Liga II

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
24 noiembrie Ştiinţa Miroslava 3 - 0 Ripensia Timişoara Vezi evenimente Mai multe informaţii
25 noiembrie Pandurii Târgu Jiu 3 - 3 Dacia Unirea Brăila Vezi evenimente Mai multe informaţii
Olimpia Satu Mare 1 - 3 Chindia Târgovişte Vezi evenimente Mai multe informaţii
Afumaţi 1 - 0 Academica Clinceni Vezi evenimente Mai multe informaţii
Foresta Suceava 3 - 0 Luceafărul Oradea Vezi evenimente Mai multe informaţii
UTA Arad 0 - 1 Argeș Vezi evenimente Mai multe informaţii
Dunărea Călăraşi 1 - 0 Metaloglobus Vezi evenimente Mai multe informaţii
ASU Poli Timişoara 3 - 0 Târgu Mureş Vezi evenimente Mai multe informaţii
Hermannstadt 2 - 0 Sportul Snagov Vezi evenimente Mai multe informaţii
26 noiembrie Baloteşti 0 - 3 Mioveni Vezi evenimente Mai multe informaţii
2 decembrie ASU Poli Timişoara 2 - 1 Dacia Unirea Brăila Vezi evenimente Mai multe informaţii
Pandurii Târgu Jiu 1 - 5 Argeș Vezi evenimente Mai multe informaţii
Ştiinţa Miroslava 5 - 0 Târgu Mureş Vezi evenimente Mai multe informaţii
Olimpia Satu Mare 2 - 0 Metaloglobus Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sportul Snagov 0 - 3 Luceafărul Oradea Vezi evenimente Mai multe informaţii
Foresta Suceava 1 - 2 Ripensia Timişoara Vezi evenimente Mai multe informaţii
Afumaţi 2 - 1 Mioveni Vezi evenimente Mai multe informaţii
Dunărea Călăraşi 4 - 0 Academica Clinceni Vezi evenimente Mai multe informaţii
3 decembrie UTA Arad 2 - 1 Chindia Târgovişte Vezi evenimente Mai multe informaţii
Baloteşti 0 - 3 Hermannstadt Vezi evenimente Mai multe informaţii
8 decembrie Mioveni 1 - 3 Dunărea Călăraşi Vezi evenimente Mai multe informaţii
9 decembrie Dacia Unirea Brăila 1 - 4 Ştiinţa Miroslava Vezi evenimente Mai multe informaţii
Academica Clinceni 4 - 1 Olimpia Satu Mare Vezi evenimente Mai multe informaţii
Ripensia Timişoara 4 - 4 Luceafărul Oradea Vezi evenimente Mai multe informaţii
Metaloglobus 0 - 0 UTA Arad Mai multe informaţii
Baloteşti 1 - 0 Sportul Snagov Vezi evenimente Mai multe informaţii
Târgu Mureş 2 - 5 Foresta Suceava Vezi evenimente Mai multe informaţii
Hermannstadt 0 - 0 Afumaţi Mai multe informaţii
Argeș 2 - 0 ASU Poli Timişoara Vezi evenimente Mai multe informaţii
10 decembrie Chindia Târgovişte 1 - 0 Pandurii Târgu Jiu Vezi evenimente Mai multe informaţii