Other Competition Matches Youth

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
8 ianuarie Amiens U19 1 - 5 Lille U19 Mai multe informaţii
13 ianuarie Águila U20 5 - 0 Luis Ángel Firpo U20 Mai multe informaţii
14 ianuarie Pasaquina U20 1 - 4 Alianza U20 Mai multe informaţii
Sp. San Miguelit… 1 - 2 Tauro U19 Mai multe informaţii
Santa Tecla U20 2 - 1 Sonsonate U20 Mai multe informaţii
15 ianuarie Chalatenango U20 0 - 2 Isidro Metapán U20 Mai multe informaţii
FAS U20 3 - 1 UES U20 Mai multe informaţii
Santa Gema U19 4 - 0 Atlético Naciona… Mai multe informaţii
21 ianuarie San Francisco U19 1 - 0 Santa Gema U19 Mai multe informaţii
Hapoel Afula U19 0 - 2 Hap Nazareth Ill… Mai multe informaţii
Nesher U19 1 - 0 Hapoel Hadera U19 Mai multe informaţii
Sp. San Miguelit… 1 - 0 Alianza U19 Mai multe informaţii
Plaza Amador U19 1 - 1 Tauro U19 Mai multe informaţii
Luis Ángel Firpo U20 3 - 0 Pasaquina U20 Mai multe informaţii
Isidro Metapán U20 2 - 0 Dragón U20 Mai multe informaţii
Sonsonate U20 1 - 0 Chalatenango U20 Mai multe informaţii
22 ianuarie Atlético Naciona… 2 - 1 Chorrillo U19 Mai multe informaţii
28 ianuarie San Francisco U19 2 - 1 Atlético Veragüe… Mai multe informaţii
Alianza U19 2 - 4 Plaza Amador U19 Mai multe informaţii
Santa Gema U19 1 - 3 Chorrillo U19 Mai multe informaţii
Isidro Metapán U20 3 - 1 Águila U20 Mai multe informaţii
Luis Ángel Firpo U20 3 - 1 Santa Tecla U20 Mai multe informaţii
29 ianuarie Chania U19 0 - 8 Kissamikos U19 Mai multe informaţii
Apollon Smirnis U19 5 - 2 AEL Kallonis U19 Mai multe informaţii
2 februarie Alianza U20 0 - 2 FAS U20 Mai multe informaţii
Bangu U20 ANUL Vasco da Gama U20 Mai multe informaţii
4 februarie Sp. San Miguelit… 2 - 1 San Francisco U19 Mai multe informaţii
Chorrillo U19 2 - 3 Tauro U19 Mai multe informaţii
5 februarie Trikala U19 1 - 0 Lamia U19 Mai multe informaţii
Atlético Naciona… 1 - 1 Alianza U19 Mai multe informaţii
8 februarie Árabe Unido U19 1 - 1 Atlético Naciona… Mai multe informaţii
10 februarie Santa Gema U19 1 - 2 Tauro U19 Mai multe informaţii
11 februarie Panelefsiniakos U19 4 - 7 Apollon Smirnis U19 Mai multe informaţii
OFI U19 3 - 0 Kissamikos U19 Mai multe informaţii
Chorrillo U19 3 - 3 Árabe Unido U19 Mai multe informaţii
12 februarie Kallithea U19 ANUL Acharnaikos U19 Mai multe informaţii
Plaza Amador U19 3 - 1 Atlético Veragüe… Mai multe informaţii
Sp. San Miguelit… 1 - 0 Santa Gema U19 Mai multe informaţii
18 februarie Árabe Unido U19 2 - 0 Tauro U19 Mai multe informaţii
San Francisco U19 1 - 0 Chorrillo U19 Mai multe informaţii
Santa Gema U19 0 - 2 Alianza U19 Mai multe informaţii
Sp. San Miguelit… 2 - 1 Plaza Amador U19 Mai multe informaţii
4 martie Atlético Naciona… 2 - 1 Sp. San Miguelit… Mai multe informaţii
Panserraikos U19 0 - 3 Aris U19 Mai multe informaţii
Alianza U19 0 - 1 Árabe Unido U19 Mai multe informaţii
Chorrillo U19 0 - 0 Atlético Veragüe… Mai multe informaţii
5 martie Plaza Amador U19 1 - 0 Santa Gema U19 Mai multe informaţii
8 martie Levski Sofia U18 2 - 4 Ludogorets U18 Mai multe informaţii
9 martie Cherno More U18 1 - 1 Botev Plovdiv U18 Mai multe informaţii
11 martie Árabe Unido U19 2 - 0 Santa Gema U19 Mai multe informaţii
San Francisco U19 5 - 1 Alianza U19 Mai multe informaţii
Panelefsiniakos U19 0 - 2 Sparta U19 Mai multe informaţii
Plaza Amador U19 3 - 1 Atlético Naciona… Mai multe informaţii
Sp. San Miguelit… 0 - 1 Chorrillo U19 Mai multe informaţii
12 martie Kallithea U19 2 - 1 Apollon Smirnis U19 Mai multe informaţii
15 martie San Francisco U19 2 - 1 Árabe Unido U19 Mai multe informaţii
Atlético Naciona… 1 - 1 Santa Gema U19 Mai multe informaţii
Botev Plovdiv U18 0 - 2 Cherno More U18 Mai multe informaţii
Ludogorets U18 5 - 0 Levski Sofia U18 Mai multe informaţii
Tauro U19 3 - 1 Sp. San Miguelit… Mai multe informaţii
16 martie Alianza U19 0 - 2 Atlético Veragüe… Mai multe informaţii
Plaza Amador U19 1 - 2 Chorrillo U19 Mai multe informaţii
18 martie Santa Gema U19 1 - 0 San Francisco U19 Mai multe informaţii
Apollon Smirnis U19 5 - 0 Panelefsiniakos U19 Mai multe informaţii
Agrotikos Astera… 2 - 1 Aiginiakos U19 Mai multe informaţii
Chorrillo U19 3 - 3 Atlético Naciona… Mai multe informaţii
20 martie Acharnaikos U19 1 - 4 Kallithea U19 Mai multe informaţii
24 martie Trikala U19 3 - 0 Anagennisi Kardi… Mai multe informaţii
25 martie Atlético Naciona… 2 - 2 Tauro U19 Mai multe informaţii
Sp. San Miguelit… 0 - 3 Árabe Unido U19 Mai multe informaţii
1 aprilie San Francisco U19 1 - 1 Sp. San Miguelit… Mai multe informaţii
Árabe Unido U19 0 - 0 Plaza Amador U19 Mai multe informaţii
2 aprilie Kallithea U19 3 - 0 Acharnaikos U19 Mai multe informaţii
8 aprilie Sp. San Miguelit… 0 - 1 Atlético Veragüe… Mai multe informaţii
12 aprilie Santa Gema U19 1 - 0 Sp. San Miguelit… Mai multe informaţii
Cherno More U18 1 - 3 Ludogorets U18 Mai multe informaţii
13 aprilie Alianza U19 1 - 0 Tauro U19 Mai multe informaţii
San Francisco U19 3 - 2 Atlético Naciona… Mai multe informaţii
26 aprilie Plaza Amador U19 0 - 0 Sp. San Miguelit… Mai multe informaţii
27 aprilie Alianza U19 0 - 2 Santa Gema U19 Mai multe informaţii
29 aprilie Sp. San Miguelit… 1 - 1 Atlético Naciona… Mai multe informaţii
15 mai Acharnaikos U19 0 - 1 Sparta U19 Mai multe informaţii
27 mai Hapoel Bnei Lod U19 1 - 2 Hapoel Ashkelon U19 Mai multe informaţii
6 august Maringá U23 4 - 1 Paranavaí U23 Mai multe informaţii
Iraty U23 3 - 2 Andraus Brasil U23 Mai multe informaţii
9 august Iraty U23 1 - 1 Toledo U23 Mai multe informaţii
Rio Branco PR U23 0 - 1 Cascavel U23 Mai multe informaţii
Paranavaí U23 1 - 1 Foz do Iguaçu U23 Mai multe informaţii
10 august Andraus Brasil U23 0 - 3 Portuguesa Lond. U23 Mai multe informaţii
13 august Andraus Brasil U23 0 - 3 Maringá U23 Mai multe informaţii
16 august Iraty U23 2 - 1 Portuguesa Lond. U23 Mai multe informaţii
18 august Operário PR U23 1 - 2 Paranavaí U23 Mai multe informaţii
21 august Andraus Brasil U23 1 - 2 Rio Branco PR U23 Mai multe informaţii
24 august Operário PR U23 1 - 0 Portuguesa Lond. U23 Mai multe informaţii
1 septembrie Maringá U23 0 - 1 Operário PR U23 Mai multe informaţii
14 septembrie Maringá U23 5 - 0 Iraty U23 Mai multe informaţii
Operário PR U23 2 - 2 Toledo U23 Mai multe informaţii
15 octombrie Yokohama F. Mari… 3 - 4
G
Shonan Bellmare U18 Mai multe informaţii
JEF United U18 3 - 1 Parceiro Nagano U18 Mai multe informaţii
Yokohama U18 4 - 0 Estrela Himeji U18 Mai multe informaţii
16 octombrie Al Rayyan U23 1 - 1 Al Arabi U23 Mai multe informaţii
Al Markhiya U23 3 - 0 Al Khor U23 Mai multe informaţii
Qatar SC U23 3 - 1 Umm Salal U23 Mai multe informaţii
17 octombrie Al Gharafa U23 1 - 2 Al Ahli U23 Mai multe informaţii
Al Sadd U23 2 - 3 Al Sailiya U23 Mai multe informaţii
Al Duhail U23 6 - 1 Al Kharitiyath U23 Mai multe informaţii
20 octombrie Mjøndalen U19 0 - 4 Start U19 Mai multe informaţii
23 octombrie Al Kharitiyath U23 3 - 6 Al Khor U23 Mai multe informaţii
Qatar SC U23 6 - 4 Al Sailiya U23 Mai multe informaţii
24 octombrie Al Markhiya U23 1 - 3 Al Arabi U23 Mai multe informaţii
Al Rayyan U23 5 - 7 Al Gharafa U23 Mai multe informaţii
Al Sadd U23 2 - 0 Al Ahli U23 Mai multe informaţii
31 octombrie Umm Salal U23 2 - 2 Al Sailiya U23 Mai multe informaţii
Al Markhiya U23 1 - 2 Al Gharafa U23 Mai multe informaţii
5 noiembrie Maringá U23 3 - 1 Cascavel U23 Mai multe informaţii
29 noiembrie Amazonas U20 0 - 2 Mato Grosso U20 Mai multe informaţii
Rio Grande do Su… 4 - 0 Acre U20 Mai multe informaţii
Espirito Santo X… 1 - 1 Rio Grande do No… Mai multe informaţii
Santa Catarina U20 3 - 1 Mato Grosso do S… Mai multe informaţii
São Paulo (State… 2 - 0 Sergipe (State) U20 Mai multe informaţii
Tocantins U20 1 - 1 Ceará (State) U20 Mai multe informaţii
Goiás (State) U20 3 - 1 Roraima U20 Mai multe informaţii
Piauí U20 3 - 2 Paraíba U20 Mai multe informaţii
1 decembrie Minas Gerais U20 3 - 3 Amazonas U20 Mai multe informaţii
Paraná (State) U20 1 - 0 Espirito Santo X… Mai multe informaţii
Pernambuco U20 1 - 0 Tocantins U20 Mai multe informaţii
Roraima U20 0 - 4 Bahia U20 Mai multe informaţii
Acre U20 3 - 2 Alagoas U20 Mai multe informaţii
Sergipe (State) U20 3 - 3 Maranhão U20 Mai multe informaţii
Rio de Janeiro U20 2 - 0 Piauí U20 Mai multe informaţii
Mato Grosso do S… 2 - 4 Para U20 Mai multe informaţii
2 decembrie Maccabi Kiryat A… 1 - 1 Neve Yosef U19 Mai multe informaţii
Ironi Bat Yam U19 2 - 0 Maccabi Yavne U19 Mai multe informaţii
Maccabi Ahi Naza… 1 - 0 Hapoel Ironi Bak… Mai multe informaţii
Hapoel Haifa U19 4 - 0 Hapoel Kfar Saba U19 Mai multe informaţii
AFC U19 1 - 3 PEC Zwolle U19 Mai multe informaţii
Gifhorn U19 ANUL JFV Bremerhaven U19 Mai multe informaţii
Indonesia U23 4 - 0 Brunei U23 Mai multe informaţii
3 decembrie Mato Grosso U20 0 - 0 Minas Gerais U20 Mai multe informaţii
Para U20 0 - 4 Santa Catarina U20 Mai multe informaţii
Paraíba U20 2 - 5 Rio de Janeiro U20 Mai multe informaţii
Rio Grande do No… 1 - 4 Paraná (State) U20 Mai multe informaţii
Maranhão U20 0 - 0 São Paulo (State… Mai multe informaţii
4 decembrie Mongolia U23 2 - 3 Indonesia U23 Mai multe informaţii
Al Sadd U23 0 - 3 Al Duhail U23 Mai multe informaţii
5 decembrie Al Ahli U23 3 - 1 Al Kharitiyath U23 Mai multe informaţii
6 decembrie Kyrgyzstan U23 1 - 0 Indonesia U23 Mai multe informaţii
Mongolia U23 ANUL Brunei U23 Mai multe informaţii
8 decembrie Gonsenheim U19 1 - 1 Eintracht Trier U19 Mai multe informaţii
9 decembrie Maccabi Tzur Sha… 0 - 2 Hapoel Kfar Saba U19 Mai multe informaţii
Nesher U19 0 - 1 Maccabi Ahi Naza… Mai multe informaţii
Rio de Janeiro U20 3 - 0 Pernambuco U20 Mai multe informaţii
10 decembrie Mato Grosso U20 3 - 1 Paraná (State) U20 Mai multe informaţii
São Paulo (State… 3 - 1 Goiás (State) U20 Mai multe informaţii
13 decembrie Rio de Janeiro U20 1 - 0 Mato Grosso do S… Mai multe informaţii
14 decembrie São Paulo (State… 2 - 3 Rio Grande do Su… Mai multe informaţii
16 decembrie Ironi Bat Yam U19 0 - 0 Shimshon Tel Avi… Mai multe informaţii
Maccabi Kiryat A… 1 - 1 Nesher U19 Mai multe informaţii
Hapoel Haifa U19 5 - 0 Julis U19 Mai multe informaţii
Gadna Tel Aviv U19 0 - 5 Maccabi Herzliya U19 Mai multe informaţii
Sektzia Nes Tzio… 1 - 0 Maccabi Jaffa U19 Mai multe informaţii
Hapoel Kfar Saba U19 2 - 0 Hap Nazareth Ill… Mai multe informaţii
Beitar Nes Tubru… 7 - 0 Neve Yosef U19 Mai multe informaţii
Aiginiakos U19 4 - 0 Anagennisi Kardi… Mai multe informaţii
Kallithea U19 2 - 2 OFI U19 Mai multe informaţii
Hakoach Ramat Ga… 0 - 3 Hapoel Ramat Gan U19 Mai multe informaţii
Aris U19 1 - 0 Panserraikos U19 Mai multe informaţii
Hanse Lübeck U19 0 - 2 Eichede U19 Mai multe informaţii
Den Bosch U19 3 - 0 Dordrecht U19 Mai multe informaţii
17 decembrie Rio de Janeiro U20 1 - 1
P 4 - 5
Rio Grande do Su… Mai multe informaţii
20 decembrie Feyenoord U19 II ANUL Almere City U19 Mai multe informaţii
23 decembrie Maccabi Herzliya U19 1 - 1 Hakoach Ramat Ga… Mai multe informaţii
Nesher U19 0 - 1 Hapoel Hadera U19 Mai multe informaţii
Hapoel Acre U19 1 - 3 Hapoel Haifa U19 Mai multe informaţii
Shimshon Tel Avi… 3 - 0 Hapoel Mahane Ye… Mai multe informaţii
Hapoel Ironi Bak… 3 - 0 Beitar Nes Tubru… Mai multe informaţii
Hapoel Ramat Gan U19 4 - 2 Hapoel Bnei Lod U19 Mai multe informaţii
30 decembrie Hapoel Haifa U19 4 - 1 Neve Yosef U19 Mai multe informaţii