Liga II

Meciuri

Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
15 aprilie UTA Arad 1 - 4 Sportul Snagov Vezi evenimente Mai multe informaţii
Metaloglobus 0 - 1 Dacia Unirea Brăila Vezi evenimente Mai multe informaţii
Baloteşti 3 - 1 Foresta Suceava Vezi evenimente Mai multe informaţii
Chindia Târgovişte 2 - 4 Argeș Vezi evenimente Mai multe informaţii
20 aprilie Ripensia Timişoara 0 - 1 Hermannstadt Vezi evenimente Mai multe informaţii
Dacia Unirea Brăila 5 - 2 Academica Clinceni Vezi evenimente Mai multe informaţii
21 aprilie ASU Poli Timişoara 3 - 0 Olimpia Satu Mare Mai multe informaţii
Ştiinţa Miroslava 0 - 1 Dunărea Călăraşi Vezi evenimente Mai multe informaţii
Foresta Suceava 0 - 1 Afumaţi Vezi evenimente Mai multe informaţii
Luceafărul Oradea 4 - 1 Baloteşti Vezi evenimente Mai multe informaţii
Târgu Mureş 0 - 3 Mioveni Mai multe informaţii
Pandurii Târgu Jiu 1 - 1 UTA Arad Vezi evenimente Mai multe informaţii
Argeș 3 - 0 Metaloglobus Vezi evenimente Mai multe informaţii
22 aprilie Sportul Snagov 1 - 2 Chindia Târgovişte Vezi evenimente Mai multe informaţii
24 aprilie Academica Clinceni 2 - 4 Argeș Vezi evenimente Mai multe informaţii
UTA Arad 17 : 00 ASU Poli Timişoara Mai multe informaţii
25 aprilie Baloteşti 3 - 1 Ripensia Timişoara Vezi evenimente Mai multe informaţii
Afumaţi 2 - 1 Luceafărul Oradea Vezi evenimente Mai multe informaţii
Pandurii Târgu Jiu 17 : 00 Sportul Snagov Mai multe informaţii
Mioveni 17 : 00 Dacia Unirea Brăila Mai multe informaţii
Hermannstadt ANUL Târgu Mureş Mai multe informaţii
Dunărea Călăraşi 17 : 00 Foresta Suceava Mai multe informaţii
Olimpia Satu Mare ANUL Ştiinţa Miroslava Mai multe informaţii
Metaloglobus 17 : 00 Chindia Târgovişte Mai multe informaţii
28 aprilie Sportul Snagov 11 : 00 Metaloglobus Mai multe informaţii
Ştiinţa Miroslava 11 : 00 UTA Arad Mai multe informaţii
Foresta Suceava ANUL Olimpia Satu Mare Mai multe informaţii
Ripensia Timişoara 11 : 00 Afumaţi Mai multe informaţii
Târgu Mureş ANUL Baloteşti Mai multe informaţii
Dacia Unirea Brăila 12 : 00 Hermannstadt Mai multe informaţii
ASU Poli Timişoara 17 : 00 Pandurii Târgu Jiu Mai multe informaţii
29 aprilie Luceafărul Oradea 11 : 00 Dunărea Călăraşi Mai multe informaţii
Chindia Târgovişte 11 : 00 Academica Clinceni Mai multe informaţii
30 aprilie Argeș 15 : 00 Mioveni Mai multe informaţii
5 mai ASU Poli Timişoara 11 : 00 Sportul Snagov Mai multe informaţii
Baloteşti 11 : 00 Dacia Unirea Brăila Mai multe informaţii
Afumaţi ANUL Târgu Mureş Mai multe informaţii
Olimpia Satu Mare ANUL Luceafărul Oradea Mai multe informaţii
UTA Arad 11 : 00 Foresta Suceava Mai multe informaţii
Academica Clinceni 11 : 00 Metaloglobus Mai multe informaţii
Dunărea Călăraşi 12 : 00 Ripensia Timişoara Mai multe informaţii
Hermannstadt 13 : 00 Argeș Mai multe informaţii
6 mai Pandurii Târgu Jiu 11 : 00 Ştiinţa Miroslava Mai multe informaţii
Mioveni 11 : 30 Chindia Târgovişte Mai multe informaţii