Mai multe informaţii
30 martie Platense Res. 2 - 1 CA Fénix Res Mai multe informaţii
Talleres Res. 0 - 2 San Telmo Res. Mai multe informaţii
Estudiantes Case… 1 - 0 Chacarita Junior… Mai multe informaţii
Brown de Adrogu… 1 - 1 Deportivo Españo… Mai multe informaţii
All Boys Res. 3 - 0 Villa Dálmine Res. Mai multe informaţii
1 aprilie Southern Railway 3 - 0 Income Tax Mai multe informaţii
Integral Coach F… 0 - 3 Hindustan Eagles Mai multe informaţii
2 aprilie Chennai Customs 1 - 0 AGORC Mai multe informaţii
3 aprilie Chennai United 5 - 1 Income Tax Mai multe informaţii
4 aprilie Chennai Customs 0 - 2 Hindustan Eagles Mai multe informaţii
Madras Sporting … 2 - 2 Viva Chennai Mai multe informaţii
Almagro Res. 2 - 1 Barracas Centra… Mai multe informaţii
Deportivo Españo… 3 - 3 Talleres Res. Mai multe informaţii
5 aprilie Chennai United 2 - 1 AGORC Mai multe informaţii
Chennai City 5 - 1 Southern Railway Mai multe informaţii
Morón Res. 1 - 2 Platense Res. Mai multe informaţii
Acassuso Res. 0 - 3 Comunicaciones Res. Mai multe informaţii
Argentinos Junio… 2 - 1 Almirante Brown Res Mai multe informaţii
Colegiales Res. 6 - 3 UAI Urquiza Res. Mai multe informaţii
6 aprilie Viva Chennai 5 - 1 Chennai Customs Mai multe informaţii
Indian Bank 1 - 2 Hindustan Eagles Mai multe informaţii
7 aprilie Integral Coach F… 5 - 2 AGORC Mai multe informaţii
8 aprilie Chennai 7 - 1 Income Tax Mai multe informaţii
9 aprilie Chennai Customs 0 - 0 Chennai United Mai multe informaţii
10 aprilie Madras Sporting … 5 - 2 Southern Railway Mai multe informaţii
11 aprilie Chennai City 2 - 1 Indian Bank Mai multe informaţii
Defensores Bel Res ANUL Acassuso Res. Mai multe informaţii
Brown de Adrogu… ANUL Almagro Res. Mai multe informaţii
12 aprilie Viva Chennai 2 - 0 Hindustan Eagles Mai multe informaţii
Platense Res. ANUL Flandria Res. Mai multe informaţii
CD Armenio Res. ANUL Chacarita Junior… Mai multe informaţii
Deportivo Riestr… ANUL Argentinos Junio… Mai multe informaţii
13 aprilie Chennai 1 - 0 AGORC Mai multe informaţii
Kyambogo 1 - 1 Simba Mai multe informaţii
Excursionistas Res. 0 - 0 Deportivo Españo… Mai multe informaţii
Estudiantes Case… 1 - 1 Morón Res. Mai multe informaţii
14 aprilie Integral Coach F… 4 - 4 Chennai United Mai multe informaţii
15 aprilie Chennai Customs 1 - 1 Income Tax Mai multe informaţii
16 aprilie Madras Sporting … 1 - 3 Indian Bank Mai multe informaţii
17 aprilie Southern Railway 0 - 5 AGORC Mai multe informaţii
18 aprilie Chennai City 3 - 3 Hindustan Eagles Mai multe informaţii
Defensores Bel Res 4 - 0 Acassuso Res. Mai multe informaţii
19 aprilie Chasetown 1 - 2 Stafford Rangers Mai multe informaţii
20 aprilie MS Police 3 - 1 Central Bank of … Mai multe informaţii
UAI Urquiza Res. 0 - 0 Villa Dálmine Res. Mai multe informaţii
24 aprilie Western Railway 1 - 4 Union Bank Mai multe informaţii
25 aprilie Etoa Meki 1 - 2 Fortuna Mfou Mai multe informaţii
Dynamo de Douala 1 - 0 Douala AC Mai multe informaţii
Cosmos de Bafia 0 - 0 Renaissance Mai multe informaţii
26 aprilie Tonnerre 0 - 0 Avion Academy Mai multe informaţii
Botafogo 1 - 0 PWD Mai multe informaţii
Yaoundé II 2 - 0 Bang Bullet Mai multe informaţii
AS Matelots 1 - 0 National Polytechnic Mai multe informaţii
San Telmo Res. ANUL Deportivo Riestr… Mai multe informaţii
27 aprilie Acassuso Res. 1 - 2 Platense Res. Mai multe informaţii
Deportivo Españo… 1 - 2 Almirante Brown Res Mai multe informaţii
Argentinos Junio… 5 - 1 Tristán Suárez Res. Mai multe informaţii
Baza Holdings 2 - 0 Kataka Mai multe informaţii
Panthère ANUL Université Ngaou… Mai multe informaţii
Fovu Club ANUL Panthère Security Mai multe informaţii
28 aprilie ONGC 1 - 1 Air India Mai multe informaţii
Nueva Chicago Res. 0 - 1 Excursionistas Res. Mai multe informaţii
30 aprilie Police 0 - 1
G
KCCA Mai multe informaţii
2 mai Douala AC 1 - 0 Cosmos de Bafia Mai multe informaţii
Talleres Res. 1 - 0 Los Andes Res. Mai multe informaţii
Avion Academy 2 - 0 AS Matelots Mai multe informaţii
Fortuna Mfou 0 - 0 Renaissance Mai multe informaţii
Dinamo Rīga / Babīte 6 - 1 Raita Mai multe informaţii
Walsall CC 3 - 1 Stafford Rangers Mai multe informaţii
3 mai Union Bank 2 - 4 Karnataka Mai multe informaţii
Platense Res. 0 - 2 Ferro Carril Oes… Mai multe informaţii
Deportivo Riestr… 2 - 1 Deportivo Españo… Mai multe informaţii
Excursionistas Res. 3 - 1 Almagro Res. Mai multe informaţii
Tristán Suárez Res. 2 - 4 San Telmo Res. Mai multe informaţii
4 mai Ipswich Knights 7 - 1 AC Carina Mai multe informaţii
Ndejje University 1 - 1
P 3 - 5
Mbarara City Mai multe informaţii
Almirante Brown Res 3 - 0 Nueva Chicago Res. Mai multe informaţii
Synergy 3 - 1 Kira United Mai multe informaţii
Estudiantes Case… 0 - 2 Acassuso Res. Mai multe informaţii
UAI Urquiza Res. 0 - 2 CA Fénix Res Mai multe informaţii
5 mai Etoa Meki 2 - 0 Dynamo de Douala Mai multe informaţii
Douala AC 2 - 2 Fovu Club Mai multe informaţii
6 mai Acacia Ridge 4 - 2 Kangaroo Point R… Mai multe informaţii
7 mai Greater Lowell U… 0 - 2 Elm City Express Mai multe informaţii
8 mai Eastern Suburbs … 6 - 0 North Star Mai multe informaţii
10 mai Caramba 6 - 1 Kenagaroos / Sal… Mai multe informaţii
11 mai Progress II 10 - 0 Fortūna / Ogre Mai multe informaţii
Rīga United 1 - 3 Monarhs Mai multe informaţii
13 mai Boston City 3 - 3 Rhode Island Reds Mai multe informaţii
14 mai Sheikh Jamal ANUL Farashganj Mai multe informaţii
15 mai Twin Stars 1 - 1 Duluth Mai multe informaţii
Team BJMC 0 - 3 Rahmatgonj MFS Mai multe informaţii
Saif ANUL Muktijoddha SKC Mai multe informaţii
Kenagaroos / Sal… 1 - 3 Progress II Mai multe informaţii
16 mai Farashganj 0 - 3 Sheikh Russel Mai multe informaţii
Mohammedan Dhaka ANUL Arambagh Mai multe informaţii
Acassuso Res. 0 - 1 All Boys Res. Mai multe informaţii
National Polytechnic 1 - 1 Tonnerre Mai multe informaţii
Dinamo Rīga / Babīte ANUL Reinards-Ropaži Mai multe informaţii
17 mai Rahmatgonj MFS 0 - 0 Brothers Union Mai multe informaţii
Los Andes Res. ANUL Excursionistas Res. Mai multe informaţii
Ferro Carril Oes… 2 - 0 Estudiantes Case… Mai multe informaţii
Almagro Res. 2 - 0 Almirante Brown Res Mai multe informaţii
18 mai Suva 2 - 0 Rakiraki Mai multe informaţii
Nadi 3 - 1 Ba Mai multe informaţii
Dreketi 0 - 4 Labasa Mai multe informaţii
Rewa 0 - 0 Lautoka Mai multe informaţii
Deportivo Españo… 1 - 1 Tristán Suárez Res. Mai multe informaţii
Amoko/02 2 - 3 Progress II Mai multe informaţii
19 mai Sheikh Russel ANUL Sheikh Jamal Mai multe informaţii
Ogres 1 - 3 Upesciems Mai multe informaţii
New Project 1 - 1 Raita Mai multe informaţii
20 mai Nadi 3 - 1 Dreketi Mai multe informaţii
Rewa 5 - 0 Rakiraki Mai multe informaţii
Suva 1 - 0 Lautoka Mai multe informaţii
Labasa 0 - 0 Ba Mai multe informaţii
21 mai Lautoka 10 - 1 Rakiraki Mai multe informaţii
Ba 3 - 0 Dreketi Mai multe informaţii
Nadi 0 - 1 Labasa Mai multe informaţii
Rewa 0 - 0 Suva Mai multe informaţii
Rīga United 0 - 2 Amoko/02 Mai multe informaţii
22 mai Muktijoddha SKC ANUL Abahani Mai multe informaţii
Kenagaroos / Sal… 5 - 2 Fortūna / Ogre Mai multe informaţii
23 mai Etoa Meki 2 - 4 Panthère Mai multe informaţii
All Boys Res. 2 - 0 Ferro Carril Oes… Mai multe informaţii
Avion Academy ANUL Dynamo de Douala Mai multe informaţii
Cosmos de Bafia 0 - 0 National Polytechnic Mai multe informaţii
Reinards-Ropaži 0 - 4 Jurnieks Mai multe informaţii
Dinamo Rīga / Babīte 2 - 3 Ogres Mai multe informaţii
Colegiales Res. 0 - 1 Morón Res. Mai multe informaţii
24 mai Sheikh Jamal ANUL Mohammedan Dhaka Mai multe informaţii
Deportivo Riestr… 0 - 1 Almagro Res. Mai multe informaţii
Talleres Res. 0 - 2 Brown de Adrogu… Mai multe informaţii
Excursionistas Res. 1 - 4 Barracas Centra… Mai multe informaţii
Raita 2 - 2 Excondo Mai multe informaţii
Tristán Suárez Res. 0 - 0 Nueva Chicago Res. Mai multe informaţii
25 mai Abahani Chittagong ANUL Sheikh Russel Mai multe informaţii
Progress II 0 - 1 Monarhs Mai multe informaţii
26 mai Fredericksburg 1 - 2 Virginia Beach City Mai multe informaţii
Abahani ANUL Brothers Union Mai multe informaţii
KCCA 3 - 2 Express Mai multe informaţii
PWD 2 - 2 Renaissance Mai multe informaţii
27 mai Rahmatgonj MFS ANUL Muktijoddha SKC Mai multe informaţii
Dynamo de Douala 1 - 0 Tonnerre Mai multe informaţii
Sadolin Paints 2 - 1 Paidha Black Angels Mai multe informaţii
Douala AC 1 - 2 Avion Academy Mai multe informaţii
28 mai Boston City 6 - 1 Seacoast United … Mai multe informaţii
29 mai Rīga United 2 - 4 Progress II Mai multe informaţii
30 mai Express 0 - 0 KCCA Mai multe informaţii
San Telmo Res. 2 - 0 Deportivo Riestr… Mai multe informaţii
Fortuna Mfou 0 - 1 Panthère Mai multe informaţii
AS Matelots 1 - 1 Cosmos de Bafia Mai multe informaţii
Excondo 0 - 0 Jurnieks Mai multe informaţii
Ogres 8 - 0 Reinards-Ropaži Mai multe informaţii
Amoko/02 1 - 3 Monarhs Mai multe informaţii
Manchester 62 3 - 1 Magpies Mai multe informaţii
31 mai Platense Res. 1 - 1 Defensores Bel Res Mai multe informaţii
Los Andes Res. 4 - 1 Excursionistas Res. Mai multe informaţii
Raita 4 - 2 Albatroz Mai multe informaţii
Caramba 8 - 1 Fortūna / Ogre Mai multe informaţii
Villa San Carlo… ANUL CA Atlanta Res. Mai multe informaţii
1 iunie Estudiantes Case… 3 - 1 Comunicaciones Res. Mai multe informaţii
Jurnieks 3 - 0 Upesciems Mai multe informaţii
Brown de Adrogu… 0 - 2 Almagro Res. Mai multe informaţii
3 iunie Renaissance 0 - 2 Panthère Security Mai multe informaţii
Botafogo 1 - 1 Cosmos de Bafia Mai multe informaţii
Tonnerre 3 - 4 Yaoundé II Mai multe informaţii
Douala AC 2 - 2 Fortuna Mfou Mai multe informaţii
4 iunie Aris 1 - 2 VSLT Mai multe informaţii
5 iunie SG Wattenscheid 09 1 - 4 Erndtebrück Mai multe informaţii
6 iunie Tonnerre 0 - 1 Cosmos de Bafia Mai multe informaţii
Excondo 4 - 0 Reinards-Ropaži Mai multe informaţii
Albatroz 2 - 6 Dinamo Rīga / Babīte Mai multe informaţii
7 iunie Etoa Meki 0 - 1 AS Matelots Mai multe informaţii
Barracas Centra… 0 - 2 Almirante Brown Res Mai multe informaţii
Acassuso Res. 1 - 0 UAI Urquiza Res. Mai multe informaţii
Raita 7 - 2 Jurnieks Mai multe informaţii
Sirius 1 - 0 Fortūna / Ogre Mai multe informaţii
8 iunie Med City 2 - 1 Twin Stars Mai multe informaţii
Brown de Adrogu… ANUL Excursionistas Res. Mai multe informaţii
9 iunie Panthère 4 - 1 Université Ngaou… Mai multe informaţii
Albatroz 1 - 8 New Project Mai multe informaţii
Ogres 3 - 4 Jurnieks Mai multe informaţii
10 iunie Minneapolis City 3 - 1 Sioux Falls Thunder Mai multe informaţii
Seacoast United … 2 - 0 NY Athletic Mai multe informaţii
11 iunie VSLT 3 - 1 Dakota Fusion Mai multe informaţii
Rīga United 11 - 0 Kenagaroos / Sal… Mai multe informaţii
12 iunie Brooklyn Italians 1 - 0 Seacoast United … Mai multe informaţii
13 iunie Excondo 3 - 1 Ogres Mai multe informaţii
Reinards-Ropaži 2 - 2 Albatroz Mai multe informaţii
Dinamo Rīga / Babīte 3 - 1 Jurnieks Mai multe informaţii
14 iunie Birmingham Hammers 2 - 0 Georgia Revolution Mai multe informaţii
Ferro Carril Oes… 0 - 0 Argentinos Junio… Mai multe informaţii
Cosmos de Bafia ANUL Fovu Club Mai multe informaţii
Raita 5 - 1 Upesciems Mai multe informaţii
Caramba 1 - 0 Amoko/02 Mai multe informaţii
15 iunie Jurnieks 5 - 1 New Project Mai multe informaţii
Progress II 4 - 0 Sirius Mai multe informaţii
16 iunie Chattanooga 1 - 1 New Orleans Jesters Mai multe informaţii
17 iunie Rhode Island Reds ANUL Seacoast United … Mai multe informaţii
Rewa 1 - 1
P 5 - 4
Labasa Mai multe informaţii
Suva 2 - 6 Nadi Mai multe informaţii
Douala AC 2 - 1 Etoa Meki Mai multe informaţii
Renaissance 1 - 2 AS Matelots Mai multe informaţii
Dynamo de Douala 0 - 2 Cosmos de Bafia Mai multe informaţii
18 iunie Minneapolis City 2 - 1 VSLT Mai multe informaţii
Chattanooga 2 - 1 Inter Nashville Mai multe informaţii
Rewa 1 - 0 Nadi Mai multe informaţii
SoCal 0 - 2 Orange County FC Mai multe informaţii
19 iunie Rhode Island Reds 1 - 3 Boston City Mai multe informaţii
Sirius ANUL Rīga United Mai multe informaţii
20 iunie Fortuna Mfou 0 - 0 Université Ngaou… Mai multe informaţii
Yaoundé II 1 - 0 Botafogo Mai multe informaţii
Avion Academy 2 - 4 Panthère Security Mai multe informaţii
Amoko/02 0 - 4 Caramba Mai multe informaţii
21 iunie Heidelberg United 5 - 0 Hume City Mai multe informaţii
Upesciems 3 - 5 Albatroz Mai multe informaţii
22 iunie South Melbourne 0 - 2 Bentleigh Greens Mai multe informaţii
23 iunie Fortuna Mfou 3 - 1 Panthère Security Mai multe informaţii
Avion Academy 2 - 0 Université Ngaou… Mai multe informaţii
24 iunie VSLT 4 - 1 Sioux Falls Thunder Mai multe informaţii
Dunedin ANUL Green Island Mai multe informaţii
Etoa Meki 1 - 2 Fovu Club Mai multe informaţii
Botafogo 3 - 2 Renaissance Mai multe informaţii
Cosmos de Bafia 2 - 1 Yaoundé II Mai multe informaţii
AS Matelots 2 - 3 Dynamo de Douala Mai multe informaţii
25 iunie Brooklyn Italians 5 - 1 Greater Lowell U… Mai multe informaţii
26 iunie Tonnerre 1 - 0 Douala AC Mai multe informaţii
Kenagaroos / Sal… 0 - 3 Caramba Mai multe informaţii
27 iunie Amoko/02 1 - 4 Rīga United Mai multe informaţii
29 iunie Seacoast United … 1 - 3 Boston City Mai multe informaţii
Jurnieks 1 - 0 Excondo Mai multe informaţii
Progress II 2 - 1 Rīga United Mai multe informaţii
30 iunie Monarhs 3 - 1 Caramba Mai multe informaţii
New Project 2 - 3 Upesciems Mai multe informaţii
1 iulie Botafogo 2 - 1 Tonnerre Mai multe informaţii
Renaissance 1 - 1 Dynamo de Douala Mai multe informaţii
Douala AC 1 - 0 AS Matelots Mai multe informaţii
Yaoundé II 0 - 0 National Polytechnic Mai multe informaţii
2 iulie Alianza Sport 6 - 1 Union de Álvarez Mai multe informaţii
4 iulie Tonnerre 3 - 1 National Polytechnic Mai multe informaţii
5 iulie Heidelberg United 1 - 1
P 5 - 4
Bentleigh Greens Mai multe informaţii
6 iulie Central Córdoba ANUL Argentino Atletico Mai multe informaţii
7 iulie Rhode Island Reds 4 - 1 Greater Lowell U… Mai multe informaţii
8 iulie Fredericksburg 0 - 0 Virginia Legacy Mai multe informaţii
Kenpoly 0 - 2 Kariobangi Sharks Mai multe informaţii
Renaissance 1 - 1 Douala AC Mai multe informaţii
AS Matelots 0 - 3 Botafogo Mai multe informaţii
Nakumatt 0 - 0 Modern Coast Rangers Mai multe informaţii
Dynamo de Douala 3 - 3 Fovu Club Mai multe informaţii
Yaoundé II 1 - 2 Panthère Mai multe informaţii
9 iulie Seacoast United … 2 - 1 Greater Lowell U… Mai multe informaţii
Brooklyn Italians 1 - 0 NY Cosmos II Mai multe informaţii
Gor Mahia 1 - 1
P 5 - 6
Bandari Mai multe informaţii
Central Córdoba 2 - 2
P 3 - 4
Argentino Atletico Mai multe informaţii
10 iulie Rhode Island Reds 2 - 4 Hartford City Mai multe informaţii
11 iulie Botafogo 2 - 2 Dynamo de Douala Mai multe informaţii
14 iulie Dreketi 1 - 5 Lautoka Mai multe informaţii
Rewa 0 - 0 Ba Mai multe informaţii
Labasa 1 - 0 Suva Mai multe informaţii
Burkina Faso A' 0 - 0
P 0 - 3
Belarus B Mai multe informaţii
Cosmos de Bafia 0 - 3 Fovu Club Mai multe informaţii
Etoa Meki 1 - 1 Bang Bullet Mai multe informaţii
15 iulie Dreketi 0 - 1 Ba Mai multe informaţii
Nadi 1 - 1 Suva Mai multe informaţii
Labasa 4 - 0 Rakiraki Mai multe informaţii
16 iulie Twin Stars 3 - 5 Dakota Fusion Mai multe informaţii
Suva 1 - 1 Rakiraki Mai multe informaţii
Lautoka 1 - 0 Ba Mai multe informaţii
Dreketi 2 - 4 Rewa Mai multe informaţii
18 iulie VfL Oldenburg 1 - 1
P 4 - 5
Jeddeloh Mai multe informaţii
19 iulie VfB Oldenburg 1897 2 - 0 Meppen Mai multe informaţii
Wunstorf 0 - 2 Germania Egestorf Mai multe informaţii
21 iulie Rewa 1 - 0 Labasa Mai multe informaţii
22 iulie Lautoka 0 - 0
P 1 - 3
Nadi Mai multe informaţii
Western Knights 1 - 0 Sorrento Mai multe informaţii
Tusker 4 - 1 Butterfly Mai multe informaţii
Boston 3 - 0 Grimsby Town B Mai multe informaţii
Rosario Central 4 - 0 Alianza Sport Mai multe informaţii
23 iulie Rewa 2 - 1 Nadi Mai multe informaţii
Sofapaka 1 - 3 Kariobangi Sharks Mai multe informaţii
Newell s Old Boys 1 - 1
P 3 - 4
Rivadavia Venad… Mai multe informaţii
25 iulie Tonnerre 2 - 0 Panthère Mai multe informaţii
Hampton & Richmond 1 - 0 Wealdstone Mai multe informaţii
26 iulie Bidco United 1 - 2 Leopards Mai multe informaţii
29 iulie Rosario Central 2 - 0 Unión Santa Fe Mai multe informaţii
Atlético Rafaela 3 - 1 CA Florida Mai multe informaţii
30 iulie F91 Dudelange 2 - 2
P 6 - 7
Fola Esch Mai multe informaţii
Hearts of Oak 1 - 0 Danbort Mai multe informaţii
1 august Shillong United 0 - 2 Rangdajied United Mai multe informaţii
2 august Dynamo de Douala 0 - 2 Leopard de Douala Mai multe informaţii
Panthère 4 - 0 Longasse D'Edéa Mai multe informaţii
3 august Malki 2 - 0 Royal Wahingdoh Mai multe informaţii
5 august Langsning 2 - 1 Boys Sports Mai multe informaţii
Unión Santa Fe 0 - 1 Rosario Central Mai multe informaţii
6 august Sportivo Las Parejas 1 - 0 Atlético Rafaela Mai multe informaţii
7 august Shillong Lajong 1 - 1 Meghalaya Mai multe informaţii
9 august Rangdajied United 3 - 0 Royal Wahingdoh Mai multe informaţii
Dordoi Bishkek 2 - 1 Abdish-Ata Mai multe informaţii
Cotonsport 4 - 0 Rangers Mai multe informaţii
Dragon de Yaoundé 5 - 1 Tatecam Mai multe informaţii
10 august Hapoel Beer Sheva 4 - 2 Bnei Yehuda Mai multe informaţii
11 august Tonnerre 0 - 1 Université Ngaou… Mai multe informaţii
AS Matelots 3 - 1 PWD Mai multe informaţii
Dynamo de Douala 2 - 0 Bang Bullet Mai multe informaţii
Yaoundé II 4 - 0 Panthère Security Mai multe informaţii
12 august Malki 1 - 3 Shillong United Mai multe informaţii
Rosario Central 5 - 2 Atlético San Jorge Mai multe informaţii
14 august Tonnerre 1 - 0 Panthère Security Mai multe informaţii
Yaoundé II 3 - 1 Université Ngaou… Mai multe informaţii
Dynamo de Douala 1 - 0 PWD Mai multe informaţii
15 august Botafogo 2 - 1 Douala AC Mai multe informaţii
Etoa Meki 1 - 1 Avion Academy Mai multe informaţii
Fortuna Mfou 2 - 0 National Polytechnic Mai multe informaţii
AS Matelots 0 - 1 Bang Bullet Mai multe informaţii
16 august Abdish-Ata 14 : 30 Dordoi Bishkek Mai multe informaţii
17 august Boys Sports 13 : 15 Shillong Lajong Mai multe informaţii
19 august Meghalaya 13 : 15 Langsning Mai multe informaţii