Meciuri amicale

>

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
4 ianuarie NEC Nijmegen 1 - 3 Sparta Rotterdam Mai multe informaţii
Shanghai Shenxin 0 - 2 MC Alger Mai multe informaţii
Nîmes 1 - 2 Peralada Mai multe informaţii
5 ianuarie Omniworld 2 - 3 FC Groningen Mai multe informaţii
6 ianuarie Sankt Gallen 0 - 0 Winterthur Mai multe informaţii
Heracles Almelo 2 - 0 De Graafschap Mai multe informaţii
Emmen 0 - 0 Achilles '29 Mai multe informaţii
SBV Vitesse 0 - 0 SC Cambuur Leeuw… Mai multe informaţii
Dessel Sport 1 - 3 FC Eindhoven Mai multe informaţii
MSV Duisburg 5 - 0 Straelen Mai multe informaţii
MVV Maastricht 3 - 2 Sérésien Mai multe informaţii
Hammer SpVg ANUL Sportfreunde Lotte Mai multe informaţii
7 ianuarie Curicó Unido 5 - 2 Rangers Mai multe informaţii
Colchagua 1 - 0 Deportes Santa Cruz Mai multe informaţii
Salisbury United ANUL Para Hills Knights Mai multe informaţii
Western Pride 4 - 0 Mitchelton Mai multe informaţii
Albany Creek Exc… 3 - 1 The Gap Mai multe informaţii
WDSC Wolves ANUL Eastern Suburbs … Mai multe informaţii
Peninsula Power 3 - 0 Noosa Lions Mai multe informaţii
North Pine 2 - 1 Beerwah Glasshou… Mai multe informaţii
FK Teplice ANUL Litoměřicko Mai multe informaţii
FC Nürnberg ANUL Sonnenhof Großaspach Mai multe informaţii
Olympia Hradec K… 0 - 2 Viktoria Zizkov Mai multe informaţii
FK Jablonec 10 - 0 Jiskra Mšeno Mai multe informaţii
Ajax Amsterdam 1 - 3 SBV Excelsior Mai multe informaţii
Utrecht II ANUL Argon Mai multe informaţii
VVV Venlo ANUL FC Utrecht Mai multe informaţii
SV Babelsberg 03 ANUL Union Berlin Mai multe informaţii
Carl Zeiss Jena 0 - 2 SG Dynamo Dresden Mai multe informaţii
Eintracht Brauns… 2 - 0 Paderborn Mai multe informaţii
Wehen Wiesbaden 2 - 2 Greuther Fürth Mai multe informaţii
Telstar 3 - 1 Ajax II Mai multe informaţii
NEC Nijmegen 1 - 2 FC Zwolle Mai multe informaţii
Twente Enschede 1 - 1 Erzgebirge Aue Mai multe informaţii
FC Volendam ANUL USV Hercules Mai multe informaţii
Mainz 05 II ANUL Gonsenheim Mai multe informaţii
CS U Craiova 1 - 1 Fortuna Düsseldorf Mai multe informaţii
8 ianuarie Sturt Lions ANUL The Cove Mai multe informaţii
MVV Maastricht 5 - 0 Patro Eisden Mai multe informaţii
Hallescher FC 1 - 3 Hertha Berlin II Mai multe informaţii
St. Pauli 0 - 3 VfL Osnabrück Mai multe informaţii
Gent 1 - 3 Willem II Mai multe informaţii
Fenerbahce 5 - 1 Denizlispor Mai multe informaţii
Rangers 2 - 1 Deportes Santa Cruz Mai multe informaţii
9 ianuarie Colchagua 0 - 0
P 10 - 9
Curicó Unido Mai multe informaţii
Utrecht II 6 - 0 Vitesse II Mai multe informaţii
NAC Breda 2 - 0 Kortrijk Mai multe informaţii
Emmen 0 - 1 Meppen Mai multe informaţii
TOP Oss 1 - 4 De Treffers Mai multe informaţii
TEC 4 - 1 JVC Cuijk Mai multe informaţii
10 ianuarie Hansa Rostock 2 - 0 Görmin Mai multe informaţii
Erzgebirge Aue ANUL Shanghai Shenxin Mai multe informaţii
FC Utrecht 4 - 3 FC Eindhoven Mai multe informaţii
Gent 11 - 0 Yanbian Funde Mai multe informaţii
FC Basel 2 - 1 Le Mont Mai multe informaţii
Young Boys 3 - 4 Schaffhausen Mai multe informaţii
Hibernians 1 - 1 Fortuna Düsseldorf Mai multe informaţii
MSV Duisburg 13 - 0 Viktoria Buchholz Mai multe informaţii
BFC Dynamo ANUL Sparta Lichtenberg Mai multe informaţii
FC Den Bosch 6 - 1 Roda Boys Mai multe informaţii
SBV Excelsior 3 - 0 Excelsior Maassluis Mai multe informaţii
Arbroath 0 - 2 Dundee FC Mai multe informaţii
11 ianuarie Oakleigh Cannons 2 - 1 Eastern Lions Mai multe informaţii
Western Spirit 0 - 1 Grange Thistle Mai multe informaţii
Park Ridge 6 - 3 Brisbane Knights Mai multe informaţii
Mladá Boleslav 1 - 0 Olympia Hradec K… Mai multe informaţii
MFK Karviná 2 - 1 Skalica Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava 3 - 3 Znojmo Mai multe informaţii
Bochum 3 - 0 Greuther Fürth Mai multe informaţii
Gateshead 1 - 1 Kilmarnock Mai multe informaţii
SG Dynamo Dresden 0 - 4 Chemnitzer Mai multe informaţii
Kaiserslautern 2 - 0 SV 07 Elversberg Mai multe informaţii
FC Heidenheim 1846 3 - 0 Union Berlin Mai multe informaţii
Tianjin Teda 1 - 2 Mönchengladbach II Mai multe informaţii
Jahn Regensburg 8 - 2 FC Nürnberg II Mai multe informaţii
Thun 4 - 0 Wohlen Mai multe informaţii
Sturm Graz 4 - 1 SV Kapfenberg Mai multe informaţii
Wiedenbrück 4 - 2 Sportfreunde Lotte Mai multe informaţii
Fenerbahce 3 - 1 Partizani Tirana Mai multe informaţii
SC Fortuna Köln 4 - 1 Bonner SC Mai multe informaţii
Lokomotive Leipzig 5 - 0 Kickers 94 Markk… Mai multe informaţii
Winterthur 5 - 1 YF Juventus Mai multe informaţii
Rupel Boom 4 - 4 Mechelen Mai multe informaţii
Derry City 3 - 0 Letterkenny Rovers Mai multe informaţii
12 ianuarie Deportivo Maipú 1 - 1 Godoy Cruz Mai multe informaţii
SV Sandhausen ANUL Lokeren Mai multe informaţii
Ružomberok 0 - 1 Liptovský Mikuláš Mai multe informaţii
FC Wil 0 - 2 FC Luzern Mai multe informaţii
Waasland-Beveren 0 - 0 Erzgebirge Aue Mai multe informaţii
Górnik Leczna 2 - 0 Tychy 71 Mai multe informaţii
AS Eupen 1 - 0 Shanghai SIPG Mai multe informaţii
SV Babelsberg 03 4 - 0 BSC Süd 05 Mai multe informaţii
Mainz 05 II 9 - 0 Rot-Weiß Darmstadt Mai multe informaţii
13 ianuarie San Martín Mendoza 0 - 1 Gimnasia Mendoza Mai multe informaţii
Campbelltown City 5 - 0 Modbury Jets Mai multe informaţii
Newmarket 2 - 2 Taringa Rovers Mai multe informaţii
West Torrens Bir… 1 - 4 Adelaide City Mai multe informaţii
Logan Lightning 4 - 3 Acacia Ridge Mai multe informaţii
WDSC Wolves 0 - 2 Moreton Bay Unit… Mai multe informaţii
Centenary Stormers 1 - 0 Mudgeeraba Mai multe informaţii
Westerlo ANUL Shanghai Shenxin Mai multe informaţii
Fredericia 1 - 1 SønderjyskE Mai multe informaţii
FC Sion 2 - 3 Sint Truidense Mai multe informaţii
Admira 1 - 1 First Vienna Mai multe informaţii
Westerlo 1 - 1 Shanghai Shenxin Mai multe informaţii
Yanbian Funde 0 - 1 Oostende Mai multe informaţii
Austria Viena 0 - 1 Horn Mai multe informaţii
Viktoria Köln 5 - 1 Teutonia Mai multe informaţii
Partick Thistle 2 - 5 Lokeren Mai multe informaţii
Standard Liège 3 - 4 Vaduz Mai multe informaţii
Würzburger Kickers 3 - 0 Royal Excel Mouscron Mai multe informaţii
SV Sandhausen 5 - 1 SC Preußen 06 Mü… Mai multe informaţii
Rapperswil-Jona ANUL FC Aarau Mai multe informaţii
Sarpsborg 08 1 - 0 Mjøndalen Mai multe informaţii
Rödinghausen 3 - 2 Meppen Mai multe informaţii
Sturm Graz II 3 - 3 Kapfenberger SV II Mai multe informaţii
14 ianuarie Viitorul ANUL Enosis Mai multe informaţii
Sturt Lions 0 - 2 Adelaide Raiders Mai multe informaţii
Adelaide Olympic 1 - 3 Croydon Kings Mai multe informaţii
The Cove 3 - 4 West Adelaide Mai multe informaţii
Western Spirit 0 - 2 Southside Eagles Mai multe informaţii
Capalaba 4 - 2 The Gap Mai multe informaţii
Annerley 2 - 3 Mt Gravatt Hawks Mai multe informaţii
Holland Park Hawks 1 - 1 Bayside United Mai multe informaţii
Albany Creek Exc… 3 - 1 Western Pride Mai multe informaţii
Viktoria Plzen 2 - 2 Ústí nad Labem Mai multe informaţii
FK Jablonec 2 - 1 Sokol Zápy Mai multe informaţii
Kluczbork 1 - 1 Ruch Zdzieszowice Mai multe informaţii
Viktoria Köln ANUL Fortuna Düsseldo… Mai multe informaţii
FC Slovácko 4 - 0 Vítkovice Mai multe informaţii
Diósgyőr ANUL Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Tychy 71 1 - 1 Rozwój Katowice Mai multe informaţii
Hlučín 0 - 6 Piast Gliwice Mai multe informaţii
Žilina 3 - 1 Sigma Olomouc Mai multe informaţii
Ruch Chorzów 0 - 1 MFK Karviná Mai multe informaţii
Zlín 3 - 0 SFC Opava Mai multe informaţii
Dorogi 3 - 3 Gyirmót Mai multe informaţii
Wolfsberger AC 5 - 0 SV Kapfenberg Mai multe informaţii
Korona Kielce ANUL Zaglebie Lubin Mai multe informaţii
Inter Zaprešić ANUL Zagreb Mai multe informaţii
St. Pauli 6 - 2 Tianjin Teda Mai multe informaţii
Jagiellonia Bial… ANUL Wigry Suwałki Mai multe informaţii
Unión Santa Fe 2 - 0 Aldosivi Mai multe informaţii
Atlético Rafaela 0 - 1 Sportivo Belgrano Mai multe informaţii
Zlín 1 - 0 SFC Opava Mai multe informaţii
Germania Schöneiche ANUL BAK '07 Mai multe informaţii
Racing Club 3 - 0 Alvarado Mai multe informaţii
Hansa Rostock 2 - 1 Nordsjælland Mai multe informaţii
Jahn Regensburg ANUL Greuther Fürth Mai multe informaţii
FC Zürich ANUL YF Juventus Mai multe informaţii
Grasshopper Zürich 3 - 1 Winterthur Mai multe informaţii
Varnsdorf ANUL Oberlausitz Neug… Mai multe informaţii
Hamburger SV II 3 - 2 Anker Wismar Mai multe informaţii
SV Ried 0 - 1 Vorwarts Mai multe informaţii
Chemie Leipzig 2 - 1 Luckenwalde Mai multe informaţii
Vereya ANUL Levski Karlovo Mai multe informaţii
SV Babelsberg 03 2 - 0 Torgelower SV Greif Mai multe informaţii
SV 07 Elversberg 2 - 1 FC Nürnberg II Mai multe informaţii
Karlsruher SC 1 - 0 FC Luzern Mai multe informaţii
Wehen Wiesbaden 1 - 0 FC Heidenheim 1846 Mai multe informaţii
Rapid Viena 11 - 0 Gersthofer SV Mai multe informaţii
Sturm Graz 3 - 1 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
Sportfreunde Lotte ANUL Havelse Mai multe informaţii
Modena 1 - 1 Piacenza Mai multe informaţii
Wohlen 3 - 1 Barton Town Old Boys Mai multe informaţii
Sankt Gallen 1 - 2 CS U Craiova Mai multe informaţii
Górnik Leczna 3 - 0 Pogoń Siedlce Mai multe informaţii
Dortmund II 5 - 3 St. Pauli II Mai multe informaţii
Stadl-Paura 3 - 0 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
FC Basel 1 - 2 St. Pauli Mai multe informaţii
15 ianuarie Vélez Sársfield 3 - 0 Tristán Suárez Mai multe informaţii
Tigre ANUL Almagro Mai multe informaţii
Estudiantes de S… 2 - 2 Juventud Unida Univ. Mai multe informaţii
Vipers 0 - 2 Adelaide Victory Mai multe informaţii
Sūduva 1 - 0 Kauno Žalgiris Mai multe informaţii
Pogoń Siedlce 4 - 0 Podlasie Biała P… Mai multe informaţii
Bayern Alzenau 0 - 2 Kickers Offenbach Mai multe informaţii
Brøndby 7 - 0 KFUM Roskilde Mai multe informaţii
Stuttgart 0 - 0 MSV Duisburg Mai multe informaţii
Rödinghausen 1 - 1 VfL Osnabrück Mai multe informaţii
Eintracht Norder… 3 - 1 Victoria Hamburg Mai multe informaţii
Sogndal 5 - 0 Førde Mai multe informaţii
SV Sandhausen 3 - 0 VfR Aalen Mai multe informaţii
Arka Gdynia 5 - 1 Chwaszczyno Mai multe informaţii
Kaiserslautern 2 - 1 FC Lugano Mai multe informaţii
Deportivo Anzoátegui 1 - 1 Portuguesa Mai multe informaţii
Deportivo Lara 3 - 1 Trujillanos Mai multe informaţii
Mineros de Guayana 1 - 2 Monagas Mai multe informaţii
Independiente Ri… 1 - 0 Huracán Las Heras Mai multe informaţii
16 ianuarie Universidad Chile 1 - 1 Belgrano Mai multe informaţii
Astra ANUL Doxa Mai multe informaţii
Zamora 2 - 1 Atlético Venezuela Mai multe informaţii
Vorskla Poltava 3 - 0 Helios Mai multe informaţii
Paphos 0 - 7 Astra Mai multe informaţii
Dortmund II 1 - 0 SC Fortuna Köln Mai multe informaţii
Wehen Wiesbaden 1 - 3 Union Berlin Mai multe informaţii
Atlético Socopó 1 - 2 Trujillanos Mai multe informaţii
Werder Bremen II 0 - 2 Lokomotiv Moskva Mai multe informaţii
Vaduz 0 - 2 Würzburger Kickers Mai multe informaţii
Zenit 5 - 2 Changchun Yatai Mai multe informaţii
Zamora II 0 - 2 Monagas Mai multe informaţii
Deportivo Táchira 2 - 2 Deportivo Lara Mai multe informaţii
17 ianuarie Zamora 1 - 1 Deportivo Anzoátegui Mai multe informaţii
Gimnasia La Plata ANUL Banfield Mai multe informaţii
Peninsula Power 4 - 1 Western Pride Mai multe informaţii
Viktoria Köln 1 - 1 Wuppertaler SV B… Mai multe informaţii
Nieciecza ANUL Stal Mielec Mai multe informaţii
Zlín 1 - 2 Spartak Trnava Mai multe informaţii
FSV Zwickau 2 - 1 Carl Zeiss Jena Mai multe informaţii
Thun 6 - 1 FC Aarau Mai multe informaţii
Beroe 1 - 0 Neftohimik Mai multe informaţii
Nieciecza ANUL Puszcza Niepołomice Mai multe informaţii
Quilmes 0 - 1 Aldosivi Mai multe informaţii
Hansa Rostock 9 - 0 Güstrower Mai multe informaţii
Viitorul 2 - 0 Ermis Mai multe informaţii
CFR Cluj 2 - 0 Ufa Mai multe informaţii
Brescia 2 - 0 Voluntari Mai multe informaţii
Eintracht Brauns… 2 - 0 FC Luzern Mai multe informaţii
Horsens 1 - 2 Esbjerg Mai multe informaţii
Mineros de Guayana 1 - 0 Estudiantes Mérida Mai multe informaţii
SG Dynamo Dresden 3 - 1 FC Zürich Mai multe informaţii
Legia Varşovia 1 - 2 Bielefeld Mai multe informaţii
Tianjin Teda 0 - 1 Dinamo Bucureşti Mai multe informaţii
Neuchâtel Xamax 2 - 0 Shanghai Shenxin Mai multe informaţii
SV Mattersburg 2 - 0 Szombathelyi Haladás Mai multe informaţii
Rheindorf Altach 4 - 0 Wattens Mai multe informaţii
Nordsjælland 3 - 1 Boldklubben 1893 Mai multe informaţii
Wiedenbrück ANUL TSV Steinbach Mai multe informaţii
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Gryf Wejherowo Mai multe informaţii
Ružomberok 10 - 0 Fomat Martin Mai multe informaţii
Rapperswil-Jona ANUL Wohlen Mai multe informaţii
Zenit 14 - 1 Sohar Mai multe informaţii
Sturm Graz II 2 - 2 TuS Heiligenkreuz Mai multe informaţii
Eintracht Norder… 0 - 5 Halstenbek-Rellingen Mai multe informaţii
Difaâ El Jadida 1 - 1 ES Tunis Mai multe informaţii
Deportivo Lara 4 - 2 Atlético Socopó Mai multe informaţii
Independiente 4 - 1 Deportivo Riestra Mai multe informaţii
Atlético Venezuela 0 - 2 Deportivo Anzoátegui Mai multe informaţii
18 ianuarie Zamora 0 - 0 Portuguesa Mai multe informaţii
Moreton Bay Unit… 1 - 0 Rochedale Rovers Mai multe informaţii
Oakleigh Cannons 6 - 0 Springvale Whit… Mai multe informaţii
Diósgyőr 2 - 0 Budaörs Mai multe informaţii
FC Köln II 1 - 2 SC Fortuna Köln Mai multe informaţii
Garbarnia Kraków 5 - 5 MKS Cracovia Mai multe informaţii
Brisbane City 2 - 1 Holland Park Hawks Mai multe informaţii
Górnik Leczna 1 - 1 Wisła Puławy Mai multe informaţii
Slask Wroclaw 3 - 3 Warta Poznan Mai multe informaţii
München 1860 0 - 0 Setubal Mai multe informaţii
Zemplín Michalovce 1 - 1 Partizán Bardejov Mai multe informaţii
Paksi SE 1 - 0 Siófok Mai multe informaţii
CSM Iaşi 1 - 0 Jagiellonia Bial… Mai multe informaţii
Korona Kielce 2 - 3 Chojniczanka Cho… Mai multe informaţii
Defensa y Justicia 4 - 0 All Boys Mai multe informaţii
Atlético Rafaela 2 - 0 Libertad Mai multe informaţii
Lokomotiva Zagreb ANUL Krško Mai multe informaţii
Vlašim 1 - 3 Dukla Praga Mai multe informaţii
SC Preußen 06 Mü… 3 - 2 SG Wattenscheid 09 Mai multe informaţii
Olimpija 3 - 0 Zagreb Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldo… 4 - 2 Hannover 96 II Mai multe informaţii
Estudiantes Mérida 1 - 0 Monagas Mai multe informaţii
Würzburger Kickers 0 - 2 Young Boys Mai multe informaţii
Austria Viena 2 - 2 Třinec Mai multe informaţii
FC Sion 2 - 3 FC Nürnberg Mai multe informaţii
FCSB 0 - 2 Qarabağ Mai multe informaţii
Anzhi 1 - 1 Pandurii Târgu Jiu Mai multe informaţii
Sturm Graz 3 - 0 Gleisdorf Mai multe informaţii
Nafta 1 - 2 Maribor Mai multe informaţii
Rapid Viena 7 - 1 Traiskirchen Mai multe informaţii
Pogoń Siedlce 2 - 0 Olimpia Zambrów Mai multe informaţii
Zenit 1 - 1 Videoton Mai multe informaţii
Lichtenberg ANUL Union Fürstenwalde Mai multe informaţii
SSV Ulm 1846 1 - 3 Sonnenhof Großaspach Mai multe informaţii
Schwarz-Weiß Essen ANUL Rot Weiss Essen Mai multe informaţii
SV Babelsberg 03 2 - 1 Altglienicke Mai multe informaţii
Hibernians 1 - 3 CS U Craiova Mai multe informaţii
Hamburger SV II 18 - 3 Maschen Mai multe informaţii
Portuguesa 1 - 1 Atlético Venezuela Mai multe informaţii
Vélez Sársfield 1 - 1 Boca Unidos Mai multe informaţii
Rosario Central 0 - 4 Patronato Mai multe informaţii
Zamora II 2 - 5 Mineros de Guayana Mai multe informaţii
19 ianuarie Gimnasia La Plata ANUL Racing Club Mai multe informaţii
Trujillanos 1 - 0 Deportivo Táchira Mai multe informaţii
München 1860 1 - 0 Cova Piedade Mai multe informaţii
Mladá Boleslav 2 - 0 Trenčín Mai multe informaţii
Wisla Cracovia 0 - 2 Raków Czestochowa Mai multe informaţii
Botev Plovdiv ANUL Sozopol Mai multe informaţii
Wuppertaler SV B… 1 - 1 Sportfreunde Lotte Mai multe informaţii
Aalborg 2 - 0 Hobro Mai multe informaţii
Astra 4 - 0 Spartak Moskva I… Mai multe informaţii
FC Salzburg 3 - 1 LASK Linz Mai multe informaţii
SønderjyskE 1 - 1 Holstein Kiel Mai multe informaţii
Kaiserslautern ANUL Neuchâtel Xamax Mai multe informaţii
Qabala 0 - 0 Ordabasy Mai multe informaţii
Lumezzane 2 - 3 Voluntari Mai multe informaţii
Concordia Chiajna 1 - 1 Neftçi Mai multe informaţii
Aarhus Fremad 1 - 5 AGF Aarhus Mai multe informaţii
Ludogorets 1 - 1 Arsenal Tula Mai multe informaţii
FC Basel 2 - 1 Lokomotiv Moskva Mai multe informaţii
Sūduva 0 - 2 Atlantas Mai multe informaţii
Stuttgart 1 - 0 Lausanne Mai multe informaţii
Sandefjord 1 - 3 Fram Mai multe informaţii
Zenit 0 - 0 Lokomotiv Mai multe informaţii
Oythe ANUL VfL Osnabrück Mai multe informaţii
Deportivo Anzoátegui 0 - 0
P 3 - 4
Trujillanos Mai multe informaţii
Monagas 1 - 2 Portuguesa Mai multe informaţii
Zamora 0 - 0
P 2 - 3
Mineros de Guayana Mai multe informaţii
20 ianuarie Deportivo Lara 0 - 0
P 1 - 3
Estudiantes Mérida Mai multe informaţii
Karmiotissa ANUL CFR Cluj Mai multe informaţii
Zamora 0 - 0
P 2 - 3
Mineros de Guayana Mai multe informaţii
Croydon Kings 2 - 3 Adelaide City Mai multe informaţii
Campbelltown City 1 - 0 NE MetroStars Mai multe informaţii
Park Ridge 1 - 3 Centenary Stormers Mai multe informaţii
Sydney United 1 - 2 Avondale Heights Mai multe informaţii
Playford City Pa… 2 - 2 Adelaide Victory Mai multe informaţii
FC Slovácko 2 - 2 Spartak Trnava Mai multe informaţii
Annerley 5 - 1 Oxley United Mai multe informaţii
Olimpik Donetsk 1 - 0 Metalurh Zaporizhya Mai multe informaţii
Bytovia Bytów 1 - 3 Wisla Plock Mai multe informaţii
Puszcza Niepołomice 2 - 5 Tychy 71 Mai multe informaţii
Nest-Sotra 2 - 4 Brann Mai multe informaţii
Godoy Cruz 2 - 0 Tigre Mai multe informaţii
Unión Santa Fe 1 - 0 Quilmes Mai multe informaţii
FSV Zwickau 0 - 1 Greuther Fürth Mai multe informaţii
Roskilde 0 - 2 Odense Mai multe informaţii
Nordsjælland 0 - 1 FC Helsingør Mai multe informaţii
Sankt Gallen ANUL Akhmat Grozny Mai multe informaţii
Midtjylland 2 - 2 Vendsyssel Mai multe informaţii
Zenit 0 - 0 Lokomotiv Mai multe informaţii
CFR Cluj 4 - 1 Mezőkövesd-Zsóry Mai multe informaţii
Eintracht Brauns… 0 - 1 Dinamo Bucureşti Mai multe informaţii
SV Sandhausen 0 - 1 Kickers Offenbach Mai multe informaţii
SV Mattersburg 3 - 1 Nitra Mai multe informaţii
Viktoria Plzen ANUL Servette Mai multe informaţii
Botoşani 1 - 0 Slovan Bratislava Mai multe informaţii
Akhmat Grozny 3 - 4 Lechia Gdansk Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldorf 2 - 2 Paderborn Mai multe informaţii
FC Luzern 1 - 1 SG Dynamo Dresden Mai multe informaţii
Grasshopper Zürich 0 - 0 Legia Varşovia Mai multe informaţii
Slask Wroclaw 2 - 2 Chrobry Głogów Mai multe informaţii
Wiedenbrück ANUL Eintracht Norder… Mai multe informaţii
Krylya Sovetov 2 - 2 Pandurii Târgu Jiu Mai multe informaţii
Kawkab Marrakech 1 - 1 ES Tunis Mai multe informaţii
BFC Dynamo ANUL Optik Rathenow Mai multe informaţii
Thun 0 - 0 Le Mont Mai multe informaţii
Sarpsborg 08 7 - 1 Ullensaker / Kisa Mai multe informaţii
Viitorul 2 - 1 Levski Sofia Mai multe informaţii
Aalesund 3 - 0 Brattvåg Mai multe informaţii
Trujillanos 4 - 0 Estudiantes Mérida Mai multe informaţii
21 ianuarie Portuguesa 4 - 1 Mineros de Guayana Mai multe informaţii
Olimpo 4 - 0 Huracán Mai multe informaţii
Atlético Rafaela 1 - 2 Sportivo Belgrano Mai multe informaţii
Atlético Tucumán ANUL Independiente Mai multe informaţii
Adelaide Olympic 2 - 2 Adelaide Comets Mai multe informaţii
Western Pride 1 - 2 WDSC Wolves Mai multe informaţii
Bonnyrigg White … 0 - 0 Sydney Olympic Mai multe informaţii
Logan Lightning 3 - 2 Southside Eagles Mai multe informaţii
Souths United 0 - 5 Brisbane Strikers Mai multe informaţii
Salisbury United 2 - 3 Eastern United Mai multe informaţii
Port Adelaide Lion 0 - 3 Seaford Rangers Mai multe informaţii
Adelaide Hills Hawks ANUL Mount Barker United Mai multe informaţii
Pine Hills ANUL Univ. Queensland Mai multe informaţii
Slavoj Vyšehrad 1 - 3 Viktoria Zizkov Mai multe informaţii
Třinec 1 - 0 Odra Petřkovice Mai multe informaţii
North Star 5 - 0 Pine Rivers United Mai multe informaţii
Tatran Prešov 1 - 1 Liptovský Mikuláš Mai multe informaţii
Bałtyk Gdynia 0 - 7 Olimpia Grudziądz Mai multe informaţii
Garbarnia Kraków 2 - 1 Rozwój Katowice Mai multe informaţii
Sparta Praga 4 - 0 FK Teplice Mai multe informaţii
Slovan Liberec 2 - 5 Trenčín Mai multe informaţii
MTK 5 - 2 SZTK-Erima Mai multe informaţii
Baník Ostrava 3 - 1 Górnik Zabrze Mai multe informaţii
Ruch Chorzów 5 - 1 Odra Opole Mai multe informaţii
Zaglebie Sosnowiec 0 - 1 Polonia Bytom Mai multe informaţii
Optik Rathenow 1 - 3 BAK '07 Mai multe informaţii
Gorica 0 - 3 Sesvete Mai multe informaţii
Cibalia 0 - 1 Szombathelyi Haladás Mai multe informaţii
Lyngby 5 - 2 HIK Mai multe informaţii
Pogoń Siedlce 0 - 1 Legionovia Legionowo Mai multe informaţii
Senica 2 - 1 SFC Opava Mai multe informaţii
Kluczbork 1 - 4 Belchatów Mai multe informaţii
Stal Mielec 1 - 1 Korona Kielce Mai multe informaţii
Naţional Sebiş 0 - 3 ACS Poli Timişoara Mai multe informaţii
Vélez Sársfield 1 - 0 Sarmiento Mai multe informaţii
Erzgebirge Aue 2 - 0 Baník Sokolov Mai multe informaţii
FC Copenhaga 3 - 0 Halmstad Mai multe informaţii
Horsens 1 - 1 Randers Mai multe informaţii
Fredericia 1 - 2 Esbjerg Mai multe informaţii
Steinkjer 3 - 4 Levanger Mai multe informaţii
Belgrano 1 - 0 Instituto AC Córdoba Mai multe informaţii
Colón Santa Fe 1 - 1 Patronato Mai multe informaţii
Mönchengladbach II 1 - 2 SC Fortuna Köln Mai multe informaţii
FSV Frankfurt 2 - 1 SV 07 Elversberg Mai multe informaţii
Podbrezová 3 - 0 Pohronie Mai multe informaţii
MFK Karviná 0 - 0 Ružomberok Mai multe informaţii
Huracán 1 - 1 Lanús Mai multe informaţii
Defensa y Justicia 2 - 1 River Ecuador Mai multe informaţii
St. Pauli 0 - 2 FC Zürich Mai multe informaţii
Hansa Rostock 1 - 0 Hertha Berlin II Mai multe informaţii
SC Preußen 06 Mü… 2 - 1 Bochum Mai multe informaţii
Ranheim 1 - 3 Östersunds FK Mai multe informaţii
Union Berlin 2 - 2 Dukla Praga Mai multe informaţii
VfL Osnabrück 0 - 2 Bielefeld Mai multe informaţii
Wehen Wiesbaden 0 - 1 Würzburger Kickers Mai multe informaţii
Brøndby 3 - 0 Hvidovre Mai multe informaţii
Jönköpings Södra 2 - 0 Husqvarna Mai multe informaţii
FC Heidenheim 1846 3 - 0 Sonnenhof Großaspach Mai multe informaţii
Rapid Viena 1 - 2 Wiener Neustadt Mai multe informaţii
Zalaegerszegi TE 1 - 3 Maribor Mai multe informaţii
SC Verl 1924 1 - 3 Eintracht Norder… Mai multe informaţii
Lech Poznan 0 - 0 Ufa Mai multe informaţii
SV Ried 4 - 3 SV Kapfenberg Mai multe informaţii
Sparta Praga 5 - 1 Ústí nad Labem Mai multe informaţii
Carl Zeiss Jena 1 - 0 Chemnitzer Mai multe informaţii
Slavia Praga 3 - 0 Viktoria Zizkov Mai multe informaţii
Holstein Kiel 4 - 0 Weiche Flensburg Mai multe informaţii
Anif 5 - 3 Neumarkt Mai multe informaţii
YF Juventus 1 - 2 Schaffhausen Mai multe informaţii
Split 4 - 0 Val Kaštel Stari Mai multe informaţii
Aachen 3 - 1 RM Hamm Benfica Mai multe informaţii
Sogndal 2 - 0 Florø Mai multe informaţii
Raufoss 2 - 2 Hønefoss Mai multe informaţii
Jaro 0 - 1 SJK Mai multe informaţii
CA Bizertin ANUL Zarzis Mai multe informaţii
Hannover 96 4 - 1 Sportfreunde Lotte Mai multe informaţii
Sturm Graz 2 - 0 Domžale Mai multe informaţii
Koper 0 - 2 Lokomotiva Zagreb Mai multe informaţii
Žalgiris 1 - 0 Wigry Suwałki Mai multe informaţii
Wohlen 0 - 3 CSKA Moskva Mai multe informaţii
Ludogorets 1 - 1 Jagiellonia Bial… Mai multe informaţii
Dinamo Kiev 3 - 1 St. Pauli Mai multe informaţii
Sankt Gallen 2 - 0 Karlsruher SC Mai multe informaţii
Trujillanos 0 - 0
P 4 - 3
Portuguesa Mai multe informaţii
22 ianuarie Rosario Central ANUL Talleres Córdoba Mai multe informaţii
Colo-Colo 3 - 0 Sporting Cristal Mai multe informaţii
Juventud Unida Univ. 2 - 0 Estudiantes de S… Mai multe informaţii
APIA Leichhardt … 1 - 0 Avondale Heights Mai multe informaţii
Adelaide Victory 3 - 6 Modbury Jets Mai multe informaţii
Brisbane Knights ANUL Ipswich Knights Mai multe informaţii
Vipers 0 - 1 South Adelaide P… Mai multe informaţii
Blacktown Spartans 2 - 3 Sutherland Sharks Mai multe informaţii
Fraser Park 1 - 0 GHFA Spirit Mai multe informaţii
St George Willawong 4 - 4 Acacia Ridge Mai multe informaţii
Astra 4 - 2 Ural Mai multe informaţii
Şahtior Doneţk 2 - 0 MKS Cracovia Mai multe informaţii
Inter Zaprešić 2 - 1 Slaven Koprivnica Mai multe informaţii
Odense 4 - 1 Nykøbing Mai multe informaţii
Piast Gliwice 0 - 2 CSKA Moskva Mai multe informaţii
Krasnodar 1 - 0 Henan Jianye Mai multe informaţii
FC Nürnberg 3 - 1 VfR Aalen Mai multe informaţii
Neftekhimik 0 - 0 Pandurii Târgu Jiu Mai multe informaţii
Örebro 2 - 4 Sirius Mai multe informaţii
KFC Uerdingen 05 4 - 0 Hannover 96 II Mai multe informaţii
SC Verl 1924 0 - 1 Germania Egestorf Mai multe informaţii
Sprockhövel 1 - 2 Hassel Mai multe informaţii
Koper 0 - 4 Partizan Mai multe informaţii
Sankt Pölten 1 - 0 Rudar Mai multe informaţii
Qarabağ 3 - 2 Nieciecza Mai multe informaţii
Lokomotiv Moskva 1 - 2 CSKA Sofia Mai multe informaţii
Dinamo Kiev 3 - 0 Tianjin Teda Mai multe informaţii
Ittihad Tanger 1 - 0 CR Belouizdad Mai multe informaţii
Viitorul 0 - 1 Ural Mai multe informaţii
Deportivo Pasto 1 - 2 América de Cali Mai multe informaţii
Deportivo Pasto 2 - 1 América de Cali Mai multe informaţii
23 ianuarie West Adelaide 3 - 0 Adelaide Cobras Mai multe informaţii
Adelaide Comets 5 - 1 Cumberland United Mai multe informaţii
Olimpik Donetsk 2 - 2 Kolos Kovalivka Mai multe informaţii
Lechia Gdansk 1 - 0 Pandurii Târgu Jiu Mai multe informaţii
Concordia Chiajna 1 - 0 Kyran Mai multe informaţii
Aldosivi 2 - 0 Talleres Córdoba Mai multe informaţii
Arsenal Tula 0 - 1 Shakhter Karagandy Mai multe informaţii
Zaglebie Lubin 1 - 1 Akhmat Grozny Mai multe informaţii
Viktoria Plzen 1 - 0 Yanbian Funde Mai multe informaţii
RSB Berkane SUSP ES Tunis Mai multe informaţii
Viitorul 5 - 0 Atlantas Mai multe informaţii
Sūduva 1 - 1 Jonava Mai multe informaţii
24 ianuarie Godoy Cruz ANUL Sarmiento Mai multe informaţii
Noarlunga United 6 - 0 Vipers Mai multe informaţii
MTK 2 - 3 Budaörs Mai multe informaţii
Cibalia 0 - 2 Lokomotiva Zagreb Mai multe informaţii
Spartak Subotica 1 - 1 ACS Poli Timişoara Mai multe informaţii
Zlín 1 - 2 Zlaté Moravce Mai multe informaţii
Vélez Sársfield 2 - 3 Defensa y Justicia Mai multe informaţii
Vejle 1 - 1 AGF Aarhus Mai multe informaţii
Olimpo 2 - 4 Godoy Cruz Mai multe informaţii
Huracán 1 - 2 Nueva Chicago Mai multe informaţii
Sparta Praga 5 - 0 Ružomberok Mai multe informaţii
Newell s Old Boys 5 - 1 Atlético Paraná Mai multe informaţii
CFR Cluj 2 - 1 Arka Gdynia Mai multe informaţii
Lech Poznan 3 - 1 Beroe Mai multe informaţii
Pandurii Târgu Jiu 1 - 0 Jagiellonia Bial… Mai multe informaţii
Koper 0 - 1 Szombathelyi Haladás Mai multe informaţii
Kaiserslautern II 0 - 2 Aachen Mai multe informaţii
Akzhayik 0 - 0 Karpaty Lviv Mai multe informaţii
FC Zürich 1 - 0 Dinamo Bucureşti Mai multe informaţii
Chongqing Dangda… ANUL CSKA Sofia Mai multe informaţii
FCSB 0 - 1 Vardar Mai multe informaţii
FK Pirmasens 0 - 1 Kaiserslautern Mai multe informaţii
Thun 2 - 0 Köniz Mai multe informaţii
BFC Dynamo 4 - 0 Eintracht Mahlsdorf Mai multe informaţii
Cobh Ramblers 0 - 1 Cobh Wanderers Mai multe informaţii
Colón Santa Fe 3 - 0 Unión Sunchales Mai multe informaţii
25 ianuarie Mantova ANUL Voluntari Mai multe informaţii
Colo-Colo 1 - 0 Lanús Mai multe informaţii
Kingston 3 - 0 Malvern City Mai multe informaţii
WDSC Wolves 2 - 3 Palm Beach Mai multe informaţii
SFC Opava 3 - 0 Vítkovice Mai multe informaţii
Hradec Králové 6 - 0 Prostějov Mai multe informaţii
Pardubice 0 - 1 Dukla Praga Mai multe informaţii
Inter Zaprešić 2 - 0 Rudar Mai multe informaţii
Karmiotissa 0 - 3 Mezőkövesd-Zsóry Mai multe informaţii
Vitosha Bistritsa 1 - 2 Hebar 1918 Mai multe informaţii
Viborg 3 - 0 Skive Mai multe informaţii
Tigre 2 - 1 Deportivo Morón Mai multe informaţii
Hobro 3 - 0 SønderjyskE Mai multe informaţii
Krasnodar 2 - 0 Pakhtakor Mai multe informaţii
FC Brno 1 - 1 Spartak Trnava Mai multe informaţii
Temperley 1 - 0 Banfield Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava 2 - 3 Vlašim Mai multe informaţii
Astra 1 - 3 Pogon Szczecin Mai multe informaţii
Stuttgart 3 - 0 FC Luzern Mai multe informaţii
Vasas 3 - 1 Nyíregyháza Spar… Mai multe informaţii
Eintracht Trier 4 - 2 SV 07 Elversberg Mai multe informaţii
Wolfsberger AC 0 - 4 CS U Craiova Mai multe informaţii
Dinamo Kiev 1 - 3 Liefering Mai multe informaţii
MFK Karviná 0 - 5 Baník Ostrava Mai multe informaţii
Sankt Pölten 0 - 1 Slaven Koprivnica Mai multe informaţii
Dinamo Moskva 2 - 2 DAC Mai multe informaţii
FC Basel 2 - 0 Chiasso Mai multe informaţii
Suwon Bluewings 1 - 0 FC Aarau Mai multe informaţii
Pogoń Siedlce 2 - 1 Wisła Puławy Mai multe informaţii
Zemplín Michalovce 3 - 1 Slavoj Trebišov Mai multe informaţii
Vasalund 0 - 2 Djurgården Mai multe informaţii
Třinec 5 - 0 Hlučín Mai multe informaţii
Astoria Walldorf 2 - 0 Spielberg Mai multe informaţii
Troisdorf 0 - 1 Bonner SC Mai multe informaţii
Luckenwalde 5 - 1 Grün-Weiß Lübben Mai multe informaţii
SV Babelsberg 03 6 - 0 Reinickendorfer … Mai multe informaţii
CS U Craiova 2 - 0 Zimbru Mai multe informaţii
Belgrano 2 - 0 Sportivo Belgrano Mai multe informaţii
26 ianuarie Sarmiento ANUL Boca Unidos Mai multe informaţii
CSKA Sofia 2 - 4 Rubin Kazan' Mai multe informaţii
Slavia Praga 6 - 1 Ružomberok Mai multe informaţii
Győri ETO 1 - 1 Csákvári TK Mai multe informaţii
Esbjerg 1 - 1 Nordsjælland Mai multe informaţii
Astra 1 - 1 Zirka Mai multe informaţii
Lech Poznan 1 - 1 Újpest Mai multe informaţii
Split 0 - 0 Solin Mai multe informaţii
Spartak Subotica 1 - 1 ACS Poli Timişoara Mai multe informaţii
Rijeka 3 - 2 Celje Mai multe informaţii
Marsa 1 - 1 Kairouan Mai multe informaţii
Istiqlol 0 - 1 Pandurii Târgu Jiu Mai multe informaţii
FCSB 1 - 1 Akhmat Grozny Mai multe informaţii
Wiedenbrück ANUL Gütersloh Mai multe informaţii
Egersund 2 - 3 Sandnes Ulf Mai multe informaţii
Hürth 1 - 3 Sportfreunde Siegen Mai multe informaţii
27 ianuarie Atlético Tucumán ANUL Racing Club Mai multe informaţii
Croydon Kings 4 - 0 NE MetroStars Mai multe informaţii
South Melbourne 0 - 0 Richmond Mai multe informaţii
Capalaba 4 - 2 Mt Gravatt Hawks Mai multe informaţii
Campbelltown City 0 - 1 Adelaide City Mai multe informaţii
Lyngby 0 - 1 HB Køge Mai multe informaţii
Szombathelyi Haladás 0 - 1 Lokomotiva Zagreb Mai multe informaţii
Holland Park Hawks 4 - 1 Acacia Ridge Mai multe informaţii
Southside Eagles ANUL Kangaroo Point R… Mai multe informaţii
Admira Wacker 1 - 0 Videoton Mai multe informaţii
Armavir 1 - 1 Dinamo Stavropol' Mai multe informaţii
Zlín 1 - 0 Górnik Zabrze Mai multe informaţii
Vélez Sársfield 0 - 1 Talleres Córdoba Mai multe informaţii
Argentinos Juniors 1 - 0 Sarmiento Mai multe informaţii
Godoy Cruz 0 - 0 Villa Dálmine Mai multe informaţii
MTK 2 - 0 Senica Mai multe informaţii
Wacker Innsbruck 1 - 0 Vaduz Mai multe informaţii
Cherkaskyi Dnipro 2 - 0 Kremin' Mai multe informaţii
Gimnasia La Plata 0 - 1 Defensa y Justicia Mai multe informaţii
Newell s Old Boys 3 - 0 Instituto AC Córdoba Mai multe informaţii
Boca Juniors 2 - 2 Alvarado Mai multe informaţii
Olimpo 0 - 2 Los Andes Mai multe informaţii
Midtjylland 1 - 2 Silkeborg Mai multe informaţii
CFR Cluj 1 - 0 Korona Kielce Mai multe informaţii
Tambov ANUL Afips Mai multe informaţii
Cibalia 1 - 2 Koper Mai multe informaţii
Aalborg 1 - 0 Häcken Mai multe informaţii
Ludogorets 1 - 0 Trenčín Mai multe informaţii
Halmstad 2 - 0 Öster Mai multe informaţii
Videoton 0 - 0 Dinamo Bucureşti Mai multe informaţii
SV Kapfenberg 3 - 1 Hartberg Mai multe informaţii
Aalesund 4 - 0 Hødd Mai multe informaţii
Start 3 - 1 Vindbjart Mai multe informaţii
Fremad Amager 0 - 0 Akademisk Boldklub Mai multe informaţii
Sandefjord 5 - 3 Notodden Mai multe informaţii
Grödig 1 - 2 Blau Weiss Linz Mai multe informaţii
Zenit 1 - 0 Vålerenga Mai multe informaţii
Levanger 0 - 1 Östersunds FK Mai multe informaţii
28 ianuarie Rosario Central 0 - 0 Universidad Católica Mai multe informaţii
Everton 0 - 2 Lanús Mai multe informaţii
Alianza Lima 0 - 2 Palestino Mai multe informaţii
Para Hills Knights 4 - 1 South Adelaide P… Mai multe informaţii
Adelaide Victory 5 - 0 Mount Barker United Mai multe informaţii
Auckland City 1 - 0 Seoul Mai multe informaţii
Slacks Creek ANUL Bayside United Mai multe informaţii
Brisbane Strikers 2 - 3 Hume City Mai multe informaţii
Zalaegerszegi TE 0 - 0 Győri ETO Mai multe informaţii
Dinamo Minsk 1 - 0 Gorodeya Mai multe informaţii
Kitchee 1 - 1
P 5 - 4
Muang Thong United Mai multe informaţii
Třinec 1 - 0 Baník Ostrava Mai multe informaţii
Sotra 1 - 2 Åsane Mai multe informaţii
Slaven Koprivnica 1 - 1 Rudar Mai multe informaţii
Spišská Nová Ves 2 - 2 Slavoj Trebišov Mai multe informaţii
FC Brno 3 - 1 SFC Opava Mai multe informaţii
Viktoria Zizkov 1 - 1 Dukla Praga Mai multe informaţii
Nitra 2 - 0 Dorogi Mai multe informaţii
Kluczbork 0 - 0 Polonia Bytom Mai multe informaţii
Jastrzębie 2 - 1 Katowice Mai multe informaţii
Sūduva 0 - 2 Wigry Suwałki Mai multe informaţii
Vysocina Jihlava 2 - 3 Dynamo Ceské Bud… Mai multe informaţii
Dobrudzha 1919 1 - 5 Sozopol Mai multe informaţii
Marsa 1 - 2 CA Bizertin Mai multe informaţii
Stal Mielec 1 - 2 Puszcza Niepołomice Mai multe informaţii
Chojniczanka Cho… 1 - 1 Bytovia Bytów Mai multe informaţii
Volyn Lutsk 4 - 0 Zemplín Michalovce Mai multe informaţii
Bærum 1 - 2 Stabæk Mai multe informaţii
Randers 0 - 0 Viborg Mai multe informaţii
Helsingborg 1 - 0 Odense Mai multe informaţii
Lillestrøm 5 - 0 Strømmen Mai multe informaţii
Unión Santa Fe 1 - 1 Atlético Rafaela Mai multe informaţii
Syrianska 0 - 4 AIK Mai multe informaţii
Mechtersheim 0 - 5 SV Waldhof Mannh… Mai multe informaţii
Arsenal Sarandí 0 - 2 Temperley Mai multe informaţii
Tigre 2 - 1 Barracas Central Mai multe informaţii
Molde 5 - 1 Nordmøre & Romsdal Mai multe informaţii
Quilmes 2 - 0 All Boys Mai multe informaţii
Huracán 1 - 2 Banfield Mai multe informaţii
Rosenborg 3 - 1 Ranheim Mai multe informaţii
Mjøndalen 5 - 2 Elverum Mai multe informaţii
Balmazújváros Sport 4 - 0 ACS Poli Timişoara Mai multe informaţii
Amkar Perm' 1 - 1 Vardar Mai multe informaţii
FC Luzern 5 - 2 Kriens Mai multe informaţii
Winterthur 1 - 0 Austria Lustenau Mai multe informaţii
Fortuna Düsseldo… 2 - 3 Bonner SC Mai multe informaţii
BFC Dynamo 1 - 2 Hertha Zehlendorf Mai multe informaţii
Gomel 1 - 0 Lokomotiv Gomel Mai multe informaţii
Brøndby 1 - 0 Roskilde Mai multe informaţii
FC Basel 1 - 0 Esbjerg Mai multe informaţii
Inter Zaprešić 0 - 1 Sankt Pölten Mai multe informaţii
GIF Sundsvall 1 - 2 Sirius Mai multe informaţii
IFK Göteborg 0 - 1 Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
Bryne 5 - 1 Brodd Mai multe informaţii
Fram 1 - 6 Strømsgodset Mai multe informaţii
Jagiellonia Bial… 2 - 2 Rostov Mai multe informaţii
Slovan Liberec 3 - 2 Ferencváros Mai multe informaţii
MKS Cracovia 1 - 1 Dacia Mai multe informaţii
Jönköpings Södra 0 - 1 Frej Mai multe informaţii
Malmö FF 0 - 1 FC Helsingør Mai multe informaţii
Sturm Graz 0 - 5 Sparta Praga Mai multe informaţii
Norrköping 1 - 6 Şahtior Doneţk Mai multe informaţii
FCSB 1 - 2 Slovan Bratislava Mai multe informaţii
Ural 0 - 0 Pogon Szczecin Mai multe informaţii
Zenit 2 - 0 Legia Varşovia Mai multe informaţii
Belgrano 6 - 0 Estudiantes Río … Mai multe informaţii
29 ianuarie Vélez Sársfield ANUL San Lorenzo Mai multe informaţii
Quilmes ANUL Nacional Mai multe informaţii
Universitario 1 - 2 Once Caldas Mai multe informaţii
Bonnyrigg White … 2 - 2 Hakoah Sydney City Mai multe informaţii
Blacktown City 2 - 0 Parramatta Mai multe informaţii
Fraser Park ANUL Sutherland Sharks Mai multe informaţii
Krasnodar II 2 - 2 Afips Mai multe informaţii
Segesta Sisak ANUL Gorica Mai multe informaţii
CA Bizertin 0 - 2 Kairouan Mai multe informaţii
Torpedo BelAZ 0 - 2 Slavia Mai multe informaţii
Sogndal 2 - 0 Kristiansund Mai multe informaţii
Brommapojkarna 1 - 3 Hammarby Mai multe informaţii
Fløya 0 - 3 Tromsdalen Mai multe informaţii
Sankt Gallen 2 - 3 FC Zürich Mai multe informaţii
Levski Sofia 2 - 1 Újpest Mai multe informaţii
SG Wattenscheid 09 1 - 1 VfB Oldenburg 1897 Mai multe informaţii
SC Verl 1924 2 - 3 Meppen Mai multe informaţii
Ufa 2 - 0 Beroe Mai multe informaţii
FC Aarau 1 - 4 Grasshopper Zürich Mai multe informaţii
SS Sfaxien 2 - 0 EO Sidi Bouzid Mai multe informaţii
Sprockhövel 2 - 3 ASC Dortmund Mai multe informaţii
Dinamo Moskva 2 - 1 Tom' Tomsk Mai multe informaţii
Ludogorets 2 - 0 Zorya Luhansk Mai multe informaţii
Horsens 4 - 0 CSKA Moskva Mai multe informaţii
Osijek 1 - 2 Lokomotiv Moskva Mai multe informaţii
30 ianuarie Sporting Cristal 1 - 0 Deportivo Cali Mai multe informaţii
Dinamo Moskva II 2 - 4 Tambov Mai multe informaţii
Cibalia 2 - 1 Rudar Mai multe informaţii
Koper 1 - 0 Slaven Koprivnica Mai multe informaţii
CSKA Sofia 2 - 2 Dinamo Kiev Mai multe informaţii
Rukh Vynnyky 0 - 1 Veres Mai multe informaţii
Esbjerg 4 - 2 Vejle Mai multe informaţii
Helios ANUL Naftovyk Okhtyrka Mai multe informaţii
Wisla Plock 0 - 1 FK Teplice Mai multe informaţii
Gyirmót 5 - 0 GOŠK Gabela Mai multe informaţii
Odd 3 - 1 Kalmar Mai multe informaţii
Čukarički 0 - 1 Arka Gdynia Mai multe informaţii
Glenavon 0 - 1 Dundalk Mai multe informaţii
31 ianuarie Independiente ANUL Racing Club Mai multe informaţii
Muang Thong United 1 - 0 Seoul Mai multe informaţii
Kitchee 0 - 1 Auckland City Mai multe informaţii
Spartak Moskva 2 - 1 FC Copenhaga Mai multe informaţii
Szombathelyi Haladás 1 - 1 Inter Zaprešić Mai multe informaţii
Honvéd 1 - 0 ACS Poli Timişoara Mai multe informaţii
Zemplín Michalovce 0 - 1 Górnik Zabrze Mai multe informaţii
Sokol Saratov 1 - 2 Baltika Mai multe informaţii
Crvena Zvezda 1 - 0 Soproni VSE Mai multe informaţii
Lokomotiva Zagreb 1 - 1 Sankt Pölten Mai multe informaţii
Dinamo Moskva 0 - 2 Tobol Mai multe informaţii
Aluminij 1 - 2 SV Kapfenberg Mai multe informaţii
Mladost Lučani 3 - 1 Dob Mai multe informaţii
Ferencváros 0 - 0 Sparta Praga Mai multe informaţii
Elfsborg 1 - 1 AFC Eskilstuna Mai multe informaţii
Akhmat Grozny 0 - 2 Rabotnički Mai multe informaţii
Norrköping 1 - 3 SV Mattersburg Mai multe informaţii
Slovan Liberec 1 - 1 Sturm Graz Mai multe informaţii
Wisla Cracovia 4 - 3 FCSB Mai multe informaţii
Silkeborg 2 - 0 Brabrand Mai multe informaţii
Anif 2 - 2 LASK Linz Mai multe informaţii
Lippstadt 08 0 - 2 Rödinghausen Mai multe informaţii
Luckenwalde 5 - 1 Stahl Brandenburg Mai multe informaţii
Ballinamallard U… 0 - 3 Drogheda United Mai multe informaţii
Unión Santa Fe 0 - 1 Rosario Central Mai multe informaţii
1 februarie Adelaide Comets 2 - 4 West Torrens Bir… Mai multe informaţii
Mt Druitt Town 2 - 3 APIA Leichhardt … Mai multe informaţii
West Adelaide 2 - 2 Cumberland United Mai multe informaţii
Siófok 4 - 0 SZTK-Erima Mai multe informaţii
ROW Rybnik 0 - 0 Rozwój Katowice Mai multe informaţii
Bytovia Bytów 2 - 4 Olimpia Elbląg Mai multe informaţii
BFC Daugavpils 0 - 1 Utenis Utena Mai multe informaţii
Temperley 0 - 1 Vélez Sársfield Mai multe informaţii
Tigre 0 - 1 Argentinos Juniors Mai multe informaţii
Chrobry Głogów 3 - 2 Kluczbork Mai multe informaţii
Vitosha Bistritsa 1 - 0 FK Minyor Pernik Mai multe informaţii
Newell s Old Boys 1 - 1 Sarmiento Mai multe informaţii
Colón Santa Fe 1 - 0 Instituto AC Córdoba Mai multe informaţii
Solin 2 - 1 Dugopolje Mai multe informaţii
Arsenal Tula 1 - 1 Maribor Mai multe informaţii
Vålerenga 1 - 2 Nordsjælland Mai multe informaţii
Baník Ostrava 8 - 0 Poprad Mai multe informaţii
Novigrad 0 - 0 Gyirmót Mai multe informaţii
IFK Göteborg 3 - 1 Sandefjord Mai multe informaţii
Suwon Bluewings 4 - 0 CSKA Sofia Mai multe informaţii
Slavia Praga 1 - 2 Osijek Mai multe informaţii
Zaglebie Sosnowiec 2 - 1 Stal Bielsko-Biała Mai multe informaţii
Dinamo Zagreb 2 - 2 Slovan Bratislava Mai multe informaţii
Odd 1 - 1 Zenit Mai multe informaţii
Sūduva 1 - 1 Šilas Mai multe informaţii
Lechia Gdansk 3 - 2 Chojniczanka Cho… Mai multe informaţii
SC Rot Weiss Obe… 0 - 3 Fortuna Düsseldorf Mai multe informaţii
Wacker Burghausen 3 - 3 Kastl Mai multe informaţii
Wormatia Worms 2 - 1 Weinheim Mai multe informaţii
Debrecen ANUL Djurgården Mai multe informaţii
SSV Ulm 1846 9 - 0 Blaustein Mai multe informaţii
Unión Santa Fe ANUL Belgrano Mai multe informaţii
2 februarie Jeonbuk Motors 2 - 4 Brøndby Mai multe informaţii
Korona Kielce 0 - 2 Partizan Mai multe informaţii
Lada Tolyatti 1 - 2 Volga Ulyanovsk Mai multe informaţii
Tromsø 4 - 1 Trenčín Mai multe informaţii
Vendsyssel 3 - 2 Randers Mai multe informaţii
Stabæk 2 - 0 Kongsvinger Mai multe informaţii
Tambov 2 - 1 Krasnodar II Mai multe informaţii
Admira ANUL Lokomotiv Moskva Mai multe informaţii
Hajduk Split II 0 - 1 Kaposvári Rákóczi Mai multe informaţii
FK Teplice 0 - 1 Újpest Mai multe informaţii
Crvena Zvezda 1 - 0 Olimpia Satu Mare Mai multe informaţii
Midtjylland 4 - 1 Skive Mai multe informaţii
Aluminij 1 - 2 Široki Brijeg Mai multe informaţii
Viktoria Plzen 0 - 0 CSKA Moskva Mai multe informaţii
Vasas 4 - 0 Mosonmagyaróvári TE Mai multe informaţii
FCSB ANUL Hajduk Split Mai multe informaţii
Strømsgodset 1 - 1 Kalmar Mai multe informaţii
3 februarie Sturm Graz ANUL CSKA Moskva Mai multe informaţii
Chivas Rayadas 1 - 1 Boca Juniors Mai multe informaţii
Adelaide City 2 - 0 NE MetroStars Mai multe informaţii
Tyumen 4 - 0 Kyzyl-Zhar Mai multe informaţii
Hirnyk-Sport 2 - 0 Metalurh Zaporizhya Mai multe informaţii
Campbelltown City 5 - 1 Croydon Kings Mai multe informaţii
Adelaide Blue Eagles 2 - 0 Adelaide Cobras Mai multe informaţii
Górnik Zabrze 3 - 0 SFC Opava Mai multe informaţii
Mykolaiv ANUL Veres Mai multe informaţii
Horn 0 - 0 Dorogi Mai multe informaţii
Viktoria Köln 1 - 2 FC Saarbrücken Mai multe informaţii
Lyngby 0 - 1 Silkeborg Mai multe informaţii
Sochi 1 - 0 Sokol Saratov Mai multe informaţii
Obolon'-Brovar 1 - 2 Cherkaskyi Dnipro Mai multe informaţii
Racing Club 1 - 1 Nueva Chicago Mai multe informaţii
Videoton 0 - 2 Lokomotiv Moskva Mai multe informaţii
Legia Varşovia 1 - 0 Daejeon Citizen Mai multe informaţii
Shonan Bellmare 0 - 0 Suwon Bluewings Mai multe informaţii
GOŠK Gabela 1 - 2 Novigrad Mai multe informaţii
Split 1 - 1 Dinamo Minsk Mai multe informaţii
Radomiak Radom 1 - 0 KSZO Mai multe informaţii
SønderjyskE 1 - 0 CSKA Sofia Mai multe informaţii
Elfsborg 1 - 1 Halmstad Mai multe informaţii
Aalesund 0 - 2 Kristiansund Mai multe informaţii
Sparta Praga 2 - 0 Zenit Mai multe informaţii
Strømmen 4 - 3 Notodden Mai multe informaţii
Hødd 7 - 0 Herd Mai multe informaţii
Fredrikstad 0 - 3 Skeid Mai multe informaţii
SV Mattersburg 4 - 0 Wiener SK Mai multe informaţii
Viking 2 - 0 Brodd Mai multe informaţii
Krasnodar 0 - 0 Videoton Mai multe informaţii
Ballinamallard U… 0 - 4 Limerick Mai multe informaţii
Glentoran ANUL Derry City Mai multe informaţii
Galway United 2 - 1 Athlone Town Mai multe informaţii
Häcken ANUL Brøndby Mai multe informaţii
4 februarie Djurgården ANUL GIF Sundsvall Mai multe informaţii
Newell s Old Boys ANUL Atlético Rafaela Mai multe informaţii
Defensores De Viedma ANUL Vélez Sársfield Mai multe informaţii
Para Hills Knights 1 - 3 Adelaide Olympic Mai multe informaţii
Western Pride 7 - 0 Western Spirit Mai multe informaţii
Jeonbuk Motors 1 - 0 FC Copenhaga Mai multe informaţii
Surfers Paradis… 3 - 1 Brisbane Strikers Mai multe informaţii
Souths United 1 - 4 Moreton Bay Unit… Mai multe informaţii
Grange Thistle 1 - 0 Woombye Snakes Mai multe informaţii
Häcken 2 - 3 Molde Mai multe informaţii
Salisbury United ANUL Vipers Mai multe informaţii
Port Adelaide Lion 1 - 2 South Adelaide P… Mai multe informaţii
Albany Creek Exc… 1 - 0 WDSC Wolves Mai multe informaţii
Rubin Kazan' 1 - 2 Osijek Mai multe informaţii
Malmö FF 0 - 2 Östersunds FK Mai multe informaţii
Pardubice 6 - 2 Hanácká Mai multe informaţii
Senica 0 - 2 Spartak Trnava Mai multe informaţii
Polonia Bytom 0 - 0 Tychy 71 Mai multe informaţii
Vítkovice 2 - 1 Sigma Olomouc II Mai multe informaţii
Pécsi MFC 2 - 2 Paksi SE Mai multe informaţii
Jonava 1 - 0 Šilas Mai multe informaţii
Varnsdorf 2 - 1 Vysocina Jihlava Mai multe informaţii
Dukla ANUL Liptovský Mikuláš Mai multe informaţii
Warta Poznan 2 - 2 LKS Lódz Mai multe informaţii
Rozwój Katowice 2 - 4 Rekord Bielsko-Biała Mai multe informaţii
Hvidovre 0 - 2 Næstved Mai multe informaţii
Roskilde 6 - 0 Nykøbing Mai multe informaţii
Stalowa Wola ANUL Motor Lublin Mai multe informaţii
Union Vöcklamarkt 2 - 1 Grödig Mai multe informaţii
Belchatów 1 - 1 Ruch Zdzieszowice Mai multe informaţii
Odra Opole 3 - 0 Jastrzębie Mai multe informaţii
Wisla Cracovia 3 - 1 Zaglebie Sosnowiec Mai multe informaţii
Lokomotiva Zagreb ANUL Marsonia Mai multe informaţii
Chojniczanka Cho… 1 - 1 Pogoń Siedlce Mai multe informaţii
Brønshøj 0 - 2 GVI Mai multe informaţii
Lillestrøm 4 - 0 Sarpsborg 08 Mai multe informaţii
Unión Santa Fe 1 - 2 Patronato Mai multe informaţii
Tigre 0 - 1 Defensa y Justicia Mai multe informaţii
Colón Santa Fe 1 - 1 Talleres Córdoba Mai multe informaţii
Honvéd 2 - 1 Cibalia Mai multe informaţii
Sochi 1 - 0 Baltika Mai multe informaţii
Hobro 3 - 1 Thisted Mai multe informaţii
Ferencváros 2 - 1 Tatran Prešov Mai multe informaţii
Independiente 1 - 0 San Lorenzo Mai multe informaţii
Temperley 1 - 0 Juventud Unida Univ. Mai multe informaţii
Quilmes 2 - 1 Villa San Carlos Mai multe informaţii
Gimnasia La Plata 2 - 0 Arsenal Sarandí Mai multe informaţii
Vélez Sársfield ANUL Estudiantes La Plata Mai multe informaţii
Estudiantes La Plata 1 - 1 Huracán Mai multe informaţii
Elverum 7 - 4 Nybergsund Mai multe informaţii
Sandnes Ulf 6 - 0 Vidar Mai multe informaţii
Gorica 1 - 2 Inter Zaprešić Mai multe informaţii
Olimpia Elbląg 4 - 1 Sokół Ostróda Mai multe informaţii
SV Mattersburg 3 - 0 SV Kapfenberg Mai multe informaţii
Omiš 0 - 3 Solin Mai multe informaţii
Ullensaker / Kisa 5 - 0 Hønefoss Mai multe informaţii
Ranheim 2 - 3 Orkla Mai multe informaţii
Arendal 5 - 1 Vindbjart Mai multe informaţii
Rapid Viena 4 - 0 Schwechat Mai multe informaţii
Domžale 1 - 0 Mladost Lučani Mai multe informaţii
BATE 0 - 0 Maribor Mai multe informaţii
Lyngby ANUL Skovshoved Mai multe informaţii
Djurgården ANUL Rijeka Mai multe informaţii
Tromsdalen 0 - 1 Salangen Mai multe informaţii
GIF Sundsvall 5 - 1 Levanger Mai multe informaţii
Dinamo Zagreb 2 - 2 Zorya Luhansk Mai multe informaţii